Перейти до змісту

Є тут бажаючі відкрити свій сервер L2?


FAQ

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Тут є бажаючи спробувати відкрити,настроїти свій ігровий сервер л2? Потрібні люди не ті,що просто хочуть "Поадмінити" а ті,які хоть щось кумекають в Java. Та в самих налаштунках л2 севрерів. Залишайте коменти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЛИН шо ви тутрозвели балаган ! Я знаю шо можна міняти ір і через вінду !! А всі так відповіжаєте бо незнаєте й половини для чого треба мені міняти ір через лінукс! ! Я сам програміст самоучка, спеціалізуюся на створенні ігрових серверів, кому треба пишіть можу помогти проконсультувати, веб сайтів, + дизайнер! Через лінукс мені показували можна вийти через любий ір навіть 0.0.0.1.1 (це наприклад) це по перше! По друге у мене укртелеком, і ір міняєтья кожний раз як делаю рекнонект з'єднання! Але це всьо не то шо мені треба. Готовий заплатити до 100 гр якшо є серйозні люди які знають про шо я говорю.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry324289

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись був серв стояв 3 місяці але тоді все качав готове .Зараз маю з друзями відкрити покищо думаю але сервер стоїть готовий на цей раз сам все гобив так шо якшо шось виправити треба буде то за один момент ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот в ужасі з такої наївності.. шановні супер программери початківці ви хоть маєте технічну можливість для запуску сервака ? Я не говорю про кількість іграків чоловік 10 і то по локалці де якоби "сервер" стоїть на звичайній архітектурі workstation.. ви ніколи не задумувались про кількість запросів на такий сервак ? Про канал з шириною аплоуда а не донлоуда - не рахували ? І взагалі навіть про елементарну підтримку двигуна і заточка всіх багів та процесорних переривань на такому сервері хтось з вас зможе зробити під гарячим сервером ?... може досить вже гратися єрундою а начнете трошки читати та просвіщатись що для цього потрібно ПО МІНІМУМУ.... на таких стойках ака серверах навіть відео-карт немає лише порт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот в ужасі з такої наївності.. шановні супер программери початківці ви хоть маєте технічну можливість для запуску сервака ? Я не говорю про кількість іграків чоловік 10 і то по локалці де якоби "сервер" стоїть на звичайній архітектурі workstation.. ви ніколи не задумувались про кількість запросів на такий сервак ? Про канал з шириною аплоуда а не донлоуда - не рахували ? І взагалі навіть про елементарну підтримку двигуна і заточка всіх багів та процесорних переривань на такому сервері хтось з вас зможе зробити під гарячим сервером ?... може досить вже гратися єрундою а начнете трошки читати та просвіщатись що для цього потрібно ПО МІНІМУМУ.... на таких стойках ака серверах навіть відео-карт немає лише порт.

))) Слухай .... А ти б хочаб запитав скільки я цим займаюсь,скільки я граю в цю гру і.т.д. Якщо пропуную,значить знаю що пропоную. Будь-ласка без флуду в цій темі.

Колись був серв стояв 3 місяці але тоді все качав готове .Зараз маю з друзями відкрити покищо думаю але сервер стоїть готовий на цей раз сам все гобив так шо якшо шось виправити треба буде то за один момент ;)

Хочеш сказати сам писав зборку?) С++? Чи la2base.ru?:D лінк сервера дай будь-ласка) Гляну що ви там зробили такого цікавого )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то поясни о вЄлікій гуру для чого ти створив сію тЄмкО єжеЛі ти Фсьо знаєш? зачЄм тЄбє етІ людішкІ ?

Запускай свій сервак сам а ми як користувачі подчіпимось.

З.І. Я вже 3,5 роки в РФ граю і на першому році ПО НАІВНОСТІ подумував поставити собі також типу "сервер"... і вийшлоб нещастя як зараз по неті куча пвп офф-серверів із рейтами х400 а глюками такими шо взагалі важко описати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то поясни о вЄлікій гуру для чого ти створив сію тЄмкО єжеЛі ти Фсьо знаєш? зачЄм тЄбє етІ людішкІ ?

Запускай свій сервак сам а ми як користувачі подчіпимось.

З.І. Я вже 3,5 роки в РФ граю і на першому році ПО НАІВНОСТІ подумував поставити собі також типу "сервер"... і вийшлоб нещастя як зараз по неті куча пвп офф-серверів із рейтами х400 а глюками такими шо взагалі важко описати...

Я не шукаю людей які це все зроблять за мене. Я шукаю людей тих,які мені будуть допомагати в цьому ділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты знаешь мои способности. что умею,что не умею.

если серьезно заниматься ,я готов. (надеюсь будит не так как фаном)

пиши.контакт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть.скоро открытие интерлюд х100.

коли відкиється то в тему сюда запостіть, я спробую пограти, тільки ссилку на торрент клієнт тож прикрепіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...