Перейти до змісту

Плодиться процес svchost.exe


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Плодиться вище вказаний процес, що пиводить до того що служба svchost.exe злітає і вибиває інет! Проблемка слідкується на інеті від Utel. Вірусів не має!

Може хтось стикався з такою проблемою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плодиться вище вказаний процес, що пиводить до того що служба svchost.exe злітає і вибиває інет! Проблемка слідкується на інеті від Utel. Вірусів не має!

Може хтось стикався з такою проблемою?

Паранойя?

pnwatch.com - Prio софтина тебе в помощь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плодиться вище вказаний процес, що пиводить до того що служба svchost.exe злітає і вибиває інет! Проблемка слідкується на інеті від Utel. Вірусів не має!

Може хтось стикався з такою проблемою?

Паранойя?

pnwatch.com - Prio софтина тебе в помощь...

і

prnwatch.com

різниця є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плодиться вище вказаний процес, що пиводить до того що служба svchost.exe злітає і вибиває інет! Проблемка слідкується на інеті від Utel. Вірусів не має!

Може хтось стикався з такою проблемою?

Паранойя?

pnwatch.com - Prio софтина тебе в помощь...

і

prnwatch.com

різниця є?

Ну вот чё-ты прямо в самом деле?.....

Prio 1.99 скачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вилітав потійно на МТСовському інеті покинепоставив касперський інтренет сек"юріті .......... він заблокував цей процес і все гуд уже декілька місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to topic-starter: ги... а те що процес інфікований а твій антивірь не ловить - про це ти подумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна прога :)

У мене http://www.prnwatch.com/ відкривається як і http://prnwatch.com/ без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to topic-starter: ги... а те що процес інфікований а твій антивірь не ловить - про це ти подумав?

Читати потрібно уважно! Там пише, що вірусів не має!

То алл: проблема виникає тільки на інеті Utel, перевірено! Спробую дану ссилку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вообще-то svchost.exe может быть и безобидным процессом.

у меня их 6 сейчас запущено.

посмотри, что у тебя использует этот процесс

tasklist /svc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to topic-starter: ги... а те що процес інфікований а твій антивірь не ловить - про це ти подумав?

Читати потрібно уважно! Там пише, що вірусів не має!

То алл: проблема виникає тільки на інеті Utel, перевірено! Спробую дану ссилку!

1.Ця проблема давно вирішена , всьго-то треба скачати оновлення до вінди , але який номер вже не памятаю ^_^ , простіше повністю скачати всі оновлення до вінди, те що рішає цю проблему вийшло рік - півтора назад.

2. можуть вируси користовувати svchost , якщо стоїть НОД ,то цих вірусів може  не побачить.

якщо глянути ProcessExplorerNt , то закладка сервіс в зараженому процесі відсутня.

post-533-1248794001.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив на машину вінду 2000 + Нод32. При підключенні до інету плодиться процес winlogon.exe та smss.exe :( Гроші горять як на вітер(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй поставити якийсь файрволл самонастроюваний, наприклад Outpost Firewall, в мене є якийсь старенький 2.5 випущений ще в часи 2000 вінди.

якщо глянути ProcessExplorerNt , то закладка сервіс в зараженому процесі відсутня.

Я дивлюсь anvir-ом, там у всякої вірусні в пропертях або відсутня інфа виробника, або якийсь брєд. До речі, він ще показує який процес скільки інету тягне, тільки не впевнений, що під 2000 це буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому, що ставитись не хоче! його щось блокуэ))

наскільки я розумію, вся проблема в тому що інфікований сам антивірус, нод32. Буду зносити все знову(((

Є ще одне припущення, може бути що сам драйвер який міститься на модемі від ютел з вірусом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Ця проблема давно вирішена , всьго-то треба скачати оновлення до вінди , але який номер вже не памятаю ^_^ , простіше повністю скачати всі оновлення до вінди, те що рішає цю проблему вийшло рік - півтора назад.

В прикріпленому архіві лежить 3 файлики. Оновлення для ХР.

Також стикався з такою проблемою.

Windows_patch.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я розумію, вся проблема в тому що інфікований сам антивірус, нод32. Буду зносити все знову(((

загрузись з LiveCD/DVD та проскануй комп"ютер.

Як варіант - CureIt від Dr.Web - скачуєш з сайту, інсталяції не потребує. Можливо вір дасть їй запуститись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CureIT його не лікує. Принаймні місяць назад не лікував. Якщо мені не зраджує пам"ять, то є 12 модифікацій даного вірусу. Avira Professional, CureIT, KAV (утиліта від Касперского), AVZ, завантажувальні диски DrWeb і Kaspersky (на базі Лінукса) - даного вірусу не лікують, перевіряв разом з колегами. Допомагає обновлення Вінди. Файли обновлення я викладав вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставив вінду, та самим першим поставив Outpost+Dr.Web виявилось, що вірус типу Trojan.Packed.142 сидить на модемі який був куплений у Utel :( Зацікавило питання: невже це навмисно щоб палився трафік, засилають пакетний вірус :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хз, хоча в наш час все може бути. :(

Я то з цим вірусом стикався не на модемі, а просто в системі завівся - заліз з чиєїсь флешки. Зараз поставив USBdiskSecurity - проблема з вірусами на флешках відпала. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Видає отаку помилку

post-2742-1252838330.jpg

Після чого комп приторможує, перезавантажується панель швидкого запуску і перестає працювати Winamp: видаючи отаке:

post-2742-1252838481.jpg

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можуть вируси користовувати svchost , якщо стоїть НОД ,то цих вірусів може  не побачить.

Саме так колись було в мене. Не так давно з підмережі ордами валили червяки kido (чи якось в тому роді), і саме вони моментом вирубали інет: вискакувало повідомлення про помилку і все... НОД при цьому спокійно мовчав ніби нічого не трапилось. Коли поставив KIS 8.0, він відразу ідентифікував зараження, що спричиняло збій процесу і відповідно всі трабли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що порадите?

драйвера к звуковой переставить

Не поможе, в мене така сама хнЯ :huh: Це все - svchost.exe винуватий, треба по новому ставить Вінду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...