Перейти до змісту

*PROPER* Трансформеры: Месть падших / Transformers: Revenge of the Fallen [2009] HDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Трансформеры: Месть падших / Transformers: Revenge of the Fallen [2009] HDRip

IMG118-1254115036.jpg

Год выпуска: 2009

Страна: США, DreamWorks SKG

Жанр: фантастика, боевик, приключения

Продолжительность: 02:29:52

Перевод: Дублированный [звук с TS]

Режиссер: Майкл Бэй /Michael Bay

В ролях:

Меган Фокс, Шайа ЛаБаф], Изабель Лукас, Джош Дюамель, Хьюго Уивинг, Майкл Пападжон, Джон Туртурро, Америка Оливо, Рэйн Уилсон, Фрэнк Уэлкер

О Фильме: Прошло два года с тех пор, как юный Сэм Уитвикки спас Вселенную, предотвратив глобальную битву между враждующими воинственными расами инопланетных роботов. Несмотря на свои героические подвиги, Сэм остается обычным подростком с обычными проблемами — поступление в колледж и родителями. Разумеется, отъезд будет тяжело воспринят лучшим другом, роботом — телохранителем Бамблби.

Качество: HDRip (BDRip_720p_Prestige) (Ріп з ріпа :) )

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Аудио кодек: MP3, AC3

Видео: 720x304, 23.976fps, 1692 kbps avg, 0.32 bit/pixel

Audio #1: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~160.00 kbps avg

Audio #2: 48 kHz, AC3, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~224.00 kbps avg

Размер: 2.18 GB

icon_plus_1.gif Скріншоти для оцінювання якості

* * * L I N K * * *

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клацав підтримати разів з 20 як тільки побачив тему. Мені син вже мозок з'їв цим фільмом!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тепер і сам подивлюся.

А потім в колекцію ще й 1080р скачаю. :) BD-Rip.

Доречі, там в папці 2 файла. Один із них - субтитри .srt - його можна не качати.

І як тільки з'явиться нормальна ліцензія. Я заллю (думаю, що 720р і з укр. озвучкою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клацав підтримати разів з 20 як тільки побачив тему. Мені син вже мозок з'їв цим фільмом!!!!

кажеж 20 ? ги.. доречі можна і 20 так як тут

Насолоджуйтеся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мені. А D@ve-у. Він почав качати і надихнув мене. А там вже до того моменту і краща якість з'явилася.

За кілька днів буде самопальний 720р або навіть 1080р але із таким же звуком .

По фільму. Ото вже гоніво..

Складається враження, що фільм виходив надто драматичним. І його вирішили "розбавити" жартами. І на мою думку - переборщили.

Хоча. через 2,5 години перегляду скажу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як там звук? Здається в TS в кінці не було перекладу.

Zheny@ ну в мене пропала княпалка "поддержал" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

Читав якщоб цей фільм робила одна людина на одному компі то на його створенням(Спецефектів) илич 390 років =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

Читав якщоб цей фільм робила одна людина на одному компі то на його створенням(Спецефектів) илич 390 років =)

На те й потратили кілька десятків мільйонів баксюків.. Щоб не чекати 390 років виїоду другої частини !! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! не даремно чекав таки DVD! Навыть коли малий дивився його в паганій якості я не дивися фільму, так уривками... а вчора з задоволенням передивився від початку до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти ж напиши, що то зовнішній лінк!!

ЧИ всі такі розумні, що мають здогадуватся.. *соррі за оофтоп*.

Всі розумні мають здогадуватись, що борда — не додаток до ФТП Датагруп, і зовнішні лінки мають таке ж право на життя, як і всі інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти ж напиши, що то зовнішній лінк!!

ЧИ всі такі розумні, що мають здогадуватся.. *соррі за оофтоп*.

Всі розумні мають здогадуватись, що борда — не додаток до ФТП Датагруп, і зовнішні лінки мають таке ж право на життя, як і всі інші.

так, але все ж постять тут фільми, що закидаються на фтп і тому варто уточнювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти ж напиши, що то зовнішній лінк!!

ЧИ всі такі розумні, що мають здогадуватся.. *соррі за оофтоп*.

А в чому проблема? Ти клікнув на лінк, побачив, що не ФТП - не качай. Для чого проблему на рівному місці роздувати? Якщо ти ще не здогадався не всі форумчани є абонентами Датагруп і не всі мають можливість користуватись ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anders то для цього і варто вказувати, що лінк зовнішній.

Більшість присутніх тут, звикли до того, що є обмінник. Та качається звідти, не втрачаючи зовнішнього трафіку.

А вказівка, що це є зовнішній ресурс - це, так би мовити, правила хорошого тону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качаю.

багато всього в черзі

"Помста полеглих" - жесть..

Чекайте в "Діжці" !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість присутніх тут, звикли до того, що є обмінник.

Давайте проголосуємо скільки тут користувачів ДГ та інших провайдерів, якщо користувачів ДГ набереться менше 50%, то тоді вказувати, що лінк на фтп ДГ, а не зовнішній - буде правилом хорошого тону, а не навпаки.

п.с. ліміт трафіку і різні внутрішні ресурси - анахронізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...