Перейти до змісту

як оскаржити постанову ДАЇ


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Суть питання:

1.прийшла постанова з фотками,про адміністративне порушення(парковка на тротуарі).Постанова прийшла на ім'я мого брата,бо він власник авто,але за кермом був не він,він навіть не має прав.Згідно закону відповідальність несе водій,а не власник(так казали знайомі).Як правильно скласти оскарження постанови?

2.На оскарження постанови відведено 10 днів з моменту її винесення(24.08.09),але в ці терміни ми не могли вкластись,бо на конверті штемпель(29.08.09),з ящика я його дістав 30-го,а далі 1 і 2 вихідні.В понеділок 3-го термін вийшов.

Питання-чи можу я ще подати оскарження посилаючись на дату на поштовому штемпелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

заяву в суд можна подавати.

в заяві вказуєш що прошу поновити строки подання позовної заяви спираючись на відтиск штампу на конверті.

я судився з ментами по візіру (але там справа по швидкості), то там теж прийшла постанова на власника, в якого навіть прав немає. справу виграв. Тому вважаю що в суд потрібно заяву подавати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОДЕКС АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА УКРАЇНИ

Стаття 102. Поновлення та продовження процесуальних строків

1. Пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.

На скільки я пам"ятаю, то на постанові пишуть шось типу, "якщо керування здійснює не власник, то власник має надати доказ цього" (доручення і т.п.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш спробувати в досудовому порядку

ч.2 ст. 14-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення: за наявності обставин, які свідчать про вчинення порушення, іншою особою, власник транспортного засобу може протягом десяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу повідомити про відповідні обставини (транспортний засіб знаходиться у володінні чи користуванні іншої особи, вибув з його володіння в наслідок протиправних дій інших осіб тощо) орган (посадову особу), що виніс постанову про накладення адміністративного стягнення. На період з’ясування та перевірки цих обставин виконання постанови про накладення адміністративного стягнення зупиняється до моменту встановлення особи, яка вчинила це правопорушення.

Якщо не скасуюють - тоді в суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
КОДЕКС АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА УКРАЇНИ

Стаття 102. Поновлення та продовження процесуальних строків

1. Пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.

На скільки я пам"ятаю, то на постанові пишуть шось типу, "якщо керування здійснює не власник, то власник має надати доказ цього" (доручення і т.п.).

Путаєш підсудність.

Заява подається до суду загальної юрисдикції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ай-яй-яй, як не гарно на тротуарах автомобілем їздити.

Я за те, що відповідальність всетаки за власником і хай вже він сам розбирається з тим, кому він довірив свій автомобіль і хто порушив ПДР.

ps: а як справи з цим в інших нормальних країнах, з довіреностями і встановленням порушника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путаєш підсудність.

Заява подається до суду загальної юрисдикції.

Так, але це - адміністративний позов.

Кодекс адміністративного судочинства:

Стаття 18. Предметна підсудність адміністративних справ

1. Місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні:

2) усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Так що звертатися слід в Луцький міськрайонний суд, як адміністративний, і керуватися Кодексом адміністративного судочинства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай-яй-яй, як не гарно на тротуарах автомобілем їздити.

Я за те, що відповідальність всетаки за власником і хай вже він сам розбирається з тим, кому він довірив свій автомобіль і хто порушив ПДР.

...

ну чого так зразу Ай-яй-яй,?

є варіант:

15.10. Стоянка забороняється:

# б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

# в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

тобто не знаючи повної картини та всіх нюансів не можна засуджувати ні власника ні водія...

а мо там все було згідно пдр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не вірю :)

Скан постанови з фоткою в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне, і я мало вірю що все було згідно пдр, оскільки мною було замічено шо мєнти дуже рідко штрафують чи домахуються коли все гаразд.... але ситуації бувають різні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне, і я мало вірю що все було згідно пдр, оскільки мною було замічено шо мєнти дуже рідко штрафують чи домахуються коли все гаразд.... але ситуації бувають різні..

Ситуація така,що

- штрафи в нас не відповідають рівню доходів пересічних громадян;

- держава сама нерідко відмовляється нести відповідальність перед громадянами;

- в місцях масового відпочинку відсутні стоянки для авто;

- якби мій штраф пішов на поркращення стану доріг в МОЄМУ місті,то,чесно,заплатив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

кому цікаво

суд тривав 3 хвилини,постанову скасовано.

Сьогодні пишу нове оскарження,бо вчора зупинили і сказали,що не пропустив пішохода. Ні пішохода,ні свідків, ні фото, ні відео.А просто так сказав інспектор К. Вже опупєлі конкретно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты присутствовал на суде? Вызывали как-то? Интересуюсь, бо сам сегодня подал в суд заяву на оскарження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на суд по правильному визивають висилаючи на пошщтову адресу повістку до суду, в гіршому випадку телефонують за контактним телефоном, який вказувався на заяві...

ше кращий варіант, то за тиждень зїздити в канцелярію і уточнити на коли призначене слухання і хто суддя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты присутствовал на суде? Вызывали как-то? Интересуюсь, бо сам сегодня подал в суд заяву на оскарження.

Хоть я и принес конверты(вроде по 15 грн за штуку),как они просили,вызвали по телефону.Присутствовать нужно обязательно.От дня подачи и до самого суда прошло полтора месяца.А с дня вынесения постановы 2 месяца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ситуація

1) Зупинили мене написали протокол частини 1 статті 121 КУпАП хочу оскаржувати, шо для цього потрібно робити, які витрати підуть на оскарження ? Які шанси виграти суд ? Будь-ласка хто з таким стикався, хотілося б детального роз'яснення процедури ! Буду дуже вдячний !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частини 1 статті 121 КУпАП. я так розумію ремень!?

опиши всю ситуацію!

що підписував, що казав і т.д.

детально описано як і куди подавати в суд описано тут - http://www.urfack.org.ua/news/2009-03-27-276

судовий збір платити не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть куди йти писати оскарження постанови, бажано адресу і в якому райьоні знаходиться цей суд, де брати зразок бланка позову ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть куди йти писати оскарження постанови, бажано адресу і в якому райьоні знаходиться цей суд, де брати зразок бланка позову ?

Якщо це в Луцьку, то заява здається в суд, а саме в канцелярію (або висилаються по пошті, за адресою суду), що знаходиться по Лесі Українки, як спускатись до стараго ринку...

бланка позову як такого нема, оскільки позов складається по факту порушення та виписаної постанови... за складанням позову потрібно звернутись до юристів, або пошукай на форумі, тут було декілька сканів... можна на їхньому прикладі написати свою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зупинили, сказали що проїхав коли зелена стрілка світофору на лівий поворот перестала горіти. А я повертав коли стрілка вже моргала.

Я написав в відповідному документі що не згоден, повертав коли стрілка моргала, тому що якби зупинився, то б став посередині перехрестя. Ще написав що інспектор ДАІ стояв далеко за поворотом і не міг бачити факт закінчення моргання стрілки.

Ніяких свідків фото і відео. просто виписали постанову в справі про адмін правопорушення на 430грн.

Куди йти і що приблизно писати в заяві? В суд, що на Лесі Українки? Які в мене шанси?

Буду дуже вдячний за допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Ніяких свідків фото і відео. просто виписали постанову в справі про адмін правопорушення на 430грн.

Куди йти і що приблизно писати в заяві? В суд, що на Лесі Українки? Які в мене шанси?

Буду дуже вдячний за допомогу

мене там само зупиняли... реально мона було їх взути на місці і ніякого протоколу не було, для того достатньо досконало вивчити правила... (при можливості раджу всім почитати, даби знати шо відповідати в таких випадках)...

так от в правилах чітко описано проїзд регульованих пеерхресть, і згідно правил, якщо ви перетнули лінію стоп (коли світлофор ше не горів червоним), то ви маєте рухатись далі, не створюючи затор на дорозі, а водії, яким вже може в той час горіти зелений, мають дочекатись закінчення вашого маневру...

во.. а дайці того світлофора взагалі не бачать, а спираються на показники іншого світлофора, який при загоранні червоним попереднього загорається зеленим,

так в моєму випадку, я йому кажу шо давайте підем подивимся як воно все працює, він натомість просто віддав документи...

однозначно заяву в суд, і приблизно оце розповісти в суді... тим більше шо вашу вину повинні доказувати дайці, а їхати на моргаючий зелений, та й ще без жовтого (який доречі в тому випадку не засвічується), це нормально, у випадку коли вже почався маневр і було перетнуто лінію стоп, яка має бути біля знаку, що розміщений прямо під світлофором...

якщо буде правильно складена позовна заява, тосправа має бути виграшною 100 відсотків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально без свідків таку справу витянути?

Хто може допомогти зі складанням позовної заяви? Тільки юрист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально без свідків таку справу витянути?

Хто може допомогти зі складанням позовної заяви? Тільки юрист?

Тоже цікавлять такі питання, і скіко то буде стоїти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

__________.doc

приторочив мою заяву,як зразок.

Подавати треба все в 2-х екземплярах в суд(канцелярію) на Лесі Українки.

Записати номер під яким позов зареєструють і чекати виклику.

Платити нічого не треба,навіть в разі програшу.

Тому я з ними і сужусь постійно,виграю не заплачу штраф,програю,то заплачу.Але ж треба якось їх втихомирити.

Докази повинні доводити гайці,а не водій.Ти головне грамотно виклади в позові свою невинуватість,аргументовано,посилаючись на закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...