Перейти до змісту

На Сапалаївці повиздихала риба


bidzyura

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні,відпочиваючи у парку 900-річчя(на Сапалаївці)дізнавсь від рибалок про те, що на річці масово хтось втруїв рибу.Десь о 16год спостерігав приїзд екологів,що брали воду на пробу,та про щось активно переговорювались по телефону.

Звісно, я таким ганебством теж зацікавився й зробив невеликий фоторепортаж,щоправда якість деяких знімків препаскудна,так як все відбувалось досить далеко від нас,прийшлось використовувати макс.цифровий зум.

Рибалки казали про величеньку дохлу рибу щуки,окуня й ін.Дещо я зазнімкував.

Можливо ще хтось щось чув про це?

icon_plus_1.gifФотографії

8974c5621bedt.jpg

d5c66cdae951t.jpg

112e4b3b91a2t.jpg

a0cc162c7d1bt.jpg

a27b4f6fcb3ft.jpg

f8250b5bc1aat.jpg

4053df015725t.jpg

88a90c737bd9t.jpg

3e027eb5a786t.jpg

1f5c7c0f8c88t.jpg

edb54f572507t.jpg

050e7f96b321t.jpg

00ee0bdeaa3at.jpg

a4717ff6b47ft.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов якась "б" зсипала в річку зіпсовані міндобрива....Яйця б їм повиривати...З гландами разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, стає прикро й соромно від дій таких мерзотників,що труткою якоюсь бідну рибу "підживили",там же і парк хороший,вчора мав нагоду переконатись,що ще й прибраний,і сім*ї відпочивають,й рибалкам місця достатньо...

Гидко спостерігати у воді кладовище риби,асоціації дурні нахлинають...

Короче,хто що буде чути про цей інцидент-давайте знати,мо й правда ,коли вспливе,як та рибка!

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені це на електровудочку схоже, недумаю що отрута. Мертва риба була в районі певного місця чи по береговій лінії плавала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені це на електровудочку схоже, недумаю що отрута. Мертва риба була в районі певного місця чи по береговій лінії плавала?

Багато риби вздовж берегів,в районі 2-ї лікарні!

Та й кажу ж ,були і рибнадзор й екологія,цілий день метушились там,аналізи якісь брали,телефонували активно жестикулюючи...

Хоча,краще б це не була отрава....

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені це на електровудочку схоже, недумаю що отрута. Мертва риба була в районі певного місця чи по береговій лінії плавала?

Багато риби вздовж берегів,в районі 2-ї лікарні!

Та й кажу ж ,були і рибнадзор й екологія,цілий день метушились там,аналізи якісь брали,телефонували активно жестикулюючи...

Хоча,краще б це не була отрава....

:0004:

А памятаєте видух сильний в Луцьку був декілька днів назад, поглушили? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...давно пора!!!

Виріс на тій річці, кожного року спостерігав страшне знищенняі забруднення.. в такій ванючій калюжі навіть жаби скоро поздихають, нічого тут дивно немає.. Бачили би ви шо туда люди виливають.. оОоо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав на увазі, що риба в Сапалаївці вже давно вся повинна була би здохнути, враховуючи стан забруднення цієї річки...(((

і нічьо тут дивного немає, всі добре знали - шо то зща річка така і які тільки речі можна побачити в її водах...

Чесно кажу, я і про Стир не набагато кращої думки. Взагалі дивуюсь як люди насмілюються там купатися %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рыба там всегда была :)

А в Стыре купаться можно. В начале города он относительно чистый, вся гадость сливается в него позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рыба там всегда была :)

А в Стыре купаться можно. В начале города он относительно чистый, вся гадость сливается в него позже.

Так і в Сапалаївці купаються в Теремно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, купаются, подтверждаю :) Но сейчас долго не получается, потому что в 15-тиградусной воде можно быстро замёрзнуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,перекупаєшся в такій дубовій водичці і можеш спливти, з часом ,акі та риба,що на фото вище...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба повмирала бо там цигани купаються :D

Попахує дискримінацією.Не варто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...