Перейти до змісту

Відкрита вакансія системний адміністратор


Fagot

Рекомендовані повідомлення

Відкрита вакансія системний адміністратор

Вимоги:

ДР від року;

знання Windows Server 2003;

знання FreeBSD (щоб не лякався від putty :));

знання комп. заліза та Windows.

Обов"язки:

1. Адміністрування інтернет-сервера на основі FreeBSD:

• Адміністрування корпоративної пошти

• Адміністрування доступу в інтернет

• Адміністрування VPN мережі та доступу в неї

2. адміністрування серверів 1С на основі Windows Server 2003

3. адміністрування сервера тонких клієнтів

4. адміністрування корпоративного антивірусу

5. ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки

6. консультація та навчання користувачів

7. заміна та контроль розхідних матеріалів.

Все настроєне та стабільно працює, ЗП 1500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. ага. всі такі вумні... а найдіть но шас роботу за 2-2.5К грн в місяць ) крізіс припер всіх, так шо, якшо хош працювать і тра гроші, то підеш і на 1500. То, звісно, ІМХО, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза - спекулятивне слово для роботодавця, користуючись цим терміном вони тепер хочуть щоб працювали на халяву...

Адміністрування різнотипних мереж, ОСей і БД всьо в адном + залізний саппорт + я так розумію саппорт користувачів за такі гроші....небагато м'яко кажучи.

Це оффтоп звичайно - просто сказав свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза - спекулятивне слово для роботодавця, користуючись цим терміном вони тепер хочуть щоб працювали на халяву.

Есть спрос, есть предложение, они балансируют на одних весах, уравнение их и есть оптимальная цена для обеих сторон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде офтопа:

поддержу Slavco

но работодатели такого хотят не потому что жадные, а потому что "ниразу не понимаю в чём разница между всем этим", а кто пытается настоять на своём - идёт лесом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет спасібо... на буржуях більше зароблю і менше часу буду тратить ;)

З.І, Сорр за оффтоп просто така ЗП це взагаліто знущання ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДР від року;
саме це вбило наповал!

чому спитаєте?! томущо людина яка навіть недавно закінчила ВО не піде на таке ....

прям прийде дядько якій в даній сфері 10-15 років на 1500 грн! це оффф........

робота з 9-10 до 14-16?! якшо так то як не на цілий день то можна..... но якщо в 8 вже буть на місці і до 20 а то й і до 22 то це рабство за 68 грн в день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нэ, ну я конэшно ызвыняюсь, але чого Ви прицепились...?

э робота, є зарплата, думаю будуть бажаючі...

тим більше графік роботи не оголошено, мо там воше сидіти не треба, а просто приїжати раз в місяць забирати зарплату :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, все ж налаштовано і стабільно працює. Контролюй собі віддалено по SSH роботу того всього. Putty не даремне ж згадували ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^_^ ага.. щас))

А залізо теж віддалено ремонтувать?

Пропозиція цінна тільки в плані отримання досвіду, а по співвідношенню заробітної плати і кількості роботи то фтопку, ібо адмін не для того шоб бігать тонер мінять.

Він може звичайно замінить і тонер і поремонтувать комп, чи поставить вінду, але вносити це в його постійні обов'язки глюпо :)

Тим паче якщо там компів з 30..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію що гроші досить невеликі, але претензії якби не до мене, я зарплату не вирішую, а лише шукаю собі заміну.

Віддалено роботодавці не погоджуються, потрібна присутність, щоб в разі чого швидко вирішити ситуацію, роботи в принципі небагато, якщо є прагнення набрати додатковий досвід - то досить непогана пропозиція. Але не хотілося б брати цілковитого початківця який при вигляді консолі чи ще чогось буде випадати в осад.

І велике прохання, не флудіть топ :), якщо вас не влаштовує дана пропозиція - я вас прекрасно розумію, якщо влаштовує -контакти у першому повідомленні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а без трудової книжки можна? ну там по трудовій угоді чи ще як? бо просто трудова вже лежить в одній організації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а без трудової книжки можна? ну там по трудовій угоді чи ще як? бо просто трудова вже лежить в одній організації...

ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а без трудової книжки можна? ну там по трудовій угоді чи ще як? бо просто трудова вже лежить в одній організації...

ні

Ну ладно, а якщо їм чисту дати, і сказати шо попередню загубив, такий варіант прокатить? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ладно, а якщо їм чисту дати, і сказати шо попередню загубив, такий варіант прокатить? ;)

а смисл ? ти в 1ДФ по податковій засвітишся як бенгальський вогонь на московскій площі ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть люди которые под эти критерии подходят, но за такую зп не будут работать, я более чем уверен, то есть человека найти найдут, он будет кивать головой что все умеет, но на самом деле это будет не так, а скажет что знает все это лишь бы взяли работать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть люди которые под эти критерии подходят, но за такую зп не будут работать, я более чем уверен, то есть человека найти найдут, он будет кивать головой что все умеет, но на самом деле это будет не так, а скажет что знает все это лишь бы взяли работать :)

Також не бачу ніякої логіки, перші граблі і виліт із статею в трудовій.. смисл любити мозГ працедавцю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично никогда такого не видел, это надо уметь вылететь по статье :) как правило просто попросят. В общем это мое имхо, слишком много пожеланий для такой зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично никогда такого не видел, это надо уметь вылететь по статье :) как правило просто попросят. В общем это мое имхо, слишком много пожеланий для такой зп.

Можеш на меня посмотреть :D , я работал на предпиятии, написал заявление об уходе, передал дела, выждал 14 дней, когда пришел за трудовой(будучи ещё на работе),мне сказали что моё заявление никто ещё не подписывал, и вообще, буду работать до тех пор, пока не найдут достойную замену.

Я, послал ВСЕХ ГРУБЫМИ НЕЦЕНЗУРНИМИ СЛОВАМИ (хотя жалею что всех, надо было выборочно), развернулся и ушёл домой, несколько дней звонили что приходи на работу иначе будут прогулы, штрафы, на что я ответил что то что они мне должны(зарплату за 15 дней), я им прощаю.

После того имею 2 записи в трудовой (гос. организации)и только положительные отзывы ;) Дальше, они мне скинули на карточку "расчётные",включая неотгуляный отпуск, но заказным письмом прислали трудовою с записью "звільнений з займаної посади за систематичне невиконня службових обоязків",ругаццо я не стал, небыло времени и к тому времени я уже был принят на работу, но когда устраивался - предупредил руководителя, что может быть запись в трудовой, на что он сказал что его это мало волнует, лишь бы, человек нормально работал,

так что не бойтесь этих записей, а вылететь - поругайтесь с директором или кадровичкой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично никогда такого не видел, это надо уметь вылететь по статье :) как правило просто попросят. В общем это мое имхо, слишком много пожеланий для такой зп.

Можеш на меня посмотреть :D , я работал на предпиятии, написал заявление об уходе, передал дела, выждал 14 дней, когда пришел за трудовой(будучи ещё на работе),мне сказали что моё заявление никто ещё не подписывал, и вообще, буду работать до тех пор, пока не найдут достойную замену.

Я, послал ВСЕХ ГРУБЫМИ НЕЦЕНЗУРНИМИ СЛОВАМИ (хотя жалею что всех, надо было выборочно), развернулся и ушёл домой, несколько дней звонили что приходи на работу иначе будут прогулы, штрафы, на что я ответил что то что они мне должны(зарплату за 15 дней), я им прощаю.

После того имею 2 записи в трудовой (гос. организации)и только положительные отзывы ;) Дальше, они мне скинули на карточку "расчётные",включая неотгуляный отпуск, но заказным письмом прислали трудовою с записью "звільнений з займаної посади за систематичне невиконня службових обоязків",ругаццо я не стал, небыло времени и к тому времени я уже был принят на работу, но когда устраивался - предупредил руководителя, что может быть запись в трудовой, на что он сказал что его это мало волнует, лишь бы, человек нормально работал,

так что не бойтесь этих записей, а вылететь - поругайтесь с директором или кадровичкой...

В таких випадках коли не хочуть реєструвати заяву треба посилати кур'єром із повідомленням у квитанції номеру реєстрації - не прийняти вони її не мають права і зареєструвати зобов'язані - всеінше набагато простіше - треюба їх їхніми методами давити - кілька разів просто прийшлось розкзаати як я можу це зробити і кадровики швидко все самі реєстрували без питань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких випадках коли не хочуть реєструвати заяву треба посилати кур'єром із повідомленням у квитанції номеру реєстрації - не прийняти вони її не мають права і зареєструвати зобов'язані - всеінше набагато простіше - треюба їх їхніми методами давити - кілька разів просто прийшлось розкзаати як я можу це зробити і кадровики швидко все самі реєстрували без питань

Я ж сказав, в облом було сваритись, цей запис мені не мішає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500 нормальная зарплата, нормальность у каждого своя. Зато там уже все настроено не надо париться и прочее (хотя что и как утверждать не буду), нормальная зарплата для того, кому нужен хоть какой-то зароботок, уверен работник найдется быстро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вакансія поки заморожена, можливо тимчасово, можливо взагалі

але так як пошуком людини буду займатись вже точно не я - прошу закрити топік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...