Перейти до змісту

Кінець світу 2012 з точки зору астрономії


Рекомендовані повідомлення

Да если почитать в интернете то что пишут о Нибиру, то можно сказать, что написано все это правдоподобно, но что-то в глубине души все-таки не принимает это за правду... Да и ждать осталось не долго, сюдя по тому что пишут: К маю 2011 её можно будет наблюдать невооруженным глазом всем людям планеты.

И кстати 2012 год вспоминался не только у Майя, но еще и у других племен и народов:

— Календарь индейцев Чероки заканчивается в 2012 году.

— Индейцы Зулу верили, что в 2012 году мир «перевернётся с головы на ноги».

— Календарь Майя заканчивается 21 декабря 2012 года.

— В 21 веке у индусов заканчивается век Кали-юга, за которым последует обновление времени.

— Египетский календарь заканчивается в 2012 году.

— Инки назвали 2012 год – датой «встречи с самим собой», ацтеки – Шестым Солнцем.

Видео на английском про Нибиру и шумеров, правда больше похоже на трейлер к фантастическому фильму...

http://rutube.ru/tracks/1942380.html?v=2cd...187dd6f79e19d52 (Вставить почему то не получилось :( )

З.Ы. Лично мне из двоих версий "Глобальная Катастрофа" и "Прилет Анунаков" больше по душе вторая... :huh:

З.Ы.Ы. Да и кстати вспомнился анекдот: Сенсация, НАСА открыли 5-тую по счету 10-тую планету солнечной системы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, те, що ми не одні у Всесвіті, це явно. І технології, якими володіли наші предки (побудувати піраміди і т.д.) явно не Земного походження..

То чому б не повірити у те, що наші пра-батьки прилетять на тій же планеті і розкажуть нам правду.. ?

Якщо таки прилетять. То це дійсно змінить на нашій планеті ВСЕ! Людей в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо таки прилетять. То це дійсно змінить на нашій планеті ВСЕ! Людей в першу чергу.

Вот уж поістину анекдот:

- Шановні міністри! Для виходу України з кризи у нас два шляхи. Перший - фантастичний, якщо ми це зробимо самі. Другий - реальний. Це якщо прилетять інопланетяни і допоможуть нам в цьо му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем им рассказывать нам правду?

ВСЕ - это сколько процентов от населения Земли? 10%? 20%? Вряд ли большему количеству это будет важнее, чем бытовуха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Построят на подоконниках всё население планеты и будут рассказывать, что ложки на самом деле нет? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ложка, це якби з іншої опери... ;) Впринципі я теж схильний думати, що ми не одні в Всесвіті (я навіть впевнений, неможе такий простір просто пустувати) і слабо мені віриться, що піраміди (Єгипетські, Американських племен) людина не могла сама побудувати, тим більше на такому ранньму щаблі еволюції, тому Анунакі або принесуть нову технологію, або це буде зародження нової цивілізації і загибель старої (нашої)... Хоча я думаю, що все залишеться як є і це все зараз до нас ніхто не прилетить... А також можливо, що наш розум і свідомість не готові прийняти факту інопланетян... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, якісь два вчених (не пам"ятаю звідки) доказали що не могли наші рослини(деякі) і ми зародитися на цій планеті не хватало якихось елементів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажеш якісь вчені сказали, що якісь рослини не могли зародитися, бо не вистачало якихось елементів?!

це дійсно сенсація!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто як найду ту статю дам знать, читав десь в книжці такщо думаю і в інтернеті є. Не треба цеї іронії. Якби цікавило найшов б сам вже в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно скажу - майже півдня прошукав щось з цього приводу, але знайшов тільки те, що заперечують виникнення життя в океані - мовляв натрій перешкоджає. А от в калюжах на глинистому грунті є багато калію, тому саме там могла виникнути перша протоклітина.

Якщо знайдеш - закинь лінка будь-ласка.

Стосовно Нібіру ось доволі суперечливе відео з нового каналу:

Нібіру кінець світу чи початок нової епохи
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якесь справді суперечливе відео.. Телевізійні програми з такими шаленими темпами не знімають.. Та й значок якийсь кривуватий <_< (це все ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да відео цікаве, але як можна замовчувати досі, якщо її вже видно? :huh:

А хіба ІнфоШок на новому, а не на ICTV?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить що на новому...

Це не я записував, але підстав не вірити логотипу не маю :)

На мою особисту думку якби це дійсно було все правдою, то напевно крику було б більше.

Всі фотографії, які наводять як приклад того, що щось видно - ну є якась зірка чи планета сфотографована, ну а хто знає чи це не той самий марс?

Зокрема моя думка грунтується на типі джерел інформації - в кращому випадку науково-популярні сайти чи видання, здається жодної серйозної наукової публікації про це в пошуку не проскакувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою особисту думку якби це дійсно було все правдою, то напевно крику було б більше.

Всі фотографії, які наводять як приклад того, що щось видно - ну є якась зірка чи планета сфотографована, ну а хто знає чи це не той самий марс?

http://ru.wikipedia.org/wiki/Гало вот судя по статьям всяким оч часто принимают за нибиру

http://sfw.org.ua/engine/print.php?newsid=1148869969 кстати вот почитайте что ли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.wikipedia.org/wiki/Гало вот судя по статьям всяким оч часто принимают за нибиру

http://sfw.org.ua/engine/print.php?newsid=1148869969 кстати вот почитайте что ли.

Автор другої статті грамотно і зрозуміло описав те, що я не зміг висловити, а тільки інтуїтивно відчував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні панове!У Біблії написано що після кінця світу буде знищено 2/3 людства,тобто якщо маємо зараз 6 з копійками мільярдів то залишиться після кінця світу тільки 2!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 2012 року ще 50 тем на форумі про нібіру з'явиться, а спочаику була одна :D

Нібіру 2012

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні панове!У Біблії написано що після кінця світу буде знищено 2/3 людства,тобто якщо маємо зараз 6 з копійками мільярдів то залишиться після кінця світу тільки 2!

Де таке написано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні панове!У Біблії написано що після кінця світу буде знищено 2/3 людства,тобто якщо маємо зараз 6 з копійками мільярдів то залишиться після кінця світу тільки 2!

Не 2/3 а третину - тобто 1/3 і не після кінця світу, а перед.

15. И освобождены были четыре Ангела, приготовленные на час и день, и месяц и год, для того, чтобы умертвить третью часть людей.

...

17. Так видел я в видении коней и на них всадников, которые имели на себе брони огненные, гиацинтовые и серные; головы у коней -- как головы у львов, и изо рта их выходил огонь, дым и сера.

18. От этих трех язв, от огня, дыма и серы, выходящих изо рта их, умерла третья часть людей;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Минулого тижня в Інфошоці показували сюжет про можливий кінець світу який американські вчені прогнозують на 21 вересня 2012 року. Проблемою стане сонячна активність від якої електромагнітними бурями буде виведено з ладу всю електроніку на Землі. Насоси не качатимуть води, не працюватимуть системи навігації в аеропортах, транспорт буде паралізований.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поїду до бабушки, там є криниця з ручним насосом, без теліка переживу, хавчик в погребі є.

Правда для цілого світу це буде катасрофа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я писав десь, що можна пережити. (кникнути)

Вимкнувши заздалегідь всі Е/прилади.

Та й звідки пендоси можуть знати, що відбудеться на сонці у 2012 році?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2008-й – на Землю упадет астероид диаметром более 800 м. (Разве было?)

2020-й – Исаак Ньютон, исходя из предсказаний Иоанна Богослова, рассчитал, что конец света будет именно в этом году.

2008 - Астероид 2006 HZ51 можно было увидеть "невооруженным" глазом, столкновение с Землей имело шансы 1 к 6 000 000. Астероид прошел по космическим меркам очень близко от Земли, всего в 1,4 раза больше чем находится от земли Луна.

В 2012 будет смена эпох а не конец света. Возможно с этого года буду происходить катастрофы и войны с большей частотой.

Сэр Исаак Ньютон предсказал конец света в 2060. Пожить еще есть время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...