Перейти до змісту

До уваги мисливців ! Хочуть забрати угіддя УТМР !


snesterchuk

Рекомендовані повідомлення

Увага всім мисливцям, членам УТМР !!!

Завтра 20.03.2015р. знову обласна рада має намір забрати частину угіддь УТМР !!!

Прохання хто може зібратись вранці 20.03.2015р. на 10.30 год біля обласної адміністрації на мітинг проти відбору мисливських угідь !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УТМР це там де голова браконьєрство рибалкою промишляв з сітками на річках ? Що забирають які землі, які площі, куда забирають, на баланс кого передають?

Чим хороша спілка УТМР чим погані ті кому передають угіддя ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УТРМ це Українське товариство мисливців та рибалок (УТМР)

http://uoor.com.ua/ukr/

Товариство яке доступне простим, смертним мисливцям, які можуть собі дозволити полювати.

Хочуть забрати угіддя в приватну власність, точних площ не знаю. Якщо цікаво приходь завтра до обласної адміністрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з Чаруковом - там, де зараз безкоштовно ловити рибу можна, теж якусь єрунду зробити облрада хоче, здається, Укррибі віддати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как всегда!!!! Прихватизация продолжается :)

"власників" змінюють, не добре коли одні і ті ж самі жирують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну то що там сталося?

простим смертним взагалі мало що пояснюють. приходиш в утмр чи лісництво як в магазин - взяв(купив) папірця і тю-тю. чому в мене ніхто не взяв номер телефону(це я пів життя плачу внески) щоб повідомити про важливі заходи в організації? таке враження , що це не ми їм платимо, а навпаки.

тики да, з угіддями мутять - належать то лісництву то утмр то знову лісникам. тільки ніхто нічого не робить для відтворення.

і ще(можливо щось змінилося) в утмр на волині водойм нема. а чому? мало калюж безхозних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...