Перейти до змісту

Новини від Білайн


Рекомендовані повідомлення

Все. ;) Викидатиму смугасту сімку в смітник. Дістало. Ввели "розмазану" ПЗЗ в 9 копійок внутрімережі на Базіці і "рвуть" весь час розмову десь так 1.02, 1.06.... Рекомендую тим, хто використовує в більшості внутрімережу, а не смс, йти на "котла" або "данилича".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь
Все. ;) Викидатиму смугасту сімку в смітник. Дістало. Ввели "розмазану" ПЗЗ в 9 копійок внутрімережі на Базіці і "рвуть" весь час розмову десь так 1.02, 1.06.... Рекомендую тим, хто використовує в більшості внутрімережу, а не смс, йти на "котла" або "данилича".

Чим тебе тариф "Західний" не влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

".... Ввели "розмазану" ПЗЗ в 9 копійок внутрімережі на Базіці і "рвуть" весь час розмову десь так 1.02, 1.06.... "

Якщо можна, то конкретніше...

Що значить на Базіці?

Як "рве" розмову? Конкретніше, будь-ласка.

До речі, тариф "Західний" дійсно на сьогодні є найоптимальнішим для розмов в мережі.

Телефонуючи з території західної України на номери Beeline ви платите всього 7 коп за першу хвилину і решту часу говорите безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а могу или я заюзать бонусы пакета "Вы популярны" для GPRS-Интрернет?

Наскільки мені відомо, то дані кошти можна використовувати лише на розмови, смс, роумінг та контент...

Тобто, жеперез не підпадає під ці пункти:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто зна, коли кінчаються безкоштовні розмови на лайфі? в 2008 році?

Тема ніби як про Білайн:smile3:

на контент можно? у всяких левых 3-х цыферных провайдеров?

Наскільки я знаю, то на контент з певних номерів!

Треба подивитись в довіднику абонента...

999, 777, 757, 919, 444, 464, 414, 787, 424, 434, 959, 909...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз ще можна купити стартовий "ГОВОРУН" або "29"?

"29" можна придбати в будь-якому магазині!!!

"Говорун" знаю 100% є в Юванті - магазин "Телефорум" (вхід від стоянки, жовто-чорний магазин)

До речі, в Говоруні змінились тарифи:

Дзвінки всередині тарифного плану «Говорун» – 0.10/0.01 грн/хв (вартість першої хвилини розмови/вартість наступних хвилин розмови)

• Дзвінки всередині мережі "Білайн" – 0.10грн/хв

• Дзвінки на «Улюблений міський номер» - 0.35 гр/хв

• Кількість «Улюблених номерів» - 1

• Дзвінки на стационарні телефони в межах України – 0,69/0,39 гр/хв (вартість першої хвилини розмови/вартість наступних хвилин розмови)

• Дзвінки на мережі інших мобільних операторів України – 0,69/0,39 гр/хв (вартість першої хвилини розмови/вартість наступних хвилин розмови)

• SMS всередині мережі Beeline (NDC 068) – 0,01 гр/

• SMS на інших мобільних операторів в Україні - 0,10 гр/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 22 по 31 травня поповните свій мобільний рахунок на будь-яку суму й автоматично візьміть участь в акції Beeline.

Щодня серед учасників акції буде визначатися один з десяти переможців, що отримає 1000 грн. на свій мобільний рахунок. Самий час зарядити свій телефон для літніх розмов!

Чим більше разів ви поповнювали рахунок під час акції, тим більше у вас шанс стати переможцем. Сума й спосіб поповнення значення не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

".... Ввели "розмазану" ПЗЗ в 9 копійок внутрімережі на Базіці і "рвуть" весь час розмову десь так 1.02, 1.06.... "

Якщо можна, то конкретніше...

Що значить на Базіці?

Як "рве" розмову? Конкретніше, будь-ласка.

До речі, тариф "Західний" дійсно на сьогодні є найоптимальнішим для розмов в мережі.

Телефонуючи з території західної України на номери Beeline ви платите всього 7 коп за першу хвилину і решту часу говорите безкоштовно.

Базіка - "Говорун", але українською.

"Рве" - так і значить рве... розриває ОПЕРАТОР розмову (обладнання, перевантаження чи білінг не уточню, бо користувач, а не інженер із налаштування джсм-мереж), а не я чи мій співрозмовник натисненням на червону кнопку телефону або кнопку "Power". (на тому ж місці місяць тому нормально розмови провадили)

"Західний" хороший, але не для мене, бо, підозрюю, там аналогічно буде "рвати". І там степ-тарифікація, з якою Білайн (як і монстри МТС та Київсрат) хоче "стригти" хитріше і підступніше гроші із абонентів. Нарешті він скинув маску і показав своє обличчя. Друзі дивляться на лайф...

Про технічні проблеми регулярно спілкувався із СЦ. Результат - "місцями" та "інколи" (за моїми враженнями). Набридло!!!! Хочу користуватись, а не робити за когось чиюсь безкоштовну роботу...

Трохи конструктиву - як на мене в Базіці-говоруні можна було би після зміни тарифікації ввести улюблений номер білайн (додатково до міського улюбленого) із 1 коп\хв чи щось в такому дусі для підвищення лояльності абонентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базіка - "Говорун", але українською.

"Рве" - так і значить рве... розриває ОПЕРАТОР розмову (обладнання, перевантаження чи білінг не уточню, бо користувач, а не інженер із налаштування джсм-мереж), а не я чи мій співрозмовник натисненням на червону кнопку телефону або кнопку "Power". (на тому ж місці місяць тому нормально розмови провадили)

"Західний" хороший, але не для мене, бо, підозрюю, там аналогічно буде "рвати". І там степ-тарифікація, з якою Білайн (як і монстри МТС та Київсрат) хоче "стригти" хитріше і підступніше гроші із абонентів. Нарешті він скинув маску і показав своє обличчя. Друзі дивляться на лайф...

Про технічні проблеми регулярно спілкувався із СЦ. Результат - "місцями" та "інколи" (за моїми враженнями). Набридло!!!! Хочу користуватись, а не робити за когось чиюсь безкоштовну роботу...

Трохи конструктиву - як на мене в Базіці-говоруні можна було би після зміни тарифікації ввести улюблений номер білайн (додатково до міського улюбленого) із 1 коп\хв чи щось в такому дусі для підвищення лояльності абонентів.

У мене вже майже місяць Білайн "Західний". За цей час розмови не разу не обривались. Спокійно розмовляю по півгодини коли треба і ні за що не переживаю. Лайф не рекомендую нікому. Хоча тарифи досить привабливі, але якість зв"язку залишає бажати кращого: ввечері взагалі неможливо нікуди додзвонитись і обривається часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок улюбленого номера в Говоруні, то він там просто не потрібен!

Дзвінки в мережі ГОворун і так по 1 копійці.

До речі, сам користуюсь "Західним"... Не обривало!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок улюбленого номера в Говоруні, то він там просто не потрібен!

Дзвінки в мережі ГОворун і так по 1 копійці.

До речі, сам користуюсь "Західним"... Не обривало!!!!

Везе декому із Західним... А в мене навпаки.. Найдавніше така ситуація повторювалась вчора.. розірвало на 6.14 хв..(два дзвінки в день зробив взагалі). Н А Б Р И Д Л О !!!!!!!!!!! ФТОППКУ!!!

Тільки як в СЦ позвоню - так і гаразд на кілька днів, а потім знову...

А дзвінки по одній копійці із Базіками - так то із другої хвилини.. Якби "улюблений говорун-номер" по 1коп/хв, починаючи з першої хвилини".... Або всі БАзіки по 5 коп/перша хвилина, 1коп/хв - наступні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хотів давно висловити ідею, що мелодію за замовчуванням послуги "Своя мелодія", яка безкоштовна до 1 серпня цього року, змінювалась з деякою частотою. Так от, сьогодні вона помінялась! Тепер звучить мелодія із реклами "прості речі повертаються" при очікуванні підняття трубки на номери Білайн, де активована послуга "Своя мелодія", але інша мелодія (7.50 за 1 шт без ПФ) не купувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зручне поповнення рахунку через Portmone.com

Тепер, використовуючи систему online платежів Portmone.com, ви можете поповнювати рахунок на будь-яку суму в режимі реального часу.

Послуга доступна як предоплаченим, так і контрактним абонентам Beeline на інтернет сайті системи. Мінімальна сума поповнення - 1 грн., додаткова комісія не стягується.

Якщо у вас немає під рукою Інтернету, ви можете поповнити свій рахунок через WAP зі свого телефону в будь-який час і в будь-якому місці, де є GPRS покриття Beeline.

За допомогою провідних платіжних систем «Приват24» і Portmone.com ви можете придбати електронні ваучери поповнення рахунку Beeline в будь-якому місці, де є підключення до мережі інтернет, у будь-який зручний для вас час. Додаткову інформацію можна отримати на офіційних сайтах: http://www.privatbank.ua і http://www.portmone.com

На сайті Beeline:

За допомогою послуги «Поповнюй легко!» ви можете оплатити послуги Beeline платіжними картами VISA або Eurocard / Mastercard  на будь-яку зручну вам суму від 5 грн. безпосередньо на сайті. Поповнити можна як свій, так і будь-який інший рахунок предоплаченого або контрактного абонента Beeline в Україні. Послуга надається безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифні пропозиції від оператора мобільного зв’язку Beeline

Передоплачена форма оплати Корпоративні тарифи

New_Microsoft_Word_Document__2_.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

http://www.beeline.ua/promo/bezlimit/main.wbp

Влітку БЕЗЛІМІТ на ВСІ номери

замов за номером 068

за 5 гривень підключіть послугу «Безліміт» за номером 068 і спілкуйтеся до кінця літа безкоштовно з другої хвилини усередині мережі Beeline або на всі номери в Україні!

Для одержання додаткової інформації

http://www.beeline.ua/promo/bezlimit/main.wbp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а знизу дрібним шрифтом уточнення

Стоимость подключения услуги - 5 грн. Ежедневная абонентская плата за использование услуги - 0, 69 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а знизу дрібним шрифтом уточнення
Стоимость подключения услуги - 5 грн. Ежедневная абонентская плата за использование услуги - 0, 69 грн.

:D,

билайнчик накалывать начинат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, не будем....

Але давайте порахуєм.... ? ок?

тариф 29.... тривалість розмови 5 хв - 1,75 грн

а тепер при БЕЗЛІМІТІ - 1,29 абонплата+59=1,88 грн

РЕШТА дзвінків тривалістю 5 хв ми робим по 59 коп, тобто

тариф 29:

5 дзвінків по 5 хв = 8.75 грн

БЕЗЛІМІТ:

5 дзвінків по 5 хв = 4,24 грн....

Різницю бачите? За один день ми відбиваєм вартість встановлення послуги!

До тогож в день робиться більше 5 дзвінків!

Акція не цікава тим, хто говорить мало! Але тим, хто говорить часто, то дуже навіть не наколка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...