Перейти до змісту

велодетальки на продаж


b0rg

Рекомендовані повідомлення

Ну, я пробывал ставить руки в центр руля - ехать веселее. Но стремно - слишком узкий хват. А с этими штукенциями думаю будет какраз удобно. А с разделочным лежаком вообще пестня ;)Century.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне не совсем понятно, это рога цепляются внутрь руля (за манетками) или снаружи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собираю супруге шоссейный вилсет

За двухподвесом последует шоссер?

Ну вы ребята даете....Вот это динамика!!!!!!!! :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне не совсем понятно, это рога цепляются внутрь руля (за манетками) или снаружи?

img_spinaci.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував навіть на мтб ставити. при русі по трасі дозволяє комфортно прилягти ближче до руля і згрупуватись. опір повітрю відчутно слабшає. але звичайно це більш актуально для походів та далеких марафонів - на близькі покатухи хватає і звичайних рожок.

просто для шосе це досить компромісний варіант. раздєлочний руль з лежаком середньої цінової категорії може важити до 1 кг (!) і по ціні під 200 не гривень. суперлегкі лєжакі десь до 0,4 кг а ціна.... ммм - середній мтб ровер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму руль. Вкинь в машину, як будеш в районі Лучеська - маякуй на телефон/аську, заберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каретка відпадае так як треба 111 -111,5 мм, а сідушку поміняти не помішало б :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собираю супруге шоссейный вилсет

За двухподвесом последует шоссер?

Ну вы ребята даете....Вот это динамика!!!!!!!! :sq_ye:

шоссер не мне, а супруге. и не шоссер, а имитация в виде отдельного вилсета + съемных рожек

меня вполне устраивает двухсосис :smile3:

кстати, b0rg, благодарю за резину и рожки :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Мене зацікавили гальма Хаес МХ2 як з тобою звязатися? Мій моб 0967752893 Олег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам надоїли скрипучі китайські сідульки? тоді ми йдемо до вас! а вірніше вам до нас - додав сідульку сан марко (агов, marko, назва то яка для тебе як рідна)

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додав сідульку сан марко (агов, marko, назва то яка для тебе як рідна)

:D

не то не наш формат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в принципі згоден, не для активного КК. а так - класна матрасна сідуля, на диво зручна, сам пробував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

додалась втулка передня Х17, на 36 спиць, під диск на 6 болтів, нова ніразу не ставилась. всього 85 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...