Перейти до змісту

Вибір платіжної картки


Yurik

Рекомендовані повідомлення

Порадьте будь ласка картку якого банку і яку саме краще взяти для таких цілей: потрібен рахунок на який періодично будуть кидати гроші, головне щоб я міг їх зняти без комісії і по можливості більшу кількість відділень по місту, як мінімум 2-3 банкомати на 33-му в районі 26-ї школи

Буду вдячний за всі рекомендації :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, я уже давно не видал банков, которые выпускают "приватные" карты без комиссии за снятие

без комиссии могут быть только целевые. пенсионные/социальные/зарплатные/etc

какая будет в твоем случае?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То воно скрізь безкоштовна буде, якраз соціальна.

Я користуюсь форумською карточкою, для мене єдиний мінус так це те, що досить часто на банкоматах тех. перерва. Ну і здається в районі 26-ої школи банкомата в них немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошли їх, там ще і черги до того ж... Спитай в Авалі, банкоматів хватає, якщо беруть баранку за зняття -- вперед:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черг нема :)

Сьогодні таку картку отримав за кілька хвилин, але потім вже глянув тарифи і бачу, що є комісія от і постало питання вибору картки без комісії, а цю в утиль пошлю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картки для соціальних виплат повинні бути без комісії. В моєї дружини картки від приватбанку і ощадбанку. Отримує допомогу по догляду за дитиною до трьох років і допомогу на дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Якщо знімати в банкоматах того банку який випустив картку то комісії немає. В інших банках наскільки мені відомо і так як сказав Шура соціальні/пенсійні/зарплатні не мають комісії за зняття готівки.

Ти собі точно соціальну карточку зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходи в Укрсиб попросись на "Дебетні соціальні картки" и не парь моск.

банкомат на Соборности, возле старого Аверса есть.

ты, вроде там живешь, на Интернационалистов?

Приват, сцуко, жжот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що це найкращий варіант. Живу там де ти і писав.

Ще є варіант від Укргазбанку, в понеділок поговорю з знайомим який там працює, побачимо, що у них з цим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є варіант від Укргазбанку

это не рекомендую... все-таки проблемы у банка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть, що комісія є ;)

хм.. для виплат від центру зайнятості зробили виняток :( Хоча я років зо два тому як отримував гроші від ЦЗ то комісії точно не було. Приват банк вирішив наваритись на безробітних :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В багатьох банках зняття з карти без комісії в їх банкоматах, якщо гроші закинути через їх банк або банк партнер

иногда просто лучше пожевать и промолчать, чем нести ахинею.

никакой банк при выдаче денег не разбирается в их происхождении

если за пополнение есть комиссия - она взымается при пополнении

комиссий за снятие это не касается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да вибачаюсь, обмовився, звісно йде мова про поповнення (а по факту результат один і той самий, бо списують гроші з отримувача)

если ты "обмовився", то мысли в твоем сообщении вообще "минус 273"

и даже, если ты "обмовився" - твои слова яркий оффтоп.

ибо соц.выплаты заходят на карту так же, без комиссий.

комиссии привата при снятии с социальных карт - проблемы исключительно привата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВТБ Банк. Випуск соціальної платіжної карти безкоштовно, зняття готівки безкоштовно, зарахування власником гоівки на картку через пос термінал безкоштовно. Банкомати Шопена, Рівненська, Соборності (магазин Берест).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як зараз, раніше Кредобанк не знімав комісії при видачі в своїх і і Укрсоцбанковських банкоматах.

Але знаю також і те, що державні органи мають звичку вказувати в якому саме банку треба відкрити рахунок.

Наприклад, моя дружина нормально отримувала допомогу на дитину в Кредобанку, потім два місяці нічого не пересилали, як вияснилося - просто потрібно було оформити картку в Приватбанку, подобається це тобі чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але знаю також і те, що державні органи мають звичку вказувати в якому саме банку треба відкрити рахунок.

а знаете почему?

потому что ПриватБанк обещает дать премиальные за каждого клиента.

пенсионный фонд как-то пытался возбухнуть, когда мы маме пенсионную карточку выпускали не в Привате.

пришлось позвонить в пенсионный и нагрузить их карточной спецификой так, что они все оформили на УкрГазбанк и извинялись. это абсолютно мое право выбора где открыть тот или иной счет, пусть не ущемляют мои права и свободу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Як пішов взнав, скільки мають платити на біржі, то не став заморочуватися з картками і взяв Приватбанківську, всетаки хоч банкоматів більше по місту є і як треба буде зняти ті копійки з картки, то буде зручніше. Та й не актуально воно вже, на роботу оформляють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда, скільки мучєній щоб в кінці кінців відкрити папсову приватовську соціалку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...