Перейти до змісту

chief

Рекомендовані повідомлення

Думаю взять собаку на след год чтоб... Есть щенки гончьей - все хороши :)

Говорят для охоты сучьку брать, а одни говорят что и кабеля.

Честно говоря собак не было никогда и легальным охотником я стал только в этом году :D

Какое ваше мнение? Может советы какие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо незбираєтесь займатися вирощуванням цуценнят, то брати кобеля. А так в принципі всерівно. Набагато більше майбутні навикі собакі залежать від правильної натаски, притравкі і тренувань чим від статті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо незбираєтесь займатися вирощуванням цуценнят, то брати кобеля. А так в принципі всерівно. Набагато більше майбутні навикі собакі залежать від правильної натаски, притравкі і тренувань чим від статті.

Спасибо...

(не хочу новую тему создавать)

У кого какие охотничие собаки?

Друг взял себе эстонскую гончую (я пока не надумал)

У знакомых есть дратхаар... красивая лягавая!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ в какая собака более менее универсальная ?

Упор на (утка/заяц/лисица)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ в какая собака более менее универсальная ?

Упор на (утка/заяц/лисица)

лайка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ в какая собака более менее универсальная ?

Упор на (утка/заяц/лисица)

лайка

2Stealth: и говорили что лайки не вонючие ), но чесать прийдеццо...

2ORV: Мне тут посоветовали перед выбором собаки поездить осень/зима на утку/зайца с охотниками, которые уже охотятся с собаками.... что-бы определиться...

Пока видел спаниеля суку - утку носит и утки других тоже ))

И поскольку у меня это все знакомые с рабочими собаками, то приходится наблюдать видео охоты в интернете, его хоть мало но если искать по конкретным породам то можно выбрать я думаю!

А так же нужно учитывать место обитания собаки (дом/вальер)... тут уж как у кого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ в какая собака более менее универсальная ?

Упор на (утка/заяц/лисица)

Ягди, фокстер'єри, вельштерьер намою думку одні з самих універсальних. Спеціалазуються по лисиці, тобто норні собакі. Можуть і зайця підняти, і перепілку, і качку з води достати. З ними сміло можна на кабана ходити, будуть добре його гнати, так як це дуже самовпевненні собакі і в них відчуття страху перед звіром відсутнє. Можуть "осторожнічати", але голосом будуть брати. І добре йдуть по сліду, підранка найдуть.

І знову ж таки все залежить від правильної натаски.

Всі ці породи перераховані вище мають крепкий характер. Для них господар має бути другом. І вони всі непосидучі, мають діло до всіх і вся тварин.

Ну так коротенько про них.

p.s.

В самого фокс ж/ш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитал тут про фокстер'єра:

eace45023dc7.jpg

довольно активная собачко... пожалуй скучать хозяин с ней не будит... (не знаю хорошо это или плохо).

2FOX: расскажи о характере? учить её позволяет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це досить життєрадісна і активна собака. Завжди готова бігти і шукати. Точно, що скучати неприйдеться, ця "медаль" має дві сторони. Господар собакі має любити довгі піші прогулки, щоб собака могла набігатися досхочу. На поводку вона спокійно йти небуде, завжди летить вперед, принаймі поки молода. Ця поведінка впринципі має своє виправдання, їхні інстинкти мисливця. Без поводка вона небуде йти, як службова собака рядом, вона буде прочесувати тереторію навколо господаря в пошуках дичини, але його з поля зору не випустить.

Вчити себе дозволяє, але треба мати неабияке терпіння.

Декілька нюансів по породі.

З жосткими фоксами зараз на Україні проблема. Дуже вашко найти потомство від хороших робочих батьків. Нажаль дуже багато дамочок тримають їх, як диваних собах і совають їх по виставках краси, забуваючи що першим ділом вони мисливські собаки. Такі фокси за життя можуть навіть непобачити звіра. :(

Також їм як мінімум 2 рази в рік потрібно робити тримінг, інакше собака заростає шерстю і стає негарною. І само-собою, що після охоти їх потрібно вичісувати. Така плата за красу.

З глаткими фоксами таких проблем немає, і їх простіше найти від робочих батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

Народ в какая собака более менее универсальная ?

Упор на (утка/заяц/лисица)

Апну темку - на мою думку ягдтерєр !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є на борді любителі, чи власники цієї надзвичайної породи ?

Маю дівчинку ягдтерєра 1.5 роки, Афра, документи КСУ, ФМСУ, але для поїздки на змагання чи вистаку не вистачає хорошого компаньйона ...

P.S. Мисливець без собаки - стрелок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я любитель, але не власник. :)

Маю хлопчика гладкошерстного фокстерєра, 1,1 роки, кличка Ом, документи КСУ (щенячка), готовий скласти компанію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ЯгдТігер з ранку спросоння прочитав, і коли вже ці "танчики" з мене вийдуть? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж маю фокстерэра гладкого хлопчика 9місяців

мавби бажання з кимсь десь на якісь нори штучні поїздити

кажуть в липі є штучні нори для притравки на лиса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був в Лаврові на штучній норі, ціна була 40 грн. за притравку. Зараз трохи з часом напряг ніяк не виберусь, але планую точно стукну в пп як зберусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

так, в Андрія в Лаврові є лиси, єноти, бурсук, 2 кабанів і ціни помірні ... + не далеко від Луцька.

... маю координати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...