Перейти до змісту

Кто какие стили музыки слушает?


t0rik

Опрос мнения  

120 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а если слушаю рок-метал, и иногда Буланову, то мне к умным или красивым? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
от якби серед електроних було б техно - тоді б і голосував)

техно и так относицо к электронике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

тільки не нігерську музику, якщо їх бубніння можна назвати музикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если слушаю рок-метал, и иногда Буланову, то мне к умным или красивым? :)

Н-да, ну, бувають гірші діагнози, але вони лікуються. А на рахунок пункту 4 SunSeth правий. Не голосував по причині, нема пункту, який хотілося б вибрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за 4й пункт оскільки слухаю під настрій від Godsmack, Nickelback і до Slipknot, DevilDriver, & Hatebreed.

Інді не слухаю взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправильна голосовалка... 4-й пункт все вкучi

І я тогоже мненія  ;) .

мене завжди дуже цікавило - до чого Alternative ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не кіпішуйте так)))) :lol: людям шо Метал шо Рок одного поля ягода)) галасавав за шо було) і ваше голосував би за аелектронщіну якшо був би Діджей Алігатор а так за шо було за то й клацнув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не кіпішуйте так)))) :lol: людям шо Метал шо Рок одного поля ягода)) галасавав за шо було) і ваше голосував би за аелектронщіну якшо був би Діджей Алігатор а так за шо було за то й клацнув)

шометалшорок - конечно не все равно, но опрос непрофессиональнй, потому пунктегов хватает. Если Венум захочет расписать все направления - голо-сователь потеряеццо в стилях и его моск съест музыкальный Ктулху :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шометалшорок - конечно не все равно, но опрос непрофессиональнй, потому пунктегов хватает. Если Венум захочет расписать все направления - голо-сователь потеряеццо в стилях и его моск съест музыкальный Ктулху :ohmy:

то мені невсеравно тобі ше декількам людям))) обичній масі людей всерівно, я вже з цим змирився, нема ніякого сенсу доказувати) пардон ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

ну я слухаю метал (мелодік дез, паган, павер) і грайнд... але тут ше дописали рок, інді і панк. яких я не слухаю... пришлось голосувати

і де фольк музика ??? я її дуже люблю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіп-хоп та електронка. Все інше - можна для фону під настрій, аби подобалось і не напрягало.

Шансон - :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай слухаю музику під настрій, здебільшого Progressive House, Drum'n'Bass та alternative rock

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

улюблені: Бумбокс, Крихітка Цахес, Muse, Depeche Mode, Estethic Education, 30 Seconds To Mars, 3 Doors down, AFI, Apocalyptica, Bludens, Disturbed&Ill Nino, EMIL BULLS, Evanescense, Keiko Matsui, KoЯn, Reamonn, MudvayneSlipknot, nightWish, Ночные снайперы, ДДТ, System of a Down, Evanescence, Fleur, Океан Ельзи, Скрябiн, Coldplay, Radiohead, Плач Еремii, Тартак, Друга Рiка, 5'nizza, Земфира, Кино, Ozzy Osbourne, Blackmore's Night, Linkin Park, Quinsberry shot, Maroon 5, Stina Nordenstam, Chinawoman, Joseph Arthur, Shivaree, Klaxons, The Pierces, Blue October, Emilie Simon и многое, многое другое :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

еси я начну перечислять стили и постили то наверно штук 40, а может и больше будет только того что я слушаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогично. мне проще перечислить то, что я НЕ слушаю :smile3:

1. рэп в любом виде, да это и не музыка ни разу.

2. современную эстрадную музыку, как отечественную, так и зарубежку. то, что в народе называется "попса".

3. блатняк, как уголовный, так и "народный" - то, что прикрывается под благовидным названием "русский шансон".

4. современную авторскую песню - она деградировала ниже плинтуса, так как диссиденствовать уже нет необходимости, все разрешено. да и она максимально близка к пункту 3.

5. рэйв, рэп, клаб и дэнс обработки старых хороших вещей. иногда очень хочется составителям миксов засунуть в задницу магнитофон Маяк-203 и три десятка бобин.

Fin.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...