Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2006


ScorpionYurka

Рекомендовані повідомлення

хм... може того шо мені штраф 170 грн. впаяли після того?(хоча самі ДАЇшники довго прикалювались з того пенсіонера... віддали права зі словами:" ну, їжжай, чілавєк, дальше пінсюанерів вчи їздити! " :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду вчора з роботи (з рівненської до моста шо біля автозаводу)... на перехресті біля Лучеська стою на світлофорі переді мною жигулі 7... почалося все з того шо він заглох коли нам вмикнувся зелений (а за мною напевно ще з 10 машин)... ну думаю з ким не буває... простояли ми із-за нього ще один цикл... вмикається зелений - поїхали... це чудо сунеться по лівій з швидкістю 40... ну думаю може зараз буде наліво повертати, ні... проїжджає мимо і пхається далі з такою самою швидкістю... починаю моргати фарами і сигналити... він вмикає правий поворот і починає зїжджати на праву смугу, ну я зі спокійною душею починаю його обганяти, коли я вже був на півкорпуса попереду цей придурок вмикає лівий поворот і починає займати знову ліву смугу... я вже бачу картину як він вїжджає мені в бочину... на зустрічній смузі повно машин... думаю оце приїхав... даю газ в підлогу і пролітаю мимо нього... глянув в дзеркало а в нього очі як два блюдця... поплювався поматюкався нирнув під міст і поїхав в гараж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...