Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто знає яка ситуація із безкоштовним постачанням приставок малозабезпеченим. Тобто коли можна очікувати ?

Головне заповняйте заявки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає яка ситуація із безкоштовним постачанням приставок малозабезпеченим. Тобто коли можна очікувати ?

Головне заповняйте заявки.

це все "развод". я пішов заявку написав, все як треба, в мене у бабулі пільги на оплату комунальних послуг, а нам лист прийшов що шановні ........., ви не підпадаєте під пільгову категорію громадян!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає яка ситуація із безкоштовним постачанням приставок малозабезпеченим. Тобто коли можна очікувати ?
Кабмін вже закупив 700 тис. правильних чудокоробочок. Так що можливо влітку вже почнуть роздавати, якщо нічого не зміниться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут хто може взнати коли на карбишева аналог переїде на нову вежу , може хтось позвонить в Тзов телемережі запитає з Луьцка

Вишку поставили, а будку ще не змурували. Ще навіть цеглу не завозили. Мені здається не раніше як через півроку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Посоветуйте антену для цифрового телевидения! Завтра после завтра буду тестить цифру на ровенской 145 до вышки примерно 4 км думаю сигнал будет нормальный!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветуйте антену для цифрового телевидения! Завтра после завтра буду тестить цифру на ровенской 145 до вышки примерно 4 км думаю сигнал будет нормальный!

a0b3e20246f7bfcf602a9fb5556b77b0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветуйте антену для цифрового телевидения! Завтра после завтра буду тестить цифру на ровенской 145 до вышки примерно 4 км думаю сигнал будет нормальный!
зможете попробувати Dipol ATX 91/21-60 ціна в районі 350 грн. Серед більш дорожчих Televes DAT HD 1495 але її ціна понад 500 грн. Це самі чутливі антенни згідно незалежних тестів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

IPTV - це звичайно добре, але ж воно платне. Додатково потрібен комп'ютер або інший пристрій для перетворення IP-сигналу і передачі на телевізор. От і рахуйте: постійно платите десь 80грн/міс за інтернет/IPTV + комп'ютер десь 3500грн + HDMI кабель. А є будинки, де тільки бездротовий 3G інтернет. Там IPTV не світить.

А тут я заплатив один раз 670 грн - цифровий тюнер, антена і кабель - і все - більше ніяких витрат.

Кинув антену на лоджію (бо в кімнаті не ловить) і насолоджуюсь ідеальною картинкою. З кабельним просто не порівняти. Аж не віриться що телебачення може бути таким якісним. І це через кабель типу тюльпан, який йде в комплекті з тюнером. А через HDMI кажуть ще краще.

Правда, якщо посунути антену в бік на 10-20 сантиментрів, частина каналів пропадає - потрібно ретельно підібрати місце з найкращим рівнем сигналу. Саме краще тримати на витягнутій з вікна руці :_07: - ловить всі канали.

Думаю зробити кріплення і винести антену хоча би на метр за вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посоветуйте антену для цифрового телевидения! Завтра после завтра буду тестить цифру на ровенской 145 до вышки примерно 4 км думаю сигнал будет нормальный!
зможете попробувати Dipol ATX 91/21-60 ціна в районі 350 грн. Серед більш дорожчих Televes DAT HD 1495 але її ціна понад 500 грн. Це самі чутливі антенни згідно незалежних тестів.

Володя, ці антени дуже класні, мови нема. Але ж пише starOFF, що планує приймати сигнал на Рівненській 145, а там на підгаєцьку вишку пряма видимість і відстань менше 4 км напевне. Така антена там, це все одно що з гармати по горобцях стріляти, імхо ) Тут головне, щоб антена була в потрібну сторону направлена, а приймати сигнал в таких умовах можна і на саму просту дмв антену, та навіть на кусок дроту повинно показувати, напевне.

В мене на дпз (Станіславського 50), 2 поверх, прийом впевнений на саму дешеву ЕМ-01 (ворону) за 75 грн.

02813667.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до спеціалістів. Тюнери для цифрового телебачення (Стронг, Трімакс), як і багато сучасних телевізорів, можуть видавати живлення на антену (з підсилювачем), але в характеристиках обох тюнерів вказано, що напруга яку видає тюнер на підсилювач - 5 В до 50 мА. Так от, підкажіть, де можна придбати такий підсилювач? Все що в нас можна купити живиться від 12 вольт. Є антени, наприклад Квант-Эфир ARU-01

http://www.agsat.com...p?productID=937

Я так розумію, вона з вбудованим 5-ти вольтовим підсилювачем. Значить і підсилювачі окремо десь мають продаватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до спеціалістів. Тюнери для цифрового телебачення (Стронг, Трімакс), як і багато сучасних телевізорів, можуть видавати живлення на антену (з підсилювачем), але в характеристиках обох тюнерів вказано, що напруга яку видає тюнер на підсилювач - 5 В до 50 мА. Так от, підкажіть, де можна придбати такий підсилювач? Все що в нас можна купити живиться від 12 вольт. Є антени, наприклад Квант-Эфир ARU-01 http://www.agsat.com...p?productID=937 Я так розумію, вона з вбудованим 5-ти вольтовим підсилювачем. Значить і підсилювачі окремо десь мають продаватись.
такий підсилювач ви купите хіба, що в Квант-Ефір. Тел.: +38 044 531-42-20 (багатоканальний). Відділ продажів: [email protected]

Порада візьміть нормальну антенну (розібравши антенну Квант-ефір дійшли до висновку - не варта своїх грошей) і якщо потрібно то візьміть підсилювач наприклад: Terra чи Televes. В каталозі Terra знайшов підсилювач UHF діапазона живлення 4,5 - 12 В

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію. На рахунок антени "квант-ефір" то і з картинки ясно, що це сама проста антена, на зразок двох банок з кока-коли, з простеньким підсилювачем, запхана в модний корпус.

А де в нашому селі нормальний вибір антен і підсилювачів за адекватну ціну? Чи замовляти з інтернет-магазинів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де в нашому селі нормальний вибір антен і підсилювачів за адекватну ціну?
на жаль ніде. В нас проблематично отримати навіть консультацію (приходиться збирати консиліум на форумі або в Скайп). Якщо потрібні антенна і підсилювач, то лише в Інтернеті. З нормальних антенн для цифрової цифри можу порекомендувати: Funke, Televes,Triax і польські Dipol 19/21-69 або більш чутливіша ATX 91/21-60. Про підсилювачі вже писав. Дуже дорого буде обходитися ефірна цифра простим громадянам. На рахунок підсилювачів з БЖ на 5В зайдіть, но в Ратекс (біля Старого ринку) попитайтеся. І накінець фото правильної антенни від Квант-Ефір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так шедевр інженерної думки!))) Поржав від душі, дякую за фотку. Щось приблизно таке я собі і уявляв. І ця хрєнь коштує 145 грн. Офігеть!!!

А на рахунок ціни, тут все відносно. Ціни на тюнери, думаю, скоро суттєво попустяться. Антени, за умов нормального сигналу, достатньо самої простої. Супутникове телебачення, якщо робити якісно, з хороших комплектуючих, теж дорого, але ж нічого, дивляться прості громадяни. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на тюнери, думаю, скоро суттєво попустяться.
вони вже падають (в Києві на Радіоринку Srong - 529,00 грн.), бо ніхто це чудо інженерної думки не бере, беруть люди котрі дивляться рекламу про безкоштовні канали у високій якості, а потім стикаються з купою проблем.
Антени, за умов нормального сигналу, достатньо самої простої.
наші мракобіси ввели модуляцію 256 QAM (швидкість потоку висока, але помєхоустойчивость ніяка) дана модуляція ніде не використовується за винятком Великобританії (пару каналів йдуть в HD) тому потрібно розкошелюватися на якісну антенну і можливо і підсилювач, що дуже боляче б'є по кишені. Да і ніхто не знає толком про покриття (те, що говорять і пишуть - брехня).
Супутникове телебачення, якщо робити якісно, з хороших комплектуючих, теж дорого, але ж нічого, дивляться прості громадяни. )
з якісних комплектуючих супутникове ставлять лише ентузіасти і які знають дистриб'юторів обладнання (інакше можуть з хати вигнати або вилитиш в трубу :) ), а всім іншим ставлять з дуже дешевих комплектуючих по високій ціні :(

А ось фото фільтрів які стоять на антеннах Funke які коштували ~ 200,00 грн. (зараз немає в наявності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ці глюки вже помітив. При грозових розрядах сигнал частково або повністю втрачається, то це в принципі нормально, там така фігня відбувається в ефірі, яку жоден теоретик не опише математично, але зображення на екрані телевізора підглюкує навіть коли біля під"їзду хтось закриває машину пультом сигналізації (450 мГц, здається) , а антена в мене на балконі другого поверху. Так що мракобіси з модуляцією дійсно перестарались. )

А ці антени в Funke в Луцьку були? По інтернету бачу, що є в деяких інтернет-магазинах. Але ж прийом радіосигналів то хитра штука. Іноді, за певних умов, кусок дроту може працювати краще, як дорога антена. Ідеально було б, якби була можливість взяти, потестувати, якщо не підійде обміняти на іншу, але ж село неасфальтоване, тому маємо те що маємо, як казав перший президент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ці антени в Funke в Луцьку були?
нє а, в селі лише сушарки, ворони, чебурашки, а також бачу, що появилися і Кванти. Про все інше не чули, не бачили, не знаємо і не хочемо знати :0141: А коли почнеш розповідати, то гонять або можуть послати далеко, далеко .... Піпл і таке зхаває :)

Кусок дроту не проходить (пробував на 4-му поверсі біля ТАМ-ТАМ і в Підгайцях (кільце). Коллега з Чернігівської області (~ 70 км. до былоруського кордону) на антенну Televes з підсилювачем ловить білоруську цифру. Чоловік з Києва поставив Funke клієнту і все Ok те саме і з Dipol.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яку саме Funke? Їх є багато і різних. Сушарки то жахіття. Зате дешево. ))) Нікому не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яку саме Funke ? Їх є багато і різних
якість у всіх на висоті. Клієнту в Києві ставили Funke Margon City+ 5.5 (зовнішня)

Рабочий диапазон: 174-240/470-862 МГц

Коэффициент усиления: МВIII:8-9 дБ, ДМВ IV/V: 20-28 дБ

Потребление энергии: 5 В/30 мА

Антенный кабель: отсутствует

Габариты: 192 x 182 x 36 мм

Funke Margon Home+ 5.0 (внутрішня)

Рабочий диапазон: 174-240/470-862 МГц

Коэффициент усиления: МВIII:8-9 дБ, ДМВ IV/V: 20-26 дБ

Потребление энергии: 5 В/30 мА

Антенный кабель 3,5 м

Габариты: 192 x 122 x 37 мм

Сайт виробника: http://funke.nl/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на дпз (Станіславського 50), 2 поверх, прийом впевнений на саму дешеву ЕМ-01 за 75 грн.

А яка в тебе якість та рівень сигналу? В мене якість 36%, рівень 56%. Цікаво чи можна добитись кращих показників і яким чином: винести антену на іншу сторону будинку, на дах чи замінити погодження на підсилювач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи можна добитись кращих показників
можна
і яким чином
способів багато і різних. Залежно від того де живете (район, рельєф,перешкоди) яке господарство стоїть і його характеристики і звісно money,money :). Не лінуватися прочитати теми на борді які присвячені ефірному телебаченню, коли виникнуть запитання тоді задавайте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на Волі, будинок напроти першої лікарні.

взяв поюзати тримакс, на загальній антені не зловило абсолютно нічого.

є смисл купляти нормальну кімнатну антену і пробувати щось ловити чи ніц не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо загальна антена приймає тільки метрові хвилі, то є смисл купити дециметрову антену - кімнатну, а ще краще зовнішню - адже саме на дециметрових хвилях транслюється цифрове телебачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...