Перейти до змісту

Группа Green Grey признана Лучшим украинским исполнителем-2009


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Группа Green Grey победила в номинации Лучший украинский исполнитель-2009 (Best Ukrainian Act) церемонии MTV Europe Music Awards 2009.

В борьбе за это звание Green Grey обошли таких исполнителей, как АнтитілА, Друга Ріка, KAMON!!! и Lama, сообщается на официальном сайте MTV Украина.

Таким образом Green Grey поедет 5 ноября в Берлин на церемонию MTV Europe Music Awards 2009, и поборется за музыкальную премию от MTV в категории Лучший исполнитель Европы.

Проголосовать за украинского исполнителя и таким образом помочь ему в борьбе за международную награду можно на сайте MTV Europe Music Awards 2009.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Группа Green Grey победила в номинации Лучший украинский исполнитель-2009 (Best Ukrainian Act) церемонии MTV Europe Music Awards 2009.

В борьбе за это звание Green Grey обошли таких исполнителей, как АнтитілА, Друга Ріка, KAMON!!! и Lama, сообщается на официальном сайте MTV Украина.

Таким образом Green Grey поедет 5 ноября в Берлин на церемонию MTV Europe Music Awards 2009, и поборется за музыкальную премию от MTV в категории Лучший исполнитель Европы.

Проголосовать за украинского исполнителя и таким образом помочь ему в борьбе за международную награду можно на сайте MTV Europe Music Awards 2009.

(с)

Ну як нам їх побачити і почути, ми ж по корпаратівам Київським не ходим. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АнтитілА, KAMON!!! - кто еті люді?

я теж думав, що Грін-Грей на пенсії... а тут звьозди оказується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось має їхній (Green Grey) останній альбом? якщо так то залийте будьласка на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із Green Grey і тих кого вони обійшли я особисто би вибрав/проголосував за Lama. А по конкурсу, то дивний результат, незрозумілий. Опитниє путєшєствініци вибилали, точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БумБокс рулить..

Я расскаажу вам пєсню - пєвци разгаворнава жанра.

А чому б і ні. :) Зрештою, Хлопці всю росію порвали, на відміну від ти х же Зелено-Сірих.

Якщо взяти до уваги те, що вони випустили лише 3 (!!) альбома і вже Ультрамегапопулярні. І ще не дозріли як слід. Ті ж ОЕ - дозріли і давно. А з чого починали? - Тіко там де нас нема..

Я проти куплених рейтингів. Просто вирішили дати їм "друге життя" І крім того, скажи, скільки по радіо крутять ГрінГрея, а скільки Бумбокса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tju...meni tezh propponuvaly exclusive stattju ta informaciu pro mou pechalnu osobu ZA BABLO rozmistyty u mega krutomu jakomus tam vydanni .. chogo b za bablo ne staty grupou roku?...

oohh..motherfuckeeeer...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти до уваги те, що вони випустили лише 3 (!!) альбома і вже Ультрамегапопулярні.

Лише? Вже! Коли тільки встигли настругати... Ультрамегапопулярні в ультрамегавузьких колах. )) Я, наприклад, про них нічого не знаю, хоча з Андрієм Самойло знайомий особисто ще з часів "Мух".

І крім того, скажи, скільки по радіо крутять ГрінГрея, а скільки Бумбокса?

Завжди знав, те що крутять по нашому радіо - однозначне лайно і чим більше крутять, тим більше лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...