Перейти до змісту

З днем заснування УПА!!!


Sinep

Рекомендовані повідомлення

Шановні, це розділ привітань, а не політики. Це виглядає, як піду до іменинника і плюну йому в морду в честь свята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але й мразью і бандитам їх теж називати не варто

люди які граються у війни всі мразь і бандюгани. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але й мразью і бандитам їх теж називати не варто

люди які граються у війни всі мразь і бандюгани. ІМХО

один ти дартаньян, тому судить усіх можеш і наліпочки ліпить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А були би ми "банановою республікою"

Это вы о чем? почему "были бы"?

Вы хотели сказать "не были бы банановой республикой"?

Просто не були би.

Ні республікою.

Ні банановою.

Грішно сміятись.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alan Ти не правий. Ти навіть не вмієш написати нормально.

"мразь і бандюгани" цим ти не показуєш що ти розумний, а навпаки напиши чому ти думаєш, що

вони робили неправильно, а не зразу писати дурість аби показати свою думку.

Підримую всіх, що стверджують, що УПА - герої !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один ти дартаньян, тому судить усіх можеш і наліпочки ліпить

не усіх. не треба ляля.

та й якраз я наліпочки й не ліплю (перечитай уважно мої перші пости в цій темі). наліпки тут фанати упа роздають. ладно з теми йду, а то заплюють, я ж під сумнів священу корову ставлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не були би.

Ні республікою.

Ні банановою.

Грішно сміятись.........

Да не грешно.

Все революции организавывала интеллигенция. Но, когда не хватало "рушійної сили", использовался люд - крестьяне и рабочие. Так и в 17-ом годе, матросам пообещали баб нахаляву и УРА! - Аврора стреляет, солдаты тоже...

Ежели дать оружие в наше время нашим людям, да повелеть "Во имя республики!" - так 50% пойдёт банки подрывать, а остальные, политически подкованные десятиклассники будут мочить в маршрутках всё, шо па-русски гаварит. Так было, есть и будет! И не надо ничего и никого идеализировать.

Я верю, что были адекватные сторонники незалежной Украины. Верю, что цели были архилюдолюбивыми. Но я знаю, что 50% воинов УПА, СС, КГБ и т.д. (можете продолжать список) ложили народ , просто потому, что у них ружжо али пишталет в руках. И прикрывались при этом здравыми мотивами.

Вот так и получается - "ботаны в очках" против немцев и НКВДшников под пули лезли, а "нормальные пацаны" со "шмайсерами" людей в колодцы за курицу или ведро молока бросали. И те, и другие - воины УПА.

Только почему-то в нашей, украинской истории процент такого быдла настолько высок, что споры об этом никак не прекращаются. :(

ЗЫ а вы задумайтесь, что будет, если нынешним поколениям дать автоматы в руки, ежели война...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не були би.

Ні республікою.

Ні банановою.

Грішно сміятись.........

Да не грешно.

Все революции организавывала интеллигенция. Но, когда не хватало "рушійної сили", использовался люд - крестьяне и рабочие. Так и в 17-ом годе, матросам пообещали баб нахаляву и УРА! - Аврора стреляет, солдаты тоже...

Ежели дать оружие в наше время нашим людям, да повелеть "Во имя республики!" - так 50% пойдёт банки подрывать, а остальные, политически подкованные десятиклассники будут мочить в маршрутках всё, шо па-русски гаварит. Так было, есть и будет! И не надо ничего и никого идеализировать.

Я верю, что были адекватные сторонники незалежной Украины. Верю, что цели были архилюдолюбивыми. Но я знаю, что 50% воинов УПА, СС, КГБ и т.д. (можете продолжать список) ложили народ , просто потому, что у них ружжо али пишталет в руках. И прикрывались при этом здравыми мотивами.

Вот так и получается - "ботаны в очках" против немцев и НКВДшников под пули лезли, а "нормальные пацаны" со "шмайсерами" людей в колодцы за курицу или ведро молока бросали. И те, и другие - воины УПА.

Только почему-то в нашей, украинской истории процент такого быдла настолько высок, что споры об этом никак не прекращаются. :(

ЗЫ а вы задумайтесь, что будет, если нынешним поколениям дать автоматы в руки, ежели война...

я думаю, що якщо продовжувати в тому ж дусі, то простіше перенести тему в "політику", а не "вітання"..... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то і проблема, що люди не знають кого і за що вітати. Що ж тут поробиш? Кожен намагається пояснити (прояснити) свою точку зору.

"Війна не закінчується допоки не похоронений її останній содат". В нашому варіанті - це ще не сталось. Солдати-ветерани живі ще. І слава Богу.

І не треба ображатись Alanу, і може дискусувати difoto - але історія всіх розсудила. Україна є. А УПА, не дивлячись на всі їхні неблаговидні поступки (яких вистачало у всі часи і всіх арміях - не було воїнів-ангелів, ніколи) якраз і створювалась під ідею відстоювання, виборювання незалежної України.

З чим і вітаєм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Українці знають своїх падонків поіменно - Ленін, Сталін, Гітлер, Рібентроп, Молотов

щось ти все до купи намішав. не можу логіки зрозуміти.

Логіка проста - вони всі жиди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...