Перейти до змісту

Розкладка у строці адреси


Гість Tum@n

Рекомендовані повідомлення

значить тра плагін/прога для опери, щоб у строці адреси автоматично змінювала тескт (лінк) на англ, багато хто мене зроуміє, коли сидиш і на клаві щвиденько набрав адресу типу ndex.php?act=post&do=new_post&f=20 а вийшло зовсім не те, бо розкладку не поміняв. так що виручайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.punto.ru/switcher/

но это глобальное решение. сам пробовал юзать несколько раз. примерно неделю полный балдеж, потом неудобства все-таки перевешивают к сожалению.. но многие люди юзают этот автопереключатель, можешь и ты попробовать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для "просто переключалки" она тяжеловата будет, да и кроме встроенной в винду есть например Switch It и RusLat95.. кстати один из автоматических переключателей со схожим функционалом - Keyboard ninja

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а просто плагіна для Firefox немає, який би заставляв писати в адресному полі тільки латиницею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а просто плагіна для Firefox немає, який би заставляв писати в адресному полі тільки латиницею?

так я теж такий хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, треба лише плагін до браузера. навіщо мені глобально сніфити всі клавіші, якщо воно мені більше ні в якій програмі не знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бОльших лентяев в жизни не видел... :lol: вот этот плагин к файрфоксу ищется через гугл за две минуты:

http://urlfix.mozdev.org/#description_ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бОльших лентяев в жизни не видел... :) вот этот плагин к файрфоксу ищется через гугл за две минуты:

http://urlfix.mozdev.org/#description_ru

Це не зовсім те що хочеться, з двох причин:

1. Цей плагін не переключає розкладку, а робить автозаміну набраного. Як наслідок -- автонабір останніх ссилок не працює

2. В багатьох темах появляється глюк з кнопкою "Go" біля адресного поля. Функціонує вона нормально, а виглядає криво:

post-51-1156544620.jpg

в оригіналі був тільки синій кружок, а після установки йього плагіна добавився ніби кусок адресного поля під цей кружок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

именно переключить раскладку плагином не получится - отвечающее за это системное событие просто недоступно из апи файрфокса, вот и приходится извращаться... а дополнительная кнопка таки появляется, но только в некоторых скинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а яка-нть зовнішня софтина, яка б висіла окремим процесом, відслідковувала активацію адресного поля файрфокса і переключала розкладку може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так с этого собсно и начинался топик :) я предложил руссификатор, который отслеживает кривую раскладку. причем кто-то из них двоих (ninja или punto) точно умеет дополнительно отслеживать то, что текст вводится именно в строку адреса. хотя может это и SwitchIt! - навскидку не вспомню..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...