Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2006


ScorpionYurka

Рекомендовані повідомлення

Вчора близько 21 години трапилась страшна аварія на Грушевського біля обласної лікарні. Опель Вектра А догнав маршрутку. Остання була пошкоджена не сильно, зімята лише ліва задня частина, а от Вектра від удару перекинулась на кришу, уламки розкидало на метрів 20, на тротуарі кров.....

Передня частина Вектри розбита до ужаса, авто не підлягає відновленню, фото погане, бо там зараза ліхтарі якраз не світили

5fdb005fe7c3.jpg

міліціянти кажуть що люди живі.

Причини аварії не розголошували але їх цілий букет - мокра дорога, швидкість вектри і маневри маршрутки.

Надіюсь всі будуть живими, здоровими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фигассе... я в 21:00 там ехал, фсе спакойна было... :\

а могли б и меня догнать :D

и ваще там как-то стремно было: асфальт отражает свет фонарей, так что света фар почти не видать и пешеходы сцуке ходят где попало, а их видно метрах в десяти! если б не АБС, я б одного прокатал на капоте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нужно наверное на спидометр смотреть ... еслиб не было нарушения не былоб аварий...

или учитса ездить...

p.s. вот дороги поладили и уже можна разогнатса ,вот на соборности ето можно увидить каждый вечер... а што не млохо с моста от там тама и пьопьор к гостинцу и и там можно проскочить то и к глобусу доедиш))) за куета минуту) не плохо))

карочь нуна ездить медленей вот так я думаю... :D шумахеры... млин :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Delfin

Це все правильно, але як би добре було шоб пішоходи ходили вночі а ше й при тяжких таких умовах, на переходах а не скрізь де попало так надоїдає шо ужас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Delfin

Це все правильно, але як би добре було шоб пішоходи ходили вночі а ше й при тяжких таких умовах, на переходах а не скрізь де попало так надоїдає шо ужас

дуже часто самі пішоходи лізуть під колеса, вчора я чуть двох не зацепив, добре шо їхав повільно, а вони ше йдуть нікуди не спішать, гуляють нах вночі по дорозі - таракани :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мое личное мнение, что маршрутки -- это беда города Луцка. мало того, что они конкретно загрязняют городской воздух являясь при этом неэффективным способом транспорта (троллейбусы намного экономичнее и эффективнее), но и прямо или косвенно часто приводят к ДТП. мой личный опыт это вполне подтверждает : за те 7 лет что я за рулем, два ДТП с моим участием произошли из-за маршруток причем по вине куда-то очень сильно спешивших маршрутчиков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

первое зло от маршруток ,

а второе - от пешеходов которые,как гоVно,сочатся со всех сторон и направлений дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

со вторым не согласен. даже самый заядлый водила большую часть своей жизни является пешеходом. согласен, часто пешеходы ведут себя неадекватно, но все-таки ноги -- приоритетный вид транспорта, как ни крути :)

ps. от малолетних самоубийц на скутерах вреда, imho, куда больше, чем от случайных пешеходов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Delfin

Це все правильно, але як би добре було шоб пішоходи ходили вночі а ше й при тяжких таких умовах, на переходах а не скрізь де попало так надоїдає шо ужас

ScorpionYurka

дуже часто самі пішоходи лізуть під колеса, вчора я чуть двох не зацепив, добре шо їхав повільно, а вони ше йдуть нікуди не спішать, гуляють нах вночі по дорозі - таракани
согласен свами на 100% вот сколько раз бывает аварий или сбивают пешеходов метров пяти от пешеходного перехода) :)

Shkoder

мое личное мнение, что маршрутки -- это беда города Луцка. мало того, что они конкретно загрязняют городской воздух являясь при этом неэффективным способом транспорта (троллейбусы намного экономичнее и эффективнее), но и прямо или косвенно часто приводят к ДТП. мой личный опыт это вполне подтверждает : за те 7 лет что я за рулем, два ДТП с моим участием произошли из-за маршруток причем по вине куда-то очень сильно спешивших маршрутчиков.

:):) ето сто працентов они ездят как шумахеры так вируливают.. между машын шо ужас... а инагда как черепахи...

кста для маршуток зделали разметки чьот я не видел шоб они останавливались токо там даж народ на свитлофорах запригивает чутли не нахаду и посеред дарог...половина проблемы ищо в людях..))). как было так есть и будет.... етож бизнес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикінь, вчора в 22,00 знову аварія на Грушевського і знову на тому ж місці, блін.

А там тікі бампер погнули, але ж блін, вони шо їздити розучились?????? Пуста дорога, вечір, ширина достятня, блін, шумахери хренові :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от малолетних самоубийц на скутерах вреда, imho, куда больше, чем от случайных пешеходов

Мдя?.. а от великовозврастных, но не самоубийц, а тех, кто просто ездит на максималке? Я на скутере из одного конца города в другой заеду быстрее, чем кто-то на автомобиле. При этом, конечно, сильно буду нарушать. Главные мои нарушения - это обгон справа (по внешней). А хули делать, если кто-то на четырех колосах считает ниже своего достоинства уступить левый ряд какому-то жужику, еще и в стороны кидается, чтобы его не обогнали? Я когда-то такого попробовал обогнать по правилах. Он не пустил меня. Тогда я зашел справа. Он меня резко начал к бровке прижимать. Я пошел опять слева, обошел его. Он, когда увидел размер моей хари, слегка удивился (не каждый день браткоподобное существо на скутере:)), а я ему в еб@льник "Орбитом" пожеванным запустил, плюс коротко сказал, что думаю о его манере вождения.

Подвигом поступок сей не считаю. Считаю, что хамство и невежливость на дороге, а также желание выебнуться ("Братва, зацените, как я умею!") приводят к ДТП чаще, чем скутеристы.

Вспомнил историю по теме. Весна. Малышня расчехлила велосипеды и гоняет уже вовсю, не разбирая дороги. На перекрестке - красный. Последней стоит "Нива". Вдоль дороги несется на своем двухколесном педальном коне пацаненок лет семи. Рот от восторга разинул, глаза вразбег, короче, с разгону въезжает "Ниве" в зад. Грохается, естественно, чего-то там себе повреждает несильно, пара ссадин... Ну, все ясно - гаишники, "скорая"... Врачиха мальца зеленкой мажет, тот ревет во всю глотку. Докторша его разговорами отвлекает, вопросики разные левые подкидывает, типа "где твоя мама работает?". Вот последний вопросик она ему и задала:

- Кем ты будешь, когда вырастешь?

Пацан, сквозь сопли:

- Шофером на КамАЗе...

Водитель "Нивы":

- Мля не дай бог дожить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ты взрослый и разумный человек, можешь наверняка адекватно оценить ситуацию на дороге. может даже скурил пару страниц ПДД :) меня же больше всего беспокоят педеростки по 12-14 лет на скутерах.. последний яркий случай - переход возле Мат-Мата на красный свет проехал скутер, за рулем которого был малец отсилы лет 12, пассажиру вообще лет 7-9.

я считаю, что если скутер (по нашим ПДД - просто велосипед с моторчиком) является полноценным участником движения, то и вести себя должен соотвественно, то есть на красный свет остановиться, пропускать пешеходов, не ездить по тротуарам, уважать знаки (и разумеется знать их), соблюдать рядность и не заниматься "вышиванием" по дороге, которое раздражает не меньше осы залетевшей в салон.

личное воззвание :) уважаемые скутеристы, подчеркивая на дороге преимущества своего вида транспорта и нарушая при этом ПДД вы заставляете водителей чувствовать в вас "недоучастников" движения и вести себя соотвественно.

UPD. 10.09 : сегодня днем на перекрестке на Шопена какой-то мудак на своей двухколесной таратайке чуть не попал мне под колеса проскакивая перекресток на красный свет со стороны центра. не попал просто потому, что я по привычке глянул направо, не поехав сразу налево, а так бы писец щенку.. удрал, паскуда, во двор сразу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и мои 5 копеек в тему...

сильно раздражает когда пешеходы не соблюдают те же ПДД. Народ, если для вас сделан пешеходный переход (на котором вас обязаны пропустить), то какого-же хера вы переходити дорого в 30 метрах от перехода... неужели тяжело понять что остановить 1,5 тоны железа немного тяжелее чем вам сделать шаг назад... а поведение маршрутчиков на дороге это вообще ни в какие рамки не лезет...

вчера еду на стройку (может кто знает на вышкове есть развилка левая дорога идет мимо какого-то колледжа, а правая уходит на Жидычин), на развилке беру влево и еду спокойно дальше (там есть поворт который очень плохо просматривается поэтому особо на нем не гоню), а в этот раз какое-то такое чувство было дурацкое, скорость до 40 сбросил и тащусь через этот поворот как черепаха и тут мне навстерчу вылеает какой-то муд@к на лисапеде (обычно они там на мопедах летают), прет ровно по средине дороги и смещается на мой ряд... я по тормозам и руль влево (благо что встречных не было)... уже вылазил ему ебло бить, потом глянул в его глаза перегпуганные подумал да ну нах обложил матом и покатил дальше... самое страшное что можешь забрать жизнь у человека, сесть на пару лет и быть при этом ни грамма не виноватым... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сьогодні біля магазину Троянда, приблизно в 12:30 пактично на пішоходному переході.

Було скоєно наїзд на пішохода автомобілем москвич (чобіток).

Не старенький ІЖ а нова мудель.

Від удару у автомобіля

(для оцінки пошкоджень задавданих людині)

Розбите лобове скло і вмята криша.

Коли я проїзжав поряд, потерпілого дуже бистро несли до карети швидкої допомоги.

По чому можна визначити що чоловік ще живий.

Така от фігня малята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Упс.

Гарно вийшло.

Дякую, виправив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и мои 5 копеек в тему...

сильно раздражает когда пешеходы не соблюдают те же ПДД. Народ, если для вас сделан пешеходный переход (на котором вас обязаны пропустить)

не дуже часто і пропускають різні власники чотирьох колісних. причому дехто ще й сигналить. і це на переході біля даі на конякіна. :mdr:

взагалі, вважаю, що найкращим траспортом для Луцька є танк, а обов'язкову поставку автомобіля має входити зенітка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зенітка - для стрільби по повітряним цілям. Ті, хто "літають" на дорогах - ще не повітряна мішень. "Брат-2" бачив? Отам гарно знято, що має входити в комплектацію автомобіля. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дуже часто і пропускають різні власники чотирьох колісних. причому дехто ще й сигналить. і це на переході біля даі на конякіна.
Згідний, шо дибілів на колесах теж хватає... дохолєри на червоний літають... був один випадок: з дружиною перехожу дорогу біля магазину "нивка" на соборності (рядом з Олдемом) глянув на ліво в сторону гостинця - все чисто, не вспів поставити ногу на бордюр роздільної смуги як за спиною проревіла "беха", не вспів я голову повернути як вона була вже біля світлофора біля Там-Тама... йшла вона ну ніяк не менше 130... питається куди так летіти по проспекту по якому і вдень і вночі лазять пішоходи :unsure:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Delfin

Це все правильно, але як би добре було шоб пішоходи ходили вночі а ше й при тяжких таких умовах, на переходах а не скрізь де попало так надоїдає шо ужас

Грубо роздавленный пешеход послужит хорошим примером остальным :lol::lol::):):mdr:

Шутка конечно....

Вроде даже есть штраф за переход дороги в неположеном месте, штраф административный и если неошибаюсь около 15 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в данное время от 1,5 до 8,5, потому и не штрафуют пешеходов(впрочем как и за ремни/шлемы - водителей к примеру... или за превышение меньше 20км/ч)! НО скоро будет больше и видимо, возьмутся и за пешеходов! я всегда стараюсь на зЁбрах пропускать народ, но когда приходится сигналить рагулям, которые хтознагде ходют, еще и матеря тебя по-полной - это слишком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний. На червоне світло не їжджу (на жовте часом проскакую, але коли нікому цим не заважаю -- ситуації ж різні бувають), пішоходів на переходах намагаюсь пропускати.

Пішоходи і вєлєсіпідісти які лазять/їздять по дорозі як їм заманеться просто БІСЯТЬ. Зокрема сьогодні в районі заводу "Мотор" один такий рагуль (років під 40) віз велосипедом якусь бабу прямо по центру полоси, по якій я їхав в сторону Набережної. Після того як я йому посигналив, він повернув свою пику в мій бік, відкрив свою мордяку і почав мене нагло матюкати. Зате після того як я переключився на понижену, вивернув руль в його бік, натиснув на сигнал і "газ" в полік, той мудак зрозумів що був не правий і бистренько евакуювався на тротуар, аж бабу чуть не згубив.

Також бісять водії, які їдуть 30-40 км/год посередині між лівою і правою полосами, прямо по пунктирній лінії. Їх і обігнати не можна, і їхати за ними немає тепріння. Кілька разів бувало, що я таких з сигналом різко обганяв по зустрічній, прямо перед ним вивертав вправо, притискаючи до бровки і тиснув на гальма. Гади сильно лякаються при цьому :lol: Головне -- дивитись в дзеркало і вчасно замість гальма натиснути "газ", щоб не припечатав ззаду :lol:

Також бісять маршрутчики, які підбирають пасажирів, а потім рушають і відразу перестроюються вліво, не дивлячись в дзеркало (одним оком дивляться вперед, іншим дають здачу, а ж0пою дивляться чи ніхто не зупиняє). Ситуація була роки три тому -- таке падлО рушало від ВДУ, від того корпусу де бюст Українки стоїть, не дивлячись назад і не включивши поворот. Я по Винниченка їхав до Променя, його об'їжджав. Воно витиснуло мене на зустрічну (добре що там не було автомобілів, і що я встиг зреагувати, загальмувати і втекти від нього) і поїхало собі далі. Я даю газ в підлогу, обганяю його перед переходом від Укртелекома до Променя, з ручником ставлю машину поперек дороги, хапаю свого Помічника (ліхтар MagLite на шість батарейок, який завжди зі мною в машині) і виходжу до нього. Воно злякалось що отримає по пиці, люди в маршрутці (які бачили, як я чуть не заїхав в той бус і все зрозуміли) вже сиділи в передчутті. Але я лише зі словами "Ти в нього все-одно не дивишся" зніс йому ліхтарем дзеркало заднього виду і поїхав далі. А толку його бити? Подасть скаргу, буду винуватим, а воно так нічому і не навчиться. А так хоч на нове дзеркало потратиться, хоч якийсь урок...

Ось такі в нас водії, ось такі в нас пішоходи... І таких ситуацій на невеличку книжку назбирається в кожного водія, який більш-менш активно їздить (я "накручую" кілометрів 100-130 в день по місту, часом до 170).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також бісять водії, які їдуть 30-40 км/год посередині між лівою і правою полосами, прямо по пунктирній лінії. Їх і обігнати не можна, і їхати за ними немає тепріння. Кілька разів бувало, що я таких з сигналом різко обганяв по зустрічній, прямо перед ним вивертав вправо, притискаючи до бровки і тиснув на гальма. Гади сильно лякаються при цьому Головне -- дивитись в дзеркало і вчасно замість гальма натиснути "газ", щоб не припечатав ззаду

як це мені знайомо! :P

їхав по кравчука від ринка до автозаводу(дорога там не дуже, але по лівій полосі - нормальна) їду 80, попереду таврія... їде 40...

я моргав-моргав, посигналив, почала здавати вправо. Я - на обгон, капот вже біля його дверки був, коли те курво вирішує об"їхати ямочку і дає вліво! я ледь не перекинувся(занесло з розворотом на 90 градусів) , а той навіть не побачив! ну, догнав я його на переїзді, обігнав зправа, перейшов на ліву полосу і по гальмах(а їхав 20 км/год)! оказалось, шо це такий тормоз, шо не встиг навіть зреагувати!!! заїхав мені в задок!!! :friday:

Я був просто в шоці і перші п"ять хвилин нічо не міг сказати, просто ржав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивлюсь, це дуже значуща тема. Надзвичайно важлива, до неї форумчани ставляться з великою відповідальністю та увагою, стають вдумливими і серйозними, коли пишуть в цьому топіку. Інакше я ніяк не можу пояснити, чому в попередньому пості Діфото немає жодного "словечега" з "преведом" :friday:, а написаний він державною мовою!

Я сподіваюсь, нікого не образив. Просто, коли читав пост Діфото, не звернув увагу на авторство. Коли перечитав, зацікавило: думаю, хто ж це може бути? Як побачив аффтара - здивувався... Перечитав ще раз - ну нема жодного слова з "падонковського" сленгу... До чого б це? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...