Перейти до змісту

Nokia анонсувала свій перший нетбук


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні Nokia розсекретила свій перший нетбук -- Nokia Booklet 3G. Він побудований на базі процесора Intel Atom, має алюмінієвий корпус і глянцевий дисплей з діагоналлю 10" (заявлено, що він HD Ready, хоча точних даних про роздільну здатність поки немає), має вбудовані модулі GPS (з підтримкою A-GPS), WiFi, Bluetooth 3G (HSDPA). Вага нетбука 1,25 кг, товщина 2 см, однієї зарядки батареї вистачає для 12 годин автономної роботи. Нетбук має інтегровану вебкамеру і вихід HDMI для підключення зовнішніх моніторів або HD телевізорів.

booklet-2.jpg

Поставлятись нетбук буде з ОС Windows (версія поки не уточнюється, швидше за все це буде Windows 7), а програмне забезпечення буде включати інтеграцію з сервісами OVI (Maps, Music, Store і інші).

Офіційний анонс зі всіма подробицями очікується 2 вересня на Nokia World 2009, на якому також будуть представлені смартфони Nokia N97 Mini, Nokia 5900 XpressMusic і ряд інших цікавих моделей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Росії прогнозують ціну в 20 тис. рублів (~600 баксів).

Враховуючи алюмінієвий корпус, 12 годин автономної роботи, велику кількість безпровідних стандартів зв'язку -- ціна в межах норми. Хоча з іншого боку, ціна на Asus eeePC в момент його виводу на ринок мені подобалась більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все еще пытаюсь найти MSI U115 - он по автономности пока рекордсмен, но, похоже, к нам не завозят..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв собі EEE PC 1000 HE.

Замінив гігову планку на 2х гігову.

Вінт 160тка так і стоїть.

Працює відмінно. Чесно кажучи ще не доводилось повінстю випробувати його автономні можливості, але 7 годин висидів і ще залишалось відсотків 17 заряду.

Думаю якщо замінити вінт на ssd то ще декілька годин можна отримать, але люблю простір так що залишу з вінтом.

А модифікації типу GPS, або 3G модем можна провести власноруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все еще пытаюсь найти MSI U115 - он по автономности пока рекордсмен, но, похоже, к нам не завозят..

Да и скорей всего не будут. MSI так и не договорилась с Майкрософтом о поставке виндов по льготным ценам на гибридные ноуты :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все еще пытаюсь найти MSI U115 - он по автономности пока рекордсмен, но, похоже, к нам не завозят..

попроси, может кто привезет - в той же хермании их немерено, цена около 500 евро

post-345-1251173198.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставлятись нетбук буде з ОС Windows (версія поки не уточнюється, швидше за все це буде Windows 7), а програмне забезпечення буде включати інтеграцію з сервісами OVI (Maps, Music, Store і інші).

вай-вай, чому не спец-версія симбіан? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставлятись нетбук буде з ОС Windows (версія поки не уточнюється, швидше за все це буде Windows 7), а програмне забезпечення буде включати інтеграцію з сервісами OVI (Maps, Music, Store і інші).

вай-вай, чому не спец-версія симбіан? :)

Схоже на те, що Нокія не бачить в 2010 і подальших роках Симбіан системою для своїх девайсів. На мобайл-ревю був огляд. Є версія, що портативні пристрої будуть виходити під Лінуксом (МАЕМО), ну а на ноути Нокія буде ставити Вінди, так як десь домовилася про щось троха з Майкрософтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 2010-2011 року Symbian має перейти в середній ціновий діапазон, а також має ліцензуватись для інших виробників. А вищий ціновий діапазон смартів буде на Maemo (на ядрі лінуха). Разом з тим, Nokia працює над уніфікацією Maemo, і в майбутньому вона буде використовуватись як в смартфонах і інтернет-планшетах, так і в нетбуках. На нинішньому етапі розвитку вона ще просто не готова для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю питання в іншому. зрі в корєнь (с)

...Останнім часом Nokia поступалася своїми позиціями на ринку смартфонів компаніям Apple і канадській компанії Research in Motion, виробнику смартфона BlackBerry.

Частка Nokia в загальному операційному прибутку компаній-виробників персональних пристроїв за другий квартал цього року склала 28%. За аналогічний період минулого року Nokia одержала 59% операційного прибутку на ринку персональних пристроїв...

падіння частки в 2 рази! і це не спишеш на кризу, бо ми порівнюєм частку, а виручка в абсолюті у всіх впала однаково... зрозуміли, що компанії потрібна нова ступінь розвитку, бо весь бізнес смартфонів піде на дно... коли просто випустили на ринок довгоочікувані тачскріни, нічого особливого це не дало, хоча перед тим довго мусолилась тема, от буде тач від нокії, фсьо хана айфону, фіни його парішать. а ні, все виявилось складніше...

так що я думаю це вимушений крок щоб зупинити падіння долі в ринку високотехнологічних гаджетів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...