Перейти до змісту

Чоловік/жінка твоєї мрії.


Kusya

Рекомендовані повідомлення

такі да, але чуже здаэться краще, а рідне близьке постійно страждає. так не доре

Ну.. не знаю. Мені моє рідне поки найкраще :) І кращих не було !

Кому як тобі не знати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі да, але чуже здаэться краще, а рідне близьке постійно страждає. так не доре

Ну.. не знаю. Мені моє рідне поки найкраще :) І кращих не було !

Кому як тобі не знати ;)

Це ти про мене? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти про мене? ;)

:rolleyes: В жінках зазвичай нема такого чогось чоловічого. ВОни по-іншому діють, інакше дивляться на речі, інакше торкаються, інакше люблять, інакше виказують незадоволення. І хчоа роблять це набагато частіше за чоловіків...але... Вони набагато рідніші, вони дитячіші, більш безпосередні, смішніші і неагресивні абсолютно :)

Звичайно ;) Я маю на увазі одну людинку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони набагато рідніші, вони дитячіші, більш безпосередні, смішніші і неагресивні абсолютно :)

Так ти маєш на увазі чоловіків чи жінок? бо мну запутався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не думав про те, якою повинна бути ідеальна жінка, якось нелогічно виходить - придумав собі недосяжний ідеал, а потім ходиш-перебираєш по списку, опа в цієї 8 галочок з 10, можна задуматись :lol: Головне щоб я для них був ідеальним, наприклад ідеальною сволотою :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммммм...

Правильно. Я погоджуюсь.

Худодники ж теж рідко малюють з уяви. Зазвичай картина малюється з живої людини...

От і я починаю малювати так званий ідеал ... //хоча що таке ідеал? це таке ж абстрактне поняття, як і поняття істина, бог, зло і т.п.//

.. Я починаю дивитись на людинку і бачити в ній хороше. Багато хорошого. І тому в кожної людинки всередині живе свій ідеал :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моє особисте переконання до створення ідеалів більш склонні жінки (без кінця чути шаблон про принців на білому коні і з купою інших "аксесуарів"). І вважаю що ця риса є скоріше негативною для людського сообщества в купі проявів...

Ідеалів серед нас нема, в кожного живуть таракани, лише породи в них різні, і формуючи для себе "мрію" людина сама себе обмежує рамками нездійсненого. Так дівчина може не звернути увагу на людину яка поряд, яка можливо послана судьбой зате поведеться на красиву обгортку чи пиль в глаза бо вона про таке уявляла. Через це й живуть по країні тисячі сімей яких стримують в купі лише діти...

Я собі ніколи не вимальовував жінки своєї мрії, просто одні жіночі якості мені імпонують інші навпаки, і свою половину я обирав так щоб позитивні якості переважили над негативними. шось тіпа золотої середини....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моє особисте переконання до створення ідеалів більш склонні жінки (без кінця чути шаблон про принців на білому коні і з купою інших "аксесуарів"). І вважаю що ця риса є скоріше негативною для людського сообщества в купі проявів...

Ідеалів серед нас нема, в кожного живуть таракани, лише породи в них різні, і формуючи для себе "мрію" людина сама себе обмежує рамками нездійсненого. Так дівчина може не звернути увагу на людину яка поряд, яка можливо послана судьбой зате поведеться на красиву обгортку чи пиль в глаза бо вона про таке уявляла. Через це й живуть по країні тисячі сімей яких стримують в купі лише діти...

Я собі ніколи не вимальовував жінки своєї мрії, просто одні жіночі якості мені імпонують інші навпаки, і свою половину я обирав так щоб позитивні якості переважили над негативними. шось тіпа золотої середини....

Ну малювання ідеалу - це не означає зациклення от така(ий) і все. Дійсно люди бувають з своїми тараканами і дехто з ними мириться, а дехто ні. Але коли в тебе в уяві позитивні якісь риси які ти хотів бачить в коханій людині (колись собі нафантазувані в уявному ідеалі), то з вони допомагають погоджуватися з тараканами своєї половини перекриваючи недостатки, які є в кожній людині. Бо лікувать і змінювати ці недостатки дуже не добре і руйнівно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо лікувать і змінювати ці недостатки дуже не добре і руйнівно

нічого подібного, це якщо проти волі, але якщо людина погодиться що це її недостаток, і що без того буде усім краще то змінюватись ніколи не пізно, вік живи вік вчись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, напевно недарма народ говорить: "Любов зла...." Іноді таке полюблять (як жінки, так і чоловіки), що диву даєшся. А закохана людина чомусь-то і недоліків не помічає.

А до ідеалізування чоловіки не меньш схильні. Почитайте любовну поезію. І чого там тільки чоловіки-поети про жіночий ідеал не понаписували. Один Петрарка із своєю Лаурою чого вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого там тільки чоловіки-поети про жіночий ідеал не понаписували. Один Петрарка із своєю Лаурою чого вартий.

шшш... тут чоловіки думають тільки про секс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моє переконання, ідеалу не існує :( хоча хочеться, звичайно, вірити, що у тебе є половинка :_23: а описувати якісь "бажані" риси, притаманні "досконалості во плоті", у вищій мірі безґлуздо, адже часто трапляється, що зустрічаєш і закохуєшся зовсім "не в те", виходить, ідеали змінюються :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... адже часто трапляється, що зустрічаєш і закохуєшся зовсім "не в те", виходить, ідеали змінюються :hug:

це не ідеали змінюються, це зайве підтвердження їхньої ненадобності, всеодно вибір вжитті всім приходиться робити не з ідеалів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для мене ідеалом служить та людина жіночої статі яка мене розуміє та має такий же самий характер як і в мене ....... сволоч ..... але порядошна))))

в загальному іделів неіснує, головне щоб людина була нормальна, а все інше неважливо

про "типу ідеали" можна почути в пісні Тартак'а - Вродливе м'ясо.

в мене багато знайомих дівчат мріють про такого який в двері боком проходить (м"язи непролізають).......... ну щось типу такого рахують ідеалом ........

post-3233-1255262145.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене багато знайомих дівчат мріють про такого який в двері боком проходить (м"язи непролізають)

зате в таких піська в вушко для голки пролазить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене багато знайомих дівчат мріють про такого який в двері боком проходить (м"язи непролізають).......... ну щось типу такого рахують ідеалом ........

я тож люблю великих, але не м язистих, а мякеньких. Такшо одна половина любить худорлявих, інша м язистих, а ше інша таких як я. Такшо у всіх смаки різні, а ви чоловіки вважаєте шо ми саме кучу м язів любим. ні-ні - це зовсім не так :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тож люблю великих, але не м язистих, а мякеньких. Такшо одна половина любить худорлявих, інша м язистих, а ше інша таких як я. Такшо у всіх смаки різні, а ви чоловіки вважаєте шо ми саме кучу м язів любим. ні-ні - це зовсім не так
в мене багато знайомих дівчат

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

зате в таких піська в вушко для голки пролазить

"... но заветную мишцу не накачать..." © Comedy Club

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...