Перейти до змісту

Pepsi-день


chief

Рекомендовані повідомлення

а где фотографии можно будет глянуть?

Я вКонтакте выложил более 500 :)

Спасибо за твой сет

Если бы не публика - у вечеринки не было бы такой атмосферы. Так что и вам всем спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

max

Вот видишь? Как только ты слышишь спокойные и серьезные аргументы - ты сразу съезжаешь на шутки, "расслабьтесь" и прочее. :)

А считать твои извилины мне-то зачем? Ты лучше сам бы их посчитал и сделал выводы... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець, lumax, ти спробував, доклав зусиль і виграв!!!! super_smilies018.gif Нехай тих, хто не вміє порадіти за інших, задавить зелена тварючка - ЖАБА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь пофігу "що там десь якийсь мажор, зі сраного Луцька виграв" не має жаби, ібо - "пофіг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь пофігу "що там десь якийсь мажор, зі сраного Луцька виграв" не має жаби, ібо - "пофіг".

Лично я ни разу не понял, что тут имелось в виду... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитала план на пепсі-день.

Цікаво:)

lumax +1 за прикольні ідеї)))).

Все-таки це все потрібно було придумати і спланувати :ohmy:

Ріспект! :)

І людей розважив і показав шоу)))).

Потрібно буде подивитися завтра))).

P.S. Приємно, що лучанин виграв :) + непогана реклама для Луцька ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 августа в 11:00 в эфире М1 можно посмотреть, как все происходило.

напомінанє в тєлєфоні сдєлано =)

З.І.

мб в когось є можливість записать ? =)

для всєобщєго обозрєнія так сказать =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзья помогли и записали все это дело и выложили в Контакте. Могу желающих отметить на видео :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила вчора ефір. Насичено, жваво, позитивно. Мені було мало, сюжет здався коротким. Отакі мої відчуття.

А ще приємно було дивитися на Луцьк з екрану, ніби погляд зі сторони на рідне місто. Особливо потішив коментар ведучого, щодо обіймів, що у Києві, вже по обличчю отримав би :D

lumax вразив гарною українською мовою. Ну і звісно букет був розкішний та і слова звернені до дружини, що не могло не зачепити мене, як жінку! БРАВО! :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзья помогли и записали все это дело и выложили в Контакте. Могу желающих отметить на видео :)

А на рапіду, депозіт? Укртелекомівці теж хочуть подивитись!!! Так як вчора немав змоги :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рапіду, депозіт? Укртелекомівці теж хочуть подивитись!!! Так як вчора немав змоги

Я тоже укртелекомовец :) На обменник залью, как только получу видео в хорошем качестве на руки. А пока я просто предложил показать его тем, кто зарегистрирован вКонтакте :)

lumax вразив гарною українською мовою. Ну і звісно букет був розкішний та і слова звернені до дружини, що не могло не зачепити мене, як жінку! БРАВО!

Большое спасибо! :)

Лично мне очень радостно, что Украина увидела наш Луцк. Если после вчерашней передачи хотя бы один человек перед телевизором сказал своей семье "Эй, а ведь прикольный город! Давайте махнем туда на выходные?" - я буду просто счастлив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рапіду, депозіт? Укртелекомівці теж хочуть подивитись!!! Так як вчора немав змоги

Я тоже укртелекомовец :) На обменник залью, как только получу видео в хорошем качестве на руки. А пока я просто предложил показать его тем, кто зарегистрирован вКонтакте :)

lumax вразив гарною українською мовою. Ну і звісно букет був розкішний та і слова звернені до дружини, що не могло не зачепити мене, як жінку! БРАВО!

Большое спасибо! :)

Лично мне очень радостно, что Украина увидела наш Луцк. Если после вчерашней передачи хотя бы один человек перед телевизором сказал своей семье "Эй, а ведь прикольный город! Давайте махнем туда на выходные?" - я буду просто счастлив. :)

Можеш бути уже щасливий :D До мене знайомі приїзджали в Луцьк на тур вихідного дня: полазили в підземеллі, старий замок, і тд. Були дуже щасливі і здивовані низькими цінами. Казали, що приїдуть ще і знайомих будуть агітувати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш бути уже щасливий biggrin.gif До мене знайомі приїзджали в Луцьк на тур вихідного дня: полазили в підземеллі, старий замок, і тд. Були дуже щасливі і здивовані низькими цінами. Казали, що приїдуть ще і знайомих будуть агітувати rolleyes.gif

Я имел в виду "после просмотра этой передачи". Я тоже уже половину своих киевлян в Луцк перевозил :) Все довольны :) Одна даже ищет здесь работу чтоб переехать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш бути уже щасливий biggrin.gif До мене знайомі приїзджали в Луцьк на тур вихідного дня: полазили в підземеллі, старий замок, і тд. Були дуже щасливі і здивовані низькими цінами. Казали, що приїдуть ще і знайомих будуть агітувати rolleyes.gif

Я имел в виду "после просмотра этой передачи". Я тоже уже половину своих киевлян в Луцк перевозил :) Все довольны :) Одна даже ищет здесь работу чтоб переехать :)

мои киевляне тоже очень любят Луцк и каждый год приезжают..... город действительно классный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pepsi.ua/promo/ с сегодняшнего дня доступно здесь. Также вы можете посмотреть передачи о PEPSI-днях трех предыдущих победителей. Оставляйте камменты, буду рад почитать :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pepsi.ua/promo/ с сегодняшнего дня доступно здесь. Также вы можете посмотреть передачи о PEPSI-днях трех предыдущих победителей. Оставляйте камменты, буду рад почитать :)

А мне все понравилось. Немного здоровье подвело, поэтому не смогла присутствовать лично. Сорри...

Очень рада за Луцк и за тебя лично. Таких трудоголиков еще поискать надо! Успехов тебе!

П.С. Не знаю твоих истинных целей, но на М1 ты лучше Кише смотришься как ведущий.

Целую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньок вийшов жирнючий, як для нашого міста, де ще треба пошукати всякі фан штукі... Спочатку не хватало якогось перлика, але потім роздуплились і все вийшло перфктозно :sm110: Ну і ведучому також :smile-zachot: , гонзалес ше той, розривав часом (Вихід в шлемі :0137:)

Цікаво у скільки обійшовся кожен мегаблок ;) , так щоб жабо вдушило вщент ^_^

З.І. Свій деньок за таку кількість 000 в годину, тут і зараз, провів би можливо так само +більше всяких фріксштук ;)

З.І.І. Затійнику респектозз і купу таких круть-деньків на майбутнє ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю твоих истинных целей, но на М1 ты лучше Кише смотришься как ведущий.

Зато он симпатичнее и раскованней :)

Цікаво у скільки обійшовся кожен мегаблок

сценарий можно почитать на сайте, там и цены указаны приблизительные :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...