Перейти до змісту

Байкеры и собачки.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Сьогодні з 18:00 Виїзд на Солдацьке пожарити шашличків.

посидіти біля вонгю :)

Думав ночувати там. Але основні організатори вчора меленько перебрали і до цих пір не прийшли в себе :)

Так що чекаю бажаючих біля ТАМ-ТАМа о 18:00

Купимо там мсяо ы до мсява і помаленьку їдемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми коли їхали вже по Луцьку троє, то за нами кинулась собака. Причому ця тупа істота погналася за переднім, що явно проти інстинктів. Я йшов останнім і не міг втратити такий шанс. Коли вона перейшла на другого, а потім почала збавляти швидкість, щоб переключитися на мене, я "наводжу приціл"... просто її переїхав, обома колесами. Більше не гавкала. Сподіваюсь це її чомусь навчить - або не кидатися на велосипедистів :) або кидатися на заднього :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми коли їхали вже по Луцьку троє, то за нами кинулась собака. Причому ця тупа істота погналася за переднім, що явно проти інстинктів. Я йшов останнім і не міг втратити такий шанс. Коли вона перейшла на другого, а потім почала збавляти швидкість, щоб переключитися на мене, я "наводжу приціл"... просто її переїхав, обома колесами. Більше не гавкала. Сподіваюсь це її чомусь навчить - або не кидатися на велосипедистів :) або кидатися на заднього :(

И чего хорошего ты добился? Переучил природный инстинкт? С ним не бороться надо, а знать и манипулировать знаниями. Кроме вечной злобы и агрессии у этого существа на всех велосипедистов, ничего таким образом не добился. Отреагировал свою злость и агрессию, продемонстрировал слабость всем окружающим и на форуме похвастал. Поздравляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті собаки, що кидалися на мене по шляху мого слідування на роботу.. більше цього не роблять.. саме тому, що мене це дістало і я їх тупо переїхав.

Інсчтинкти звичайно не перебив, але заставив спрацьовувати найголовніший.. інстинкт самозбереження. Тепер собака буде знати, що за велом бігати НЕБЕЗПЕЧНО.

По моєму виграш очевидний. Собака знає що може бути боляче і не буде кидатися на велосипедиста, велосипедист буде проїжджати повз неї і думати.. "яка вихована собака всі інші на мене гавкають, а ця умніца.. треба буде завтра їй взяти булочку... ". :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Lexx, за підтримку.

Добре, odna, якщо твій собака вдома сидить. А оцих, що бігають по місту, а ще тих, що вигулюються без намордника і повідка, варто на місці відстрілювати (іноді навіть разом з господарями). Ібо нєфіг! Наманіпулюєш, ага! Тільки в новинах і чуєш - покусав, загриз. Тут машин навколо купа, ями на дорогах, а я маю думати, як то маніПУЛЬНУТИ цією собачкою, яка на мене кидається і гавкає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле глупо думать что гавкающая собачка сможет тебе что либо серьезное сделать.

Они же как дети, ей богу.

Уж сколько всяких разных весело гавкали рядом пока я ехал - только веселили.

Если какой суровый собак серьезно захочет стычки - он не гавкает. вообще.

тупо направляет прицел, прыгает, сбивает и зубами перегрызает горло. молча.

тут пожалуйста - прояви себя.

а гавкающие моськи это же весело.

а вы их переезжать... :(( стыдно господа.

p.S. Кстати сегодня во дворе дифото меня чуть не сьела живьем его собака.

А ведь даже совсем без велосипеда ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я йшов останнім і не міг втратити такий шанс. Коли вона перейшла на другого, а потім почала збавляти швидкість, щоб переключитися на мене, я "наводжу приціл"... просто її переїхав, обома колесами. Більше не гавкала.

а однажды будет какой ПРАДОВЕЦ ехать возле велосепедиста, непонравится ему что велопедист ногами раз-два, раз-два, возмёт и переедет обоими колесами, а потом похвастается на ПРАДОВСКОМ форуме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы сегодня с Tappa сделали небольшой велотур по окраинам Рожищ в поисках воды и поразило то, что собаки не гавкают на байкеров, не бегут за ними, не бросаются. разве что один мелкий щенок пытался побежать, но быстро выдохся. причина проста - в селах велосипедистов всех возрастов больше, чем пешеходов, а возле любой забегаловки стоит с десяток байков, от Украины до Ардиса. причина, почему собаки спокойно себя ведут стала очевидной, так что поддерживаю Igrek - это не проявление слабости, а укрощение и подчинение инстинктов низшего существа при помощи разума (и силы, разумеется). хорошо бы измененные инстинкты еще по наследству передавались :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подчините собак, чтобы они вам по 5 баксов приносили. ежедневно. потом поговорим про низший разум ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, а у собак есть какие-то инстинкты для этого? кстати, чтобы собаки по 5 баксов приносили - это давно уже сделано до нас производителями собачьей еды :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я проїжджаю біля аптеки на Ковельській... там є барак в якому жили цигани......

Була пожежа.. цигани урвали звідти... а 3 середнього розміру пса залишились.. ось вони сидять біля дороги і втикають ....

Карочє проїхати, особливо з прискоренням, повз щоб вони не гавкали і гналися за тобою галяк......

Кілька разів бачив, як вони гналися за велосипедистом, який їхав спереду... а там зупинка маршруток... і так треба крутити головою по сторонах.. а тут ще ці собаки.. мля........

Ну нічого... кілька разів проїхавня по тротуару з віражем по них.. тепер мля спокій.... мене бачать.. спочатку втікали, зараз тільки бурчать....

Ще була одна собачка.. маленька... кидалася і гавкала на все, що їде включаючи автомобіль...... переїхала машина :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собак невизованих треба виховувати, саме переїздом. До речі бачив прікол, їхав, погналася собачко "1", а з протилежної сторони інша собачко "2". Собачко "2" начала атакувати "1". Напевно досвідчена і вихована вже :)

+1 Igrek

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у собак, как там не говори, мозга меньше чем у человека

(хотя есть и иключения, я о людях)

поэтому человеку нужно вести себя умнее, покрайней мере старатся

если вижу собаку, и позволяет обстановка, еду от ней подальше, если непозволяет, притормаживаю чтобы контролировать ситуацию

все разы что на меня гавкали собаки - непринятно конечно, но погавкают и успокаиваются

(хотели бы покусать - покусали)

стрёмно когда из засады выскакивают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мене псяра цапнула за ногу.

Тепер у мене є бажання в них стріляти. Або контахтом в рило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я перший раз в житті засцяв...

їхав в центр, в суботу ввечері...

виїхав з дому, біля слона в напрямку мосту, якраз по дорозі через ринок

дорога там ужос, розігнатися на шосері, більше 30-ти ніяк...

їду, набираю маху, бачу : "опля, де ж вас тварєй стільки взялось!!!"

по гальмах, перерахував, 11 штук, 3 здоровенниХ, пару середніх, і решту шняжки, які обидно тявкоють, і стая валить купою на жертву...

відчуття стаї в собак це явище загрозливе, ібо одна може зассить ну дві ще може зассить, а 11 хера...

кароч я поняв, що дєло труба зліз з вєла, жду...

ждав филин так 5-ть, патамушо ці шняжки тільки гавкнуть, і вони всі фігарять за ними...

десь поділись чуть, бачу, єсть зелене світло, я на тапки, там далі ще дзявгалки сидят

я пролітаю біля 30км/год встигаю дати по щелепі шняжці, і розумію по гавкоту, що вся ця кагала, фігарить за мною...

але дорога вже була рівніша, на міст вилітав, добре що машин на виїзді з Кравчука на міст не було, проскочив...

а взагалі питання псарень, в районі Слона, болюче... там їх уйма, і бкває страшно навіть проходити, не то що проїзджати...

а, і ще і той же вечір, був приємно вражений розумовим здібностям двортер'єра доволі висого зросту...

летів по ДПЗ, швидкість була 35+ бачу летить цуко, здарове-чорне-зле

і що робить собака, вона не тупо біжть ззаду, і наберає маху, щоб мене опередити, і зконцетровано загальмувати і хапнути мене...

думаю нонахер, привстав, вижав більше 40-ка... маневр вліво, собака в ...жопі, я цілий...

обідно, що на такій швидкості пінька стрьомно давати, бо можна злетіти з вєла...

Igrek я за тебе... :) за...пали ці четвероногі тварі...

вже подумую про купівлю ультразвукового сигналу, а то дійсно стрьомно мля...

може вона цуко бєшана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле глупо думать что гавкающая собачка сможет тебе что либо серьезное сделать.

Они же как дети, ей богу.

вже описував ситуацію - їду, нікого не трогаю, ну біжить, ну гавкає - не перший раз, тут зуби на ахілі О_о

Костя, тебе діти часто за ахіл кусають???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прікол...

Їду я з того самого озера, в 23:15 виїхав в Піддубцях, повернув до Луцька, проїзджаю біля заправки УкрТадНафта і тут починає мене переслідувати собачка середнього розміру, дуже не радиво гавкаючи. Ну я на педалі, там якраз горка, розігнався до 40 км/год, гавкіт притих, розслабився вже, бо сам з такою швидкістю не часто їду і тут ця собачка вирішила на прощання подати голос... В мене піт холодний по спині пішов, ніч, справа міське кладовище і ця несподіванка. Правда собачка відстала, а мої переконання про цих собачок кращими не стали. Купляти і возити з собою завжди "гуму" для таких випадків... а не забагато витрат і уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є автомобілісти, які мінуси мені в рєпу ліплять (привіт ipua). В салоні точно зручніше, гавкає і не вкусить.

А поїздь но ти велосипедом... З дітьми погуляй...

А хто має собак, ну то майте - виводьте на повідку і в наморднику - всі так роблять? А гавно всі прибирають за своїми псами? А це неповага до інших людей, в тому числі до мене. Це асоціальна поведінка, панове. Чому я повинен чистити взуття від гавна, і чому я повинен перейматися тим чи кинеться ваша собака на дитину чи ні, проходячи повз. А що та собака собі думає в цей момент ніхто не знає...

І якщо собака на мене гавкає і кидається, це не нормально. Ще якщо вона тихенько собі шариться, то її й підкормлять іноді.

А взагалі: місто - територія людей. Собаки - тільки на повідку з намордником, або на приватній території. Всі інші - це аномалія, яка існує через загальну анархію в державі. Депутатам на Лехусах собаки не заважають, і тому це питання їх не турбує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я повинен чистити взуття від гавна

ти маєш його чистити, щоб не штиняло:)взагалі то дуже зручно користуватись очима і не вступати у гівно

чому я повинен перейматися тим чи кинеться ваша собака на дитину чи ні, проходячи повз
і.

патаму шо дитина твоя, тому й маєш перейматись:) навіть якщо собака на повідку і в наморднику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я повинен чистити взуття від гавна

ти маєш його чистити, щоб не штиняло :) взагалі то дуже зручно користуватись очима і не вступати у гівно

чому я повинен перейматися тим чи кинеться ваша собака на дитину чи ні, проходячи повз
і.

патаму шо дитина твоя, тому й маєш перейматись :) навіть якщо собака на повідку і в наморднику

Ще один лісапєдіст, да?

Не вступати... бач який розумний. Добре, що тобі не вступається.

Я то взуття почищу, але тому, чия собака наклала, ще довго гикатися буде.

Ризик проблем із собакою в наморднику і на повідку значно менший - все таки розумні люди придумали. Головна зброя - зуби - вже не може бути використана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...