Перейти до змісту

як оскаржити постанову ДАЇ


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Мало того докази вони повинні подавати, та й ще вони мають піклуватись про свідків... оскільки протокол без свідків то для них не є добре...

звісно, якщо б у Вас були свідки що засвідчать Ваші покази, це взагалі ідеально б було, але якшо у Вас нема свідків і у них, то перевага на Вашому боці...

в будь-якому разі Ви нічого не втрачаєте, як писав zaHARE, або виграєте і не платите, або програєте і платите з відстрочкою :)...

зразу скажу шо там на Л.Українки, є тьотінька, яка буде втирати шо потрібно заплатити мізерні гроші (типу декілька грн за технічні шототам), то нівякому разі нічого не платіть, згідно законодавства, у випадку оскарження постанови посадових осіб Ви звільняєтесь від сплати будь-яких зборів, кому потрібно, то знайду згідно якої статі КУпАПу..

Якшо у Вас по якійсь причині відмовляються прийняти заяву (типу шось там не вспівають, закінчився прийомний день і таке інше), то тоді берете на пошті коверт, робите опис, і висилаєте рекомендованого листа, обовязково з повідомленням про отримання... шоб точно знати шо листа Вашого суд отримав, те саме можна зробити, якщо Ви не всигли до пятниці, а останній день випав на вихідні... день подання заяви рахується від дати на штампі який сатвиться на корішку при відпраці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

На рахунок судового збору - так потрібно платити, навряд позов приймуть без квтанції про сплату, тай розмір збору 3.40грн. Згідно статті 288 КУпАП Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита. Тобто по закону, якщо оскажили постанову, тоді ДАЇ повинно вернути витрати... Так само можна найняти адвоката, заплатити йому за оформлення позову і зтягнути ці витрати з ДАЇ в разі оскарження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

biter, згадана тобою ст. 288 КУпАП звільняє особу від сплати мита. Тому платити за подання таких позовів нічого не треба. Достатньо лише жирними буквами вказати в кінці позову, перед підписом і датою: ПРИМІТКА: від сплати судового збору (державного мита) звільнений(а) на підставі ст. 288 КУпАП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно, значить платити не буду :rolleyes: Сьогодні йду подавати позов - написали що рухався по лівій смузі коли права була вільна, зразок позову викладу пізніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже за такі дрібниці штрафують? оце припухли...

Я теж викладу сюди свою позовну заяву, коли складуть мені її :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені на руки віддали лише копію постанови, ніякого протоколу не дали (в якому я записав чому я правил не порушував в графі пояснення). Можна з цього щось винести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто вони не зобов'язані давати мені копію протоколу? чи є якась стаття згідно якої можна їх за це прижати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І ще питаннячко: через скільки часу прийде виклик в суд? Уже пройшло майже 2 тижні з часу подання скарги мною..

З.І. Якщо виграю то текст позовної заяви викладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питаннячко: через скільки часу прийде виклик в суд? Уже пройшло майже 2 тижні з часу подання скарги мною..

З суду зараз виклики по адмінці не висилають (немає бабла на конверти і марки). Вони дзвонять. Хоча якщо номеру в позові не написав може і відправлять тобі конверт.

Я коли подавав то написав ручкою свій мобільний. Мені подзвонили десь через 10 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , підкажіть, скільки часу може буде розгляд справи?

Тобто якщо я вірно розумію, якщо мене не викликали в суд на розгляд протягом місяця, то моя заява вважається задоволеною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж ще ухвала не прийшла, хоча конвертів не прикріплював :huh: Ходив в канцелярію - то в них не прийомний день, прийшов в прийомний - то вони працюють до 17:00, але казали що лист прийде 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До суда може й пройти і пів року, але якшо вас не визвали на суд та не вислали ухвали, то не означає що позов задовільнили...

потрібно всетаки звернутись в канцелярію та поцікавитись справою, там і скажуть чи був суд, чи буде і де та хто буде його проводити...

якшо суд відбувся то вам дадуть копію ухвали, в якій буде все написано чи задовільнили чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в канцелярію йдем там де суд на Мєдвєдєва, але тра уточнити, або хай хто напише, там тільки два дні прийомні, та й ше по якихось там годинах...

для отримання інформації чи копії бажано мати паспорт та знати коли подавалась заява - точну дату, якщо ви подавали заяву особисто в канцелярію, та приблизну дату якшо висилали листом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна написати просто листа на адресу голови міськрайоного суду!

....мол я тоді тоді подавав заяву в суд. Була (не було) ухвала про відкриття провадження по справі.

(якщо суд призначав засідання) - то прошу надіслати на мою адресу копію рішення суду.

(якщо суд ще не присилав ухвалу про відкриття провадження по справі)

то проси надіслати ухвалу про відкриття провадження, або ухвалу про відмову від прийняття справи до розгляду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні наш суд скасував постанову про адмін правопорушення щодо мене.

Кароч було так їхав я в Ковелі (наголос на Е). Провалив на перехресті прямо, а можна було тіко на ліво.

Зупиняє мене інспектор Залупенко. Каже що я попав на бабло. Я стаю в позу кажу хєр тобі я піду в суд його напарник доблєсний інспектор Машонкін каже що тепер в мене трабли.

кароче написав я заяву в суд мол не праві дофіга вони допустили помилок і т.д.

Суддя виніс рішення скасувати постанову про накладення штрафу. Кароче зекономив 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю.

Питання: Скільки часу пойшло від моменту подання заяви до моменту винесення рішення суду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю.

Питання: Скільки часу пойшло від моменту подання заяви до моменту винесення рішення суду?

Заяву я подав десь 9 чи 10 жовтня подзвонили і сказали що призначено засідання на 6 листопада 17-18 жовтня.

Також писав заяву для сусуіда. Він подав 20 жовтня подзвонили через 10 днів і сказали що засідання буде 30 листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був в суді, бо пройшло більше місяця. Кажуть - ще мало часу пройшло, Вам повістка обов"язково прийде. Зазвичай це тянеться біля 2х місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Юридична назва: УМВС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

Регіон і місто: Волинська область, Луцьк

Начальник: Драко Валерій Федорович

Телефони: +38 (03322) 4-02-05, +38 (03322) 4-10-26

Факс: +38 (03322) 4-10-26

e-mail: [email protected]

Графік прийому громадян керівництвом управління ДАІ УМВС України у Волинській області

посада

прізвище, ім’я, по батькові

спеціальне звання

дні прийому

години прийому

Начальник управління

Драко Валерій Федорович

полковник міліції понеділок

з 15.00 до 18.00

Заступник начальника управління – начальник відділу АТІ таРЕР

Мірошниченко Григорій Васильович

підполковник міліції вівторок

з 10.00 до 13.00

Заступник начальника управління з організації дорожнього руху

Пемпко Володимир Степанович

полковник міліції п’ятниця

з 15.00 до 18.00

Заступник начальника управління – начальник відділу дпс та організації розшуку викраденого автотранспорту

Панасюк Юрій Дмитрович

підполковник міліції середа

з 15.00 до 18.00

Начальник сектору моніторингу, юридичного забезпечення та зв’язків з громадськістю

Главічка Віктор Йосипович

капітан міліції середа

четвер

з 14.00 до 17.00

з 10.00 до 13.00

Заступник начальника відділу АТІ та РЕР

Косянчук Михайло Володимирович

майор міліції понеділок

середа

п’ятниця

з 14.00 до 17.00

з 10.00 до 13.00

з 10.00 до 13.00

Начальник сектору організації дорожнього руху

Онищук Юрій Вікторович

підполковник міліції понеділок

середа

п’ятниця

з 14.00 до 17.00

з 10.00 до 13.00

з 14.00 до 17.00

Помічник начальника управління – начальник сектору кадрового забезпечення

Казмірчук Андрій Олексійович

майор міліції вівторок

четвер

з 10.00 до 13.00

з 14.00 до 17.00

Прийом громадян у невідкладних питаннях в робочі дні після 18 години, а у недільні, святкові дні та щосуботи після 13-ї години здійснюється черговим УДАІ УМВС України у Волинській області. Один раз в квартал здійснюється виїздний прийом громадян в районах області.

Адреси та контактні телефони підрозділів ДАІ області.

УДАІ УМВС у Волинській області м. Луцьк, вул.Залізнична ,15 43021 (03322) 4-02-05

ВДАІ м.В-Волинський та район м. В-Волинський, вул.Устилузька, 18 44700 (03342) 2-28-69

ВДАІ м.Горохів та район м. Горохів, вул.Ватутіна,38/а 45700 (03379) 2-14-49

ВДАІ смт. Іваничі та район смт. Іваничі, вул. Грушевського, 35 45300 (03372) 2-16-07

ВДАІ м.Камінь-Каширський та район м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка,8 44500 (03357) 2-34-54

ВДАІ м. Ківерці та район м. Ківерці, вул. Садова, 1 45200 (03365) 2-11-02

ВДАІ смт. Локачі та район смт. Локачі, вул. Миру, 1 45500 (03374) 2-17-23

ВДАІ Луцького району м. Луцьк, вул. Мамсурова, 8/а 43017 (03322) 6-97-03

ВДАІ смт. Любешів та район смт. Любешів, вул. Незалежності, 95 44200 (03362) 2-11-09

ВДАІ м. Любомль та район м. Любомль, вул.1-го Травня,129 44300 (03377) 2-48-58

ВДАІ смт. Маневичі та район смт. Маневичі, вул. Комарова, 29 44600 (03376) 2-21-41

ВДАІ смт. Ратно та район смт. Ратно, вул. Каштанова, 15 44100 (03376) 2-16-05

ВДАІ м. Рожище та район м. Рожище, вул. 1-го Травня, 4 45100 (03368) 2-17-91

ВДАІ смт Стара Вижівка та район смт Стара Вижівка, площа Миру, 4 44400 (03346) 2-14-34

ВДАІ смт. Турійськ та район смт. Турійськ, вул. Луцька, 42 44800 (03363) 2-11-22

ВДАІ м. Ковель та район м. Ковель, вул. Заводська, 9 45000 (03352) 49502

ВДАІ м.Луцьк м. Луцьк, вул. Д.Гордіюк 14/Б 43023 (0332) 71-02-54

ВДАІ м.Нововолинськ м. Нововолинськ, вул. Новолинська,24 45400 (03344) 3-05-31

ВДАІ смт. Шацьк смт. Шацьк, вул. Сковороди, 29 44000 (03355) 2-30-34

Луцьке ВРЕР (реєстраційна група) м.Луцьк, вул.Рівненська,145 44021 (03322) 5-22-82

Луцьке ВРЕР (екзаменаційна група) м.Луцьк,пр.Перемоги,1 44021 (0332)23-40-83

Ковельське ВРЕР м.Ковель, вул.Володимирська,133 45000 (03352)4-96-44

Нововолинське ВРЕР м.Нововолинськ, вул.Нововолинська,20 45400 (03344)3-16-72

Любомльське ВРЕР м.Любомль, вул.1-го Травня,129 44300 (03377)2-49-93

Камінь- Каширське ВРЕР м.Камінь-Каширський, вул.1-го Травня,1 44500 (03357)2-33-20

Горохівське ВРЕР м.Горохів, вул.Ватутіна,30 45700 (03379)2-12-71

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...