Перейти до змісту

видение


Рекомендовані повідомлення

где-то в первых числах мая часов в 23.00 на западе появилась звезда .

за 5-8 секунд увеличилась от полярной раз в 10 и резко исчезла

кто-то знает за это явление?

что это было? только не НЛО....а то я в это не поверю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метеор по ходу зору, може супутник (щось там повернулось). А може вибух в далекій галактиці (промінь по ходу зору, рентгенівське проміння із-за ефекту Доплера переходить в світловий діапазон). Може космічна частинка високої енергії попала в око, це сприйнялося як спалах на небі. Варіантів багато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супернова світить кілька тижнів.

А недавно було повідомлення, що якийсь телескоп зафіксував короткий спалах від далекої галактики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це був супутник. Якщо уважно спостерігати за небом, таких речей можна побачити немало. Причина світіння - як уже хтось вище зазначав, повертання плоскої поверхні так, що світло Сонця відображається від неї на спостерігача. Це звичне явище... <_<

Може космічна частинка високої енергії попала в око, це сприйнялося як спалах на небі.

:D :D :D :D :D:0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я частый гость ночного неба и отличить спутник или звезду.хоть с плоской .хоть с перпендикулярной -пока ещё в состоянии.это безусловно была вспышка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі супутники мають видиму швидкіть!

Я подібне також не один раз бачив...

Що таке оверквотінг і що від мене хоче невідомий Правник??? Уже не вперше! :angry: :angry: :angry: :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сегодня слышал приблизительно такую же историю от знакомых.

Самое вероятное из всего,скорее всего это был - дельтаплан. Тоже упомянули про яркое свечение(наверно прожектора),и исчез...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидів собі вчора десь близько пів на першу ночі на балконі, пив каву, читав Ремарка :) як вибігли дві сусідки з криком: "НЛО")))

Забіг до них у кімнату (з іншого боку будинку) і що бачу: щось розміром схоже на зірку дуже швидко по хаотичній траєкторії (вверх-вниз, вправо-вліво, косяком; але з поля зору не зникало, хвилин з 10 це можна було вільно спостерігати))) маталось по небу. Дівчата були просто переконані, що побачили НЛО :)

Але здається мені - це можна якось пояснити...

Як думаєте, що це було? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як думаєте, що це було? :)

"Забіг до них у кімнату" --- по моему и есть ответ :)

второй вариант.. (при условии хреновой погоды)

парашютиста "засосало в штопор" ,вот и болтался 10 мин по небу,куда его ветер понесет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(при условии хреновой погоды)

парашютиста "засосало в штопор" ,вот и болтался 10 мин по небу,куда его ветер понесет.

То була тиха, зоряна ніч.

Та і не міг парашутист світитися як зірка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ветер у земли и выше её поверхности - разные вещи, а у парашютиста мог быть источник света. Конечно зависит от скорости перемещения. Если очень быстро - мог быть какой-нибудь светлячок, например, если расстояние до него нельзя было уверенно определить. Как вариант - радиоуправляемая модель самолёта/вертолёта. Или шаровая молния :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

где-то в первых числах мая часов в 23.00 на западе появилась звезда .

за 5-8 секунд увеличилась от полярной раз в 10 и резко исчезла

кто-то знает за это явление?

что это было? только не НЛО....а то я в это не поверю.

Ну були в мене гості. Не переживай - вже полетіли. :D:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...