Перейти до змісту

як оскаржити постанову ДАЇ


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Виграв суд. Всім дуже дякую за консультації. При потребі викладу чи надішлю ел. поштою свою позовну заяву для прикладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Зупинили, написали з балди протокол, я сказав нічого не буду підписувати, задля доказів зробив компровентуючі фото, вони написали протокол віддали документи і поїхали, що підкажите робити, як діяти, даних ніяких не маю хто шо, орієнтуюсь на статті за розміром штрафу, де можна це взнати "за шо про шо?" ? Збираюся подавати до суду ! Чи можуть даїшники записувати один одного в вигляді свідків ? Маю номер патрульної машини... Буду вдячний за будь-яку допомогу ! Зроблені фото повністю доказують мою правоту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто буде оскаржувати постанови готуйтесь, ДАЙці найняли адвоката і той рішає все там зараз.

На кожного, кому призначене засідання цей адвокат приносить всю розпечатку зі всіма старими і недавніми штрафами, які на вас виписали я його чуть не послав, коли він дістав і сказав, що водій чиєю довіреною особою був 18 раз оштрафований (правда тільки один раз за новими штрафами а так все старе).

Дехто виходив з суду і афігєвший казав капец падли загрузили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Субота видалась взагалі веселою. Але опишу одну ситуацію, в яку попав, вже повертаючись додому, можливо хто з юристів підкаже, як правильно написати позовну заяву.

Ситуація наступна:

В суботу їхав по маршруту Дубно-Луцьк. Після знаку Брищі скинув швидкість на круїз-контроль (приблизно 75-76 км/год).

На повороті (прикріплений малюнок) на обочині моєї смуги, передом назустріч мені помітив автомобіль без габаритів та ДАЇшника в світловідображаючій безрукавці, який рухався в зустрічному до мене русі, тримаючи руці радар, направлений в сторону машини. Ну як годиться, махнув мені своєю палицею. Зупинився відразу за машиною ДАІ, підійшов сержант, представився, на моє запитання про причину зупинки відповів, що я перевищив швидкість в населеному пункті на 22 км/год., про що вказують покази радара Беркут, ну і тиче мені радар.

Ну, як чесний громадянин України, попросив у пана сержанта усі супутні документи, які він по вимозі змушений показати. Сержант пропав, через хвилину з'явився ще з одним сержантом, який почав вимагати від мене документи. Відповідно я й в нього попросив надати мені документи, які він відмовлявся надати до того часу, поки я не нагадав йому, що існує так називаємий закон "Про міліцію", в статті №5 якого чітко вказано моє право на перегляд документів. Після цього мені було показано посвідчення, графік чергування та маршрут чергування, ну і відповідно сертифікат на прилад Беркут. 

Але я точно знаю, що швидкості не перевищував. І точно знаю, що серантик йшов мені назустріч, коли я його побачив, виїхавши з повороту. 

Далі на мої наступні запитання я так і не отримав внятної відповіді:

1. Чому чергування проходить в темну пору доби на неосвітленій ділянці траси.

2. Чому чергування проходить на відрізку з обмеженою видимістю (до поворота було максимум 50-70 метрів)

3. Чому службовий автомобіль стоїть без габаритних вогнів та на обочині в положенні, протилежному напрямку руху. 

5. Чи є в інспектора ДАЙ сертифікат на засіб фото- відеозйомки (фотографувів машину мобільним телефоном).

6. Чому при фіксації швидкості інспектор знаходився в русі, протилежному напрямку моєї машини.

7. Чому один з інспекторів ДАЙ не був одягнений в світловідображаючий жилет.

8. Чому інспектори ДАЙ вважають, що показник Беркута знятий саме з мого автомобіля.

Ну, відповіді внятної я так і не отримав, переглянув протокол, поставив з-тки всюди, де було порожнє місце, вніс свою версію, та попросив чистих листочків, для того, щоб продовжити своє формулювання даної ситуації, та показання свідків (пасаирів автомобіля, яким керував я, які в той час з офігіванієм слухали невнятний говор одного з ДАЙ-ців, який навіть мав необережність матюкнутись та никоректно висловитись в нашу сторону.

На прохання видати папір для свого пояснення та пояснення свідків, отримав листочки з формою, яка зовсім не відповідає даній ситуації, після чого відразу зателефонував на гарячу лінію ДАЇ, та проконсультувався, як мені діяти далі, і чи праві інспектори ДАЙ в даній ситуації.

Ось так пройшло 2 години, був написаний протокол, винесена постанова, написене пояснення моє та 3-х свідків.

Лишилось чітко та правильно написати по цьому поводу скаргу, оскільки платити 300 грн. за те, чого не робив - бажання ніякого, та й провчити той наряд за втрачений час бажання дуже велике.

Можливо хто проконсультує?

Ось відрізок шляху, на якому була дана ситуація:

post-224-1278931188,26_thumb.jpg

P.S. Який нормативний документ МВС забороняє інспекторам ДАІ зупиняти ТЗ в темну пору доби на неосвітленій території?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підскажіть яка процедура подання оскарження постанови адмін. суду до апеляційного ! Буду вдячний, можна в приват! (Програв суд з ДАІ, хочу оскаржквати ) ??!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...