Перейти до змісту

Незалежна церква


Plum

Рекомендовані повідомлення

А щодо приїзда Філарета, то щось я ніразу небачив такого дурного ажіотажа. І коли він приїзжає в Луцьк, то місто не перекривають на цілий день.

Якби Філарету заздалегідь так погрожували, як Кирилу (в місті Рівному пан Червоній, наприклад - царство йому небесне, доречі) міліції було б не менше. Все залежить від передбачуваної або спланованої потенційної загрози. Іван Павло 2-й все життя в заскленому катафалку проїздив. І Ви ніколи не обговорюватимете це на форумах. Бо це нормально, і щодо кількості міліції, яка охороняла папу під час візиту до Львова та Києва Вам нема ніякого діла, бо він приїзджав з пастирським візитом (не з політичним?!) до греко-католиків (тобто не до Вас), а Кирило взяв і приперся з політичним візитом (не з пастирським?!) в Україну (тобто до Вас!) , де його, виявляється, ніхто(!!!) не бажає бачити??? Абсурд і вперта упередженість - не більше і не меньше. Доречі, згідно Вашій логіці, греко-католиків слід було б таки перейменувати в римо-католиків, оскільки їхній папа все ж Римський, а не Київський чи Московський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А чому, скажіть, це взагалі Вас якимось чином стосується? Яка Вам різниця, як називається конфесія, до якої не належите? Ви ж маєте вже Незалежну Церкву, ніхто вас не пікетує, не б"є, храми не забирає - що Вам ще від нас треба?

Ну і кого ти розділяєш на ВАС і НАС? Може не треба так агресивно? Все-таки в одного Бога віруєм - не мусульмани, не буддисти. Та й живемо в одній державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і кого ти розділяєш на ВАС і НАС? Може не треба так агресивно? Все-таки в одного Бога віруєм - не мусульмани, не буддисти. Та й живемо в одній державі.

Не треба агресивно? Добре. Тоді поверніть відібрані храми, принесіть публічні вибачення перед священниками, яким рвали волосся і принижували. Хоча б припиніть політичні провокації з приводу візиту МОГО патріарха в МІЙ храм МОГО міста, до МОЇХ дітей! Бо я теж українець (уявіть собі!) і хочу, щоб мої земляки (не мусульмани і не буддисти) не заважали мені молитись. Для вас Кирило - клоун, як сказав Vanus, а для мене - предстоятель церкви, в якій хрещені всі мої предки. Сором, образа і гнів переповнюють серце, коли земляк під вікном моєї оселі вигукує гасла проти мого батька, котрий вперше, а може й востаннє приїхав мене відвідати! Можливо, так Вам буде зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо ще масштабніше, то християни і мусульмани теж вірять в одного бога... такшо пора би вже помиритися? ;)

і взагалі, чим відрізняється православна київського, московського, греко-католики, римо-католики, протестанти, баптисти і т.д. один від одного?? чи є в них якась ну на стільки вже принципова відмінність у вірі, що треба колотись-розколюватись???

пс: в буддизмі бога як такого взагалі нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть собі, eNyk, що сатана теж вірить в Бога. Тому відмінність є і саме принципова. "И бесы веруют и трепещут..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну добре - ПОКЛОНЯЮТЬСЯ! Так краще звучить? Ну так в чому різниця між тими всіма "християнами"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<br />Ну і кого ти розділяєш на ВАС і НАС? Може не треба так агресивно? Все-таки в одного Бога віруєм - не мусульмани, не буддисти. Та й живемо в одній державі. Не треба агресивно? Добре. Тоді поверніть відібрані храми, принесіть публічні вибачення перед священниками, яким рвали волосся і принижували. Хоча б припиніть політичні провокації з приводу візиту МОГО патріарха в МІЙ храм МОГО міста, до МОЇХ дітей! Бо я теж українець (уявіть собі!) і хочу, щоб мої земляки (не мусульмани і не буддисти) не заважали мені молитись. Для вас Кирило - клоун, як сказав Vanus, а для мене - предстоятель церкви, в якій хрещені всі мої предки. Сором, образа і гнів переповнюють серце, коли земляк під вікном моєї оселі вигукує гасла проти мого батька, котрий вперше, а може й востаннє приїхав мене відвідати! Можливо, так Вам буде зрозуміліше?<br />

ти знаєш це і МОЄ місто і тому мені не подобається коли я не можу нормально доїхати до себе до дому бо до когось там приїхав в.о. ПУПа Землі. і не важно хто приїхав - важливо як приїхав і наскільки поважає інших, поваги ми не побачили - лише суцільне підлабузництво влади та негаразди для населення которому байдуже до цього візиту. Треба все робити так щоб і інших поважати.

не Київський патріархат вносить розлад у суспільство а Московський. доходить навіть до того що люди хочуть щоб у церкві правилось українскьою мовою і була ПЦ КП а МП не пускає у храм - так ось питання - церква для людей чи люди для церкви - що для кого первинне - донести слово Боже до кожної людини чи мати побільше прафіян та храмів? на жаль у нас все перемішалось та порушились норми поведінки - коли священники лізуть у драку то що казати про простих смертних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з lektoriy, що нема чого стукати в наглухо замкнені двері. Цю тему об"єктивно треба було б назвати не "Незалежна церква", а "За що я ненавиджу москалів". Православна людина найперше шукає незалежності від гріха, а не від москалів чи ще когось. А Вам під рясою ввижаються лампаси... :horse:

До чого тут мова? В селі Підгайці Луцького району у храмі Олександра Невського, наприклад, завжди правилось українською (і в радянські часи, і до того, і після), але там все одно з"явився новозареєстрований прихід КП. Хто ж не давав ходити до церкви і слухати Слово Боже? Так нІ! Треба ж все впоперек щоб було тим "москалям"! А де вже в тих Підгайцях москалі взялись - жодного не знаю... Чи це нова методика донесення Євангельської істини - чим більше храмів на душу населення, тим краще? Чи це не розбрат і не розкол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну добре - ПОКЛОНЯЮТЬСЯ! Так краще звучить? Ну так в чому різниця між тими всіма "християнами"?

Відміність полягає в тому хто як славить Бога, тобто Православні правильно славлять Бога - так як він сам заповідав, тобто так як Він нам заповідав робити на згадку про нього. Всі інші церкви чи секти відійшли від слова і духу і трактують посвойому Слово Боже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то православиними - правильно славлячими Бога - себе люди назвали, як противагу католикам - вселенській церкві. Майже 1000 років між ними теж іде розкол який почався з взаємних анафем. І при чому кожна із християнських конфесій вважає себе істинною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Machmoodt, мой тебе совет: не метай бисер.

Зная твою тонкую духовную сущность, предзнаменую лишь разочарование в людях, хотя они не все такие.

Негоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Machmoodt, мой тебе совет: не метай бисер.

Знаючи продовження фрази, думаєш образитись чи ні... Та нехай.

Хочеться запитати в Machmoodtа - скільки конкретно він знає участників форуму, котрі церкви у ВАС забирали і бороди батюшкам виривали?

А на рахунок зноввідкриваючим церквам... Я виросла у невеликому селищі на Волині. Так там до війни на 5ооо населення були і євреська синагога, і католицький костьол (який потім забрала православна церква), і православний храм. І люди з усім цим мирились. А потім прийшли фашисти - знищили євреїв (тепер їм пам'ятник стоїть у самому центрі), а потім прийшли совєти - зруйнували синагогу, прваославну церкву, залишили лише католицький костьол, але предали його православній церкві Московького Патріархату (Київського тоді просто не було). Так як там відновлювати справедливість? Як ділити людей? По яким парафіям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі бігом включайте 1+1!!!

_____________________

був сюжет в ТСН про те як церкви заробляють гроші... Слуги божі... <_< Тьфу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там було?

Кінчайте розводити флуд, давайте по темі, останнє китайське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

журналісти ходили по церквах в Києві і розпитували про ціни на всякі обряди. То на вінчання десь в середньому 500-600 грн за сам обряд і ще десь так само на всякі фічі (свічки, іконки і т.п.). Лише в одній якійсь невеликій церквушці на краю Києва на запитання про ціни відповіли: "Скільки зможете". А у всіх інших висять прайси при вході :D Жесть!!

Показували обрахунки скільки смиренний парафіянин витрачає грошей на церкву за 50 років - вийшло приблизно 35000 грн.

Ще брали інтерв'ю у церковних шишок, але такі питання (про гроші) їм не дуже подобались (на скільки мені було видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Machmoodt: Шановний, ви не заперечуєте той факт, що ми вірим в одного Бога. Але чому тоді я не можу спокійно прийти помолитись в так званий ваш храм, а мушу вислоховувати всілякі нісенітці (в кращому разі) або взагалі виженуть. Чи може в храмах КП ви теж зустрічаєтесь з такими проблемами? Сумніваюсь.

Так, нехай це ваш патріарх, але нехай він приїзжає до вас не створюючи труднощів для інших. А що стосується перейменування, то просто не потрібно вводити в оману себе та інших. Бо це не українська церква, а кардинально протилежна - антиукраїнська. Її суть - розпалювання ворожнечі в суспільстві, відстоювання інтересів іншої держави та меркантильне заробляння грошей. Це вже не церква, Бог просто її полишив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Machmoodt: Шановний, ви не заперечуєте той факт, що ми вірим в одного Бога. Але чому тоді я не можу спокійно прийти помолитись в так званий ваш храм, а мушу вислоховувати всілякі нісенітці (в кращому разі) або взагалі виженуть. Чи може в храмах КП ви теж зустрічаєтесь з такими проблемами? Сумніваюсь.

Так, нехай це ваш патріарх, але нехай він приїзжає до вас не створюючи труднощів для інших. А що стосується перейменування, то просто не потрібно вводити в оману себе та інших. Бо це не українська церква, а кардинально протилежна - антиукраїнська. Її суть - розпалювання ворожнечі в суспільстві, відстоювання інтересів іншої держави та меркантильне заробляння грошей. Це вже не церква, Бог просто її полишив.

предлагаю закрыть тему, ибо количество идиотов кагбэ символизирует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Machmoodt: Шановний, ви не заперечуєте той факт, що ми вірим в одного Бога. Але чому тоді я не можу спокійно прийти помолитись в так званий ваш храм, а мушу вислоховувати всілякі нісенітці (в кращому разі) або взагалі виженуть. Чи може в храмах КП ви теж зустрічаєтесь з такими проблемами? Сумніваюсь.

Так, нехай це ваш патріарх, але нехай він приїзжає до вас не створюючи труднощів для інших. А що стосується перейменування, то просто не потрібно вводити в оману себе та інших. Бо це не українська церква, а кардинально протилежна - антиукраїнська. Її суть - розпалювання ворожнечі в суспільстві, відстоювання інтересів іншої держави та меркантильне заробляння грошей. Це вже не церква, Бог просто її полишив.

Ви не можете прийти в наш храм, тому що він для Вас "так званий". І така позиція взагалі ставить під сумнів сповідування Вами православної віри. А виженуть Вас тільки в тому випадку, якщо замість "Господи, помилуй" співатимете "Ганьба!" Зрештою, я з жалем і скорботою мушу визнати той факт, що нас (земляків, сусідів, навіть родичів!) зуміли таки розділити. Хто - питання гостре і потребує різностороннього ретельного обговорення. Всіх опонентів по цій дискусії запевняю, що зовсім не тішив себе ілюзіями когось, як то кажуть, навернути на шлях істинний, чи спонукати до каяття в гріху розколу. Я усвідомлюю марність таких потугів як з Вашої, так і з моєї сторони. Звісно, ніхто з Вас, напевно, не захоплював храми і власноруч не бив священників. Більш того, я щиро вірю, що всі Ви - дуже добрі, талановиті і прекрасні люди. Але машина по промиванню мізків запущена дуже давно, в нас різні інформаційні джерела, різні авторитети в світі духовних потреб, тому я закликаю всіх (якщо Ви дійсно православні люди) проявляти один до одного найвищу християнську чесноту - ТЕРПІННЯ. Це наш поки що єдиний спільний православний подвиг. Інакше, я думаю, такі суперечки можуть перейти в якусь іншу фазу напівпатологічної ненависті. Оце й усе. Участь в обговоренні надалі зі своєї сторони вважаю недоречною. Всіх вітаю з наступаючим святом Різдва Богородиці, бажаю фізичного здоров"я, душевного тепла від близьких та друзів, миру і спасіння душі. І простіть, кого образив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я приєднуюсь до привітань із великим християнським святом! Бог з Вами! Мир вам!

А difoto хочу нагадати, що тема про ідіотів уже виносилась і розглядалась. Хоча, напевно, можна ще постити туди, якщо думки про ідіотів не полишають свідомості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Ви не можете прийти в наш храм, тому що він для Вас "так званий". І така позиція взагалі ставить під сумнів сповідування Вами православної віри.

Почитайте один з моїх постів вище. Як я з'їздив в Почаїв і що з цього вийшло. А їхав я до святині, і мені не важливо хто її контролює - КП чи МП. Але прикро, що замість служителів божих я там побачив радше звичних працівників фірми під назвою ТзОВ РПЦ які до цього всього мають таке саме відношення як я до балету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте один з моїх постів вище. Як я з'їздив в Почаїв і що з цього вийшло. А їхав я до святині, і мені не важливо хто її контролює - КП чи МП. Але прикро, що замість служителів божих я там побачив радше звичних працівників фірми під назвою ТзОВ РПЦ які до цього всього мають таке саме відношення як я до балету.

Якщо Вам не важливо КП чи МП, то так би зразу й сказали. Це багато чого пояснює у Ваших висловах. А взагалі особисто Вам я хочу побажати у вічності - коли Вам, можливо, вдасться унаслідувати Царство Небесне - щоб Вас не потіснили і не зіпсували Вам райської насолоди такі святі, як Матрона Московська, Ксенія Петербурзька, Олександр Невський, князь Андрій Боголюбський і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Вам не важливо КП чи МП, то так би зразу й сказали.

Уточню. Для всіх нас православних християн є одні святині. От з цієї точки зору - мені все рівно, бо я їду поклонитись ним, а не вислуховувати маразм т.з. священника. Бо, повторюсь, в МП таких немає, а є вірні прислужники імперії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінь, брате SergiuS, амінь... :wacko: І вважайте, що я Вам пробачив особисту образу: мій тесть і швагро - священники УПЦ. Думаю, Ви погарячкували узагальнено назвавши священників прислужниками імперії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...