Перейти до змісту

~ ціни на електромонтажні роботи ?


avitalik

Рекомендовані повідомлення

хто підкаже ~ ціни на електромонтажні роботи ? (з урахуванням "кризи")

без з'єднувальних коробок, по стіні під штукатурку, по стелі за гіпсокартоном в гофрі

(тільки ціни не "будівельників-електриків" або ?$+100грам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтаж і підключка щитка 200 грн. ++/-

Проведення кабеля 15-20 грн за точку (розетка, світильник, коробка)

Монтаж розеток світильників 20 грн за точку

можу дати телефон і порекомендувати дві бригади що постійно мені роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтаж розетки - 10-15 грн/шт

Монтаж выключателя - 10-20 грн/шт

Монтаж светильника - 15-25 грн/шт

Штробление бетонной стены - 20-25 грн/м.п.

Штробление кирпичной стены - 20-25 грн/м.п.

Штробление стены из гипса - 10 грн/м.п.

Монтаж провода в штробе - 10-15 грн/м.п.

Монтаж электрокороба и укладка провода в электрокороб - 25-30 грн/м.п.

Монтаж провода в подвесном потолке и в ГК перегородках - 8-10 грн/м.п.

Штробление стен под установку подразетников - 15-20 грн/шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не все так просто

світильник за 500 і більше грн. за 25 грн. ніхто вам вішати небуде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це точно за 25 грн або лямпочка ілліча або люмінесцентний світильник промтипу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб точно взнати вартість робіт треба виїхати на обєкт, і вже на місці приблизно прикинути

дзвони допоможемо 8050-3788278 Валерій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але 500грн це також перебор, колись давно ще до кризи самі наглі хотіли 200грн, а конкуренти вішали за 50грн і казали дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігассє...

в ночі тільки закінчив з проводкою в квартирі...(опускав розетки/вимикачі, заміна на єврокоробки, прокладав кабель і підключав 12 точкових світильників в гіпсокартонній стелі, викидав стару проводку)

ото я бабла і зекономив...

з першого поста, зрозумів, що таки доведеться ще кидати один провід з щитка на санвузел, пральна машинка та бойлер думаю спалять дроти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене знайомий робить зо 8у.о. 1 точка. В це входить: штроблінні, прокладання кабеля, монтаж розеток чи перемикачів. Зараз не знаю його цін, можливо і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що виходить, якщо я cам проклав у своїй кімнаті електропроводку, натикав світильників, вимикачів під них, і штук 8 розеток - то я більше 100 баксів зекономив?? О_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а, якщо компа сам скрутив - зберіг від 7% до 10% від вартості. Такі ціни.. хто придумав? ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За наймінімальнішими розцінками я зекономив 935 гривень... Це при тому, що складних операцій я не робив... Електрики, ви подуріли такі ціни виставляти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ціна, як на мене, випливає з ціни потраченого часу. В кожного вона своя і залежить від того наскільки він голодний.

Я, для прикладу, хочу в місяць не менше 3-5 тис. грн.(це по скромному). Виходить що при 20 робочих днях в місяць маю щодня заробляти близько 200 грн. Ось і виходить, якщо порахувати затрачений час - то і виходять такі суми. :)

Це що виходить, якщо я cам проклав у своїй кімнаті електропроводку, натикав світильників, вимикачів під них, і штук 8 розеток - то я більше 100 баксів зекономив?? О_о

скільки ти потратив на це часу, реально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весь прікол в тому що на квартиру кваліфікованим електриком з нуля до лампочок витрачається десь 3-4 дні а вартість таких робіт мінімум 3-5 тис. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну..., якщо все по правилам і по закону, то такі роботи помоєму "один у полі воїн" не має права робити.

Плюс з суми треба заплатити податок і т.д. Так що не така вже і велика ця сума :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

так і є, комерсанти нормально оцінюють свою роботу а держава підло не хоче цінити роботу вчителів, лікарів, простих роботяг ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки ти потратив на це часу, реально?

3 дні, це ще при тому, що працював я ручною дреллю і з паузами)

З усім набором інструментів це робиться максимум за день

Перфоратором штробиться рівчачок в штукатурці і цеглі, там через 50-100 см сверляться дірочки для дюбелів-скоб, фрезою вирізаються дірки під коробки. Ну і до розподільної коробки ця вся біда підключається скруткою.

Метр проводки виходить 1-3 гривні. Розетки - 10-12 грн, вимикач - 10-14 грн, пакет скоб для скріплення 10 гривень, коробки - по 70 копійок - 1.50 грн. Всього мені це вилізло в 110 гривень.

Якщо гіпсокартон - там взагалі робити нічого, проводку кріпити просто не вимагається, точки лише виводяться, коробку вставив, і красота. Світильники легеньким рухом встановлюються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну..., якщо все по правилам і по закону, то такі роботи помоєму "один у полі воїн" не має права робити.

Плюс з суми треба заплатити податок і т.д. Так що не така вже і велика ця сума :)

Не знаю як по закону, а роботи там елементарні. Все, що треба для безпеки - викручені запобіжні пробки і індикаторна викрутка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...не всім дано як то кажуть, для декого монтаж пускачів, електродвигунів, силових щитків і іншого "хеві індастрі" електрообладнання - як дитяча забавка, інші - знають лиш куди вилку тикати і як лампочки міняти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, це як в старому анекдоті)

Сломалась у человека машина. Он остановил проезжающего водителя, и договорился с ним о ремонте за 500 р.

Водитель взял молоток, ударил 1 раз им по автомобилю, автомобиль завёлся.

Человек, у которого сломалась машина спрашивает :"А за что ты взял 500 рублей? Ты всего 1 раз стукнул молотком."

Ему отвечает водитель:"Стукнул молотком - 1 рубль. Знал, куда стукнуть - 499 рублей".

А взагалі, мабуть дається взнаки те, що я випускник фізичного факультету))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...