Перейти до змісту

Чоловік/жінка твоєї мрії.


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Кожна людина має свій ідеал: в когось він складається з зовнішніх якостей, в когось з рис харктеру, а в когось те і інше. Який ваш ідеал. Опишить параметри чоловіка/жінки свої мрії. Це тобто як фізичні якості, так і психологічні (якщо є), можливі якісь еротичні фантазії;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старший, середнього зросту, з загадковим поглядом і великим внутрішнім магнетизмом і сексуальною енергетикою, впевнений в собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глаза голубые как небо или черные, как необъятные просторы космоса. Волосы черные, как смоль, не короткие. Рост 160-175 см, ну чтоб не выше меня :) . Взгляд такой, чтоб пробирал аж до самого сердца. Веселая, общительная, немножко "сорви голова".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальна історія: десь років шість тому вирішила описати хлопця своєї мрії на папері: взяла листок, почала писати… по пунктах..) вийшло 47 пунктів… :0043: До таких дій мене спонукало те, що ніколи не могла зустрічатись з хлопцем більше тижня – він мене починав дратувати. Я помічала в ньому купу недоліків: то щось з зовнішністю, то з одягом, то зі звичками….

Короче, почула десь по ТБ , що якшо описати свої мрії на папері, то вони матеріалізуються.. так і зробила)))))… Закинула той листок в одну з книг, забула про нього…

Через 4 роки зустріла хлопця, почали зустрічатись, потім жити разом, потім переїхали до його батьків і при переїзді випадково випав той листок з книги)))), які ми були шоковані, прочитавши те творіння, коли ВСІ пункти мого омріяного коханого збіглись!!!! ВСЕ і одяг, і зовнішність, і сфера діяльності, і характер, і……..!! Все!!))))))

Зараз той листочок і далі стоїть між книгами))))))… тільки що взяла його до рук і знову посміхнулась))))))))))) :g26: … ось таке

ПееС: сьогодні рівно тиждень, як ми одружились……………. :g30::P :P :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий собі паболєє нордічєскій музчіна.

Але бляха попадались всі короткострижені.... скоти .. нема в жизні щастя ))))))) Однозначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальна історія: десь років шість тому вирішила описати хлопця своєї мрії на папері: взяла листок, почала писати… по пунктах..) вийшло 47 пунктів… :0043: До таких дій мене спонукало те, що ніколи не могла зустрічатись з хлопцем більше тижня – він мене починав дратувати. Я помічала в ньому купу недоліків: то щось з зовнішністю, то з одягом, то зі звичками….

Короче, почула десь по ТБ , що якшо описати свої мрії на папері, то вони матеріалізуються.. так і зробила)))))… Закинула той листок в одну з книг, забула про нього…

Через 4 роки зустріла хлопця, почали зустрічатись, потім жити разом, потім переїхали до його батьків і при переїзді випадково випав той листок з книги)))), які ми були шоковані, прочитавши те творіння, коли ВСІ пункти мого омріяного коханого збіглись!!!! ВСЕ і одяг, і зовнішність, і сфера діяльності, і характер, і……..!! Все!!))))))

Зараз той листочок і далі стоїть між книгами))))))… тільки що взяла його до рук і знову посміхнулась))))))))))) :g26: … ось таке

ПееС: сьогодні рівно тиждень, як ми одружились……………. :g30::P :P :P

І я вірю шо думки мають здатність матерілізуватись. І завжди те що записано на листку можна звізуалізувати. Сама перевірила. Правда поки дрібниці, але.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міцної статури, високого зросту з сильними руками, добрими очима.

Ніжний та люблячий :).

Такий є)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, щось таке було вже на борді.

типу

"что б не пил, не курил, и цветы всегда дарил, в дом зарплату отдавал, тещу мамой называл, был к футболу равнодушен и в компании не скушен и к тому же что бы он и крассиы был и умен"..

як в тій пісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, щось таке було вже на борді.

типу

"что б не пил, не курил, и цветы всегда дарил, в дом зарплату отдавал, тещу мамой называл, был к футболу равнодушен и в компании не скушен и к тому же что бы он и крассиы был и умен"..

як в тій пісні.

Бу, Женя, ти ж мав описувати про противоположну стать, тобіж про жєнщіну. Ну там 90-60-90, блондінко, а в "постєлі" як акула. То ми дєвачкі про мужчін писать повинні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл шукати когось завідома поганого ;)?

Хоча э жінки які шкодують тих хто їх зневажає і не цінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені головне щоб людина була хороша, і геть немає різниці якого кольору в неї бентлі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю кому як, але для мене завжди рушійною силою в відносинах є внутрішній магнетизм (багатий внутрішній світ), а всі інші якості вже само собою випливають. Якшо цього нема, ну хоть будь мільйонером, аполоном в одній особі ну не хочу його і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщина моей мечты уже 5 лет идет по жизни рядом со мной, а главное её достоинство - её безграничное терпение, потому как я её абсолютно не заслуживаю, хоть она этого и не осознает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, почула десь по ТБ , що якшо описати свої мрії на папері, то вони матеріалізуються..

Таки правда! Я теж перевіряла.

Допристрілювалась:)

Маю: чоловік коханий - 1шт, кицька - 1шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свою мечту описал немного выше. Когда ждать результата?? :) Или надо именно "распечатать"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіки моїх мрій мене оточують. Це да!:)

Але ж "ты что, мечта на то и мечта, чтобы ее мечтать!")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіки моїх мрій мене оточують. Це да!:)

Але ж "ты что, мечта на то и мечта, чтобы ее мечтать!")))

Навколо стільки людей, а все що більш-менш путьове, давно одружене та мають нащадків..

незгідна!

інколи що-небудь путьове буває одружене на тобі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навколо стільки людей, а все що більш-менш путьове, давно одружене та мають нащадків..

незгідна!

інколи що-небудь путьове буває одружене на тобі :D

такі да, але чуже здаэться краще, а рідне близьке постійно страждає. так не доре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек - кузнец своего счастья.

- Подсудимый! Зачем Вы ударили свою жену молотком?!

- Человек - кузнец своего счастья...

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...