Перейти до змісту

не працює інтернет?!


Рекомендовані повідомлення

4 дні не працюють домашні мережі. підмережа 10.36.

тепер закономірне питання-чому?

3 хв працює-півгодини відпочиває. в кол центрі усім насрати по-моєму. приймають заявку а результату нуль. будьте людьми, налаштуйте мережу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.36.0.хх работает нормально... Возможно, оборудование в доме шалит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я навіть не знаю.... в мене і в сусіда поверхом нижче аналогічно. возавчора приходили двоє із дта груп. пінгували мережу. нічого н пояснили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа ситуація у мене була кілька днів тому. Із неділі до четверга не працював інет. Казали, мов, вкрали кабель, завтра все зробимо. Так відтягували кілька днів. Але таки владнали проблему. Може і в тебе ноги з того ж боку ростуть :)

Яка вулиця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

СОБОРНОСТІ просп. 19а - це клініка з вірусами.

Переродиться мабуть саме собою з віком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якби я розумію шо ви там працюєте, налагоджуєте і тд.

але шановний серега, не робіть із мене дурня і ламєра. у вас була проблема. та і досі не до кінця інтернет працює. і ваші працівники приходили переввіряти світч. не думаю шо це повязано з вірусами. у мене особисто стоїть нод32 з найновішими оновленнями+фаєрвол. не думаю шо від мене віруси.

аналогічно проблема і у моїх сусідів.

заявки подавали на ваш кол центр. нам ніхто не перетелефонував. значить проблема у вас.

я досі памятаю цю весну коли у вас світчі горіли три рази під час грози. і ми по тижню без інтернету сиділи. і тут справа не в якихось вірусах...

ааа... і ще один анекдот вам розкажу як я до вас підключався. я зателефонував аби перевірити тех можливість поставити дом мережі. дівчина з кол центру відповіла, що тех можливості немає. я замовив ВІППЛ. прийшли ваші спеціалісти ставити віппл і запитали чому я ставлю саме його, поскільки дом мережа вигідніша і швидша. я пояснив ситуацію з дзвінком. вони перезвонили до вас. та сама дівчина розповідала їм шо немає тех можливості. вони посміялись і попросили переключити на тех відділ. як ви можете не знати де у вас є мережа, а де нема? після цього я нічому вже не дивуюсь. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Молодець, візьми з полички бублик.

Я говорив про 90% випадків і в твому будинку врни є. Якийсь мудак вилікується від вірусів і все стає на свої місця. А ви ще хочете доступ між абонентами...

Не тут треба шукати допомоги а давити на мозоль який намальований в договорі.

Зафіксували звернення - чекай коли зроблять в встановлений договором термін, не зроблять - піднімати шум вище з походом до директора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвертий маразм потертий.

Вже не раз говорилось за висер устами ламаків...

Бан 90 днів.

Tum@N

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...