Перейти до змісту

не працює Квіп


ninel

Рекомендовані повідомлення

Деякий час тому перестав підключатись квіп 2005

Я свій номер і пароль знаю добре, перевіряла на різних компах...

Може це версію якусь іншу поставити вже треба?

Підкажіть хто знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері все ніяк QIP не хотів під'єднуватися до серверів. Потім запрацював нормально. Перед тим пару разів нагадував, що вийшла нова версія, але я не став поновлюватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй установити нову версію, скачати можна Тут побачиш шо вона скаже. В мене не вчора, не сьогодні жодних проблем з квіпом небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував запустити квіп 2005 (є установлена якась версія, яка качалась місяців 2 тому) - все нормально працює. Проблем з аською останнім часом не помічав, так що це якась проблема з твоїм акаунтом ninel.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це буває таке з клієнтами) Під одним аккаунтом запускається, під іншим пише стара версія... В мене таке і з Мірандою було) Встановлення новішої версії дійсно повинно вирішити проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірив - працює. Тиждень до того настійливо пропонував скачати нову версію з новим протоколом, може справа у цьому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував запустити квіп 2005 (є установлена якась версія, яка качалась місяців 2 тому) - все нормально працює. Проблем з аською останнім часом не помічав, так що це якась проблема з твоїм акаунтом ninel.

згідна, що це мабуть проблеми з аккаунтом, яле як визначити що це таке. Чи можливо що хтось/ взламав пароль або змінив його?

Якщо я ставлю квіп інфіум, то можу зайти по логіну і паролю, але тоді не з'являється список моїх контактів, може є спосіб їх додати до інфіума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Инфиуме сначала загружается джаббер-протокол, а потом - айсикьюшный. Может, по второму клиент не подключается, потому и не видишь свой список.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ninel, спробуй інший клієн, наприклад R&Q. Я коли на Вінді, то користуюся ним. Може так зайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Инфиуме сначала загружается джаббер-протокол, а потом - айсикьюшный. Может, по второму клиент не подключается, потому и не видишь свой список.

а як зробити щоб все підключилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідна, що це мабуть проблеми з аккаунтом, яле як визначити що це таке.

Попробуй ввести пароль онлайн - https://www.icq.com/karma/login.php

Якщо тебе не впізнає  - скоріш за все пароль "угнали". Є шанс відновити його, якщо маєш доступ до е-мейл, який вказувала при реєстрації. Посилання на відновлення пароля - на тій-же сторінці. Удачі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як зробити щоб все підключилось?

А ти зареєструвалася на квіпі (на їх сайті)? Щоб загрузився джаббер-протокол, потрібно ввести той логін і пароль, що ти вводиш на сайті квіпа (звичайно, якщо зареєстрована).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як діти. Таких тем на борді мільярди..

АОЛ знову вносить зміни в протокол оскар. І знову скоро не будуть працювати всі клієнти окрім офіційних, і тих, які встигли внести зміни протьоколу в версію програми.

ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже більш ніж півроку користуюсь мірандою і ніяких проблем ніразу не було - міняє аська протокол чи ні...

міранда рулить!!!! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тільки щоб досягнути функціоналу КвіпА потрібно навстановлювати купу різних плагінів, а потім "попытаться со всей этой х-ней взлететь" (с)анекдот :)

Проходили... Втім, кому що подобається, я свій вибір зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб досягти "фукціональності квіпа" міранді рівно НІЧОГО не потрібно доставляти! Ще + пару плагінів і вона буде в 10-20 разів (а то й більше) функціональніша будь-якого іншого ась-клієнта.

пс: може створити тему для допомоги тим хто хоче поставити собі міранду, але важко розібратися в налаштуваннях (а них таки, признаю, важкувато розібратись для новачка)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто колись пробував кастомізувати під себе Мірінду, то одне не працювало, то інше. Можливо щось там з функціоналом і змінилося... але простий принцип - автори програми ніколи не несуть ніякої відповідальності за рукоблудство авторів плагінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<_< AOLовські сцукі

Warning

In order not to compromise your security, this page will not be accessed.

Requested URL: http://download.qip.ru/qipinfium9030.exe

Category/categories: Malware

Generated by AntiVir WebGuard 9.0.5.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто колись пробував кастомізувати під себе Мірінду, то одне не працювало, то інше.

Тут особлива людина потрібна - гомо сапієнс © "Формула кохання"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повню колись теж мучився з Квіпом і Мірандою - протоколи оновлювались, спам-контроль... а потім плюнув і поставив ICQ,

ИМХО, ставте собі ICQ і не мучтесь, реально в ній тільки 1 минус - реклама при загрузці, зато плюсів значно більше, да і спама нема...

ато пропарили всім мозгі будто аська це зло - :huh: покажіть чим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ато пропарили всім мозгі будто аська це зло - :huh: покажіть чим...

вона ще болванки не нарізає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ато пропарили всім мозгі будто аська це зло - :huh: покажіть чим...

тю, подумаєш реклама при завантаженні...

фуфло та аська, спама у мене теж нема, антиспам бот стоїть

спама ти не маєш бо ще мало де запалив свій кривий девятизнак

чи ти юзаєш радіо що там є, або кожень день граєшся з такими самим як ти в ігри по асьці?

якщо так, то твій вибір є вірним

Якщо хочеш продовжити дискусію - зроби порівняльну таблицю квіпа, або міранди з офф клієнтом icq

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повню колись теж мучився з Квіпом і Мірандою - протоколи оновлювались, спам-контроль... а потім плюнув і поставив ICQ,

ИМХО, ставте собі ICQ і не мучтесь, реально в ній тільки 1 минус - реклама при загрузці, зато плюсів значно більше, да і спама нема...

ато пропарили всім мозгі будто аська це зло - :huh: покажіть чим...

Трафік квіпа за день - пару сот кілобайт (якщо не маньячити ;)) Приблизно стільки займає 1 анімований рекламний баннер, який "підтягується" мінімум раз в хвилину.   А воно ще текстові тягнуло в заголовок вікна  і крало головне - мою увагу. Непрощу нікада! :_17:

Як би там не було, часи рахування кілобайтів пройшли (хоч звичка і лишилась ;)) Справа  не в цьому. Я просто звик до цього набору смайликів, до спам-контролю, до "всевидящого ока", до того, що все, що мені треба я в програмі знаходжу, а всяким  непотребом меню не захаращені. Всьо, йду спати, більше холіварити не хочу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, ставте собі ICQ і не мучтесь, реально в ній тільки 1 минус - реклама при загрузці, з

:lol:

А загрузку проца під 90%, самою лише аською, при довгій ро6оті в пару вікон не хо ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...