Перейти до змісту

Хвилина мовчання


vanus

Рекомендовані повідомлення

Я ДУЖЕ СИЛЬНО ПОВАЖАЮ СВОГО ПРЕЗИДЕНТА!

Я НЕ ВІРЮ БАНДИТАМ, ЩОБ ВОНИ НЕ ПІДПИСУВАЛИ!

Прошу провести останні події хвилиною гробового мовчання.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну що вчимо новий гімн Україним.

"Владимирский централ" :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех блін, як казав один мій друг, у нас 2 виходи: тупо наблюдати як все йде к х**ям собачим, чи стати снайпером :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що вчимо новий гімн Україним.

"Владимирский централ" :)

1.Весна опять пришла

И лучики тепла

Доверчиво глядят в моё окно

Опять защемит грудь

И в душу влезет грусть

По памяти пойдет со мной.

Пойдет, разворошит

И вместе согрешит

С той девочкой, что так давно любил.

С той девочкой ушла,

С той двочкой пришла.

Забыть ее не хватит сил.

Прип

Владимирский централ (ветер северный

Этапом из Твери (зла немеренно

Лежит на сердце тяжкий груз

Владимирский централ (ветер северный

Хотя я банковал (жизнь размена

Hо не очко, обычно, губит,

А к одиннадцати - туз.

2.Там под окном зэка,

Проталина тонка

И все ж не долга моя весна.

Я радуюсь, что здесь

Хоть это-то, но есть.

Как мне твоя любовь нужна.

Припев.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля небось от негодования последние волосы обрывает на разных местах .. но вообще я рад, что все закончилось именно так, а не гражданской войной к которой были все предпосылки. слава президенту и будущему экс-премьеру миротворцу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовимось до гіршого, надіємось на краще ...

От вам і наш ПРЕЗИДЕНТ, який "кусався" з НОВОСПЕЧЕНИМ премєром.

Так за що особисто я стояв ноги мерз на майдані, кричав Ющенко і таке інше, якщо вони нині найліпшими друзями стали ??? О_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

политика политикой, а по факту два года из жизни страны можно вычеркнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І то, як мініму 2 . . .

І то, за цих 2 роки схід України може належати Росії.

Що далі буде ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось наш президент :

"Я обращаюсь к нации с пониманием отнестись, что мы имеем уникальный шанс ..."

"Есть возможность по сути с белого листа вернуться к реализации того, что было провозглашено на Майдане..."

"Сегодня президент подает руку парламенту, идет навстречу и дает ему шанс..."

в мене нема слів... , повний 3,14здец...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

приспустимо державний прапор...

слово "політик" чомусь асоціюється у мене з усіма матюками, які язнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слово політик чомусь асоціюється у мене з усіма матюками, які язнаю...

Як я тебе розумію! :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, помовчали? І вистачить!

Чому ми маємо сумувати, перейматися тим, на що на маємо впливу? Мені теж прикро, я був за розпуск, але...

Поки насправді нічого страшного не трапилося. Ми не повертаємося в Радянський Союз і ніякої федерації не буде. Коли почнуть приймати такі рішення - тоді можна виходити з протестом, а зараз просто варто займатися своєю справою. І виклреслювати з життя країни нічого не треба. Півроку були то передвиборчі напряги, то ці коаліційні розбірки - і що? Вимерли всі? Голодаєте? Гіперінфляція? Обвал фондового ринку? Нічого такого навіть близько. В нас унікальна країна, в іншій вже б була повна торба...

Все буде добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та для нас все буде як і було... То ті шо біля корита будуть і далі гризтись... а простому народу якось пох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та для нас все буде як і було... То ті шо біля корита будуть і далі гризтись... а простому народу якось пох...

Народу не повинно бути пох...

Якщо ти не цікавишся політикою - то скоро політика зацікавиться тобою... :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підтримую Мікса. Яка різниця, хто нами керує, якщо нимикерує лише бажання нажитися за рахунок народу.? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хотів багато чого сказати. Наболіло.

Але взяв з бару самий пристойний коньяк який в мене був, бахнув 100 грам.

Сижу думаю.

А МОЖЕ НАХ ТУ ВСЮ ПОЛІТИКУ?

Тимбульше що завтра тяпниця :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

политика политикой - а тяпница по расписанию )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був за розпуск... (як і більшість напевно форумчан)... Був би психологом чи соціологом міг би сказати що це у нас кипить протестний дух - має бути тільки так як хочемо а не інакше + патріотизм.

Зранку послухав звернення президента ( вночі так і не дочекався)... сночатку було дуже гірко за цей вчинок президенка.. а через декілька годин роздумів зрозумів.. що Ющ має рацію, здоровий погляд на політичну ситуацію, не заангажовану власними політичними перконаннями, здатним ідти на компроміси (що є дуже важливо, на мій погляд).

Як не крути 50 відсотків українців за антикризову коаліцію і з цим варто і необхідно рахуватись. Забезчивши країні курс (завдяки універсалу) він зробив спробу унеможливити на деякий час хочаби ту сам у федарілізацію. Як не крути Захід - в основу дотаційний. І опинившись в якому краї воєводстві чи іншій формі федералізації мешканці даного регіону могли би розраховувати самі на себе на свої сили, що фактично для заходу означав би крах ( це моя думка, яка підкріплена статистичними даними).

Вступ в НАТО - важливо дуже важливо враховуючи стан нашої армії, сам свідок. І фактичне одобрення Яником даного пункту великий плюс Ющенку.

Питання мови - воно надумане дуже тут просто слід було поставити крапку в спекулюванні даним питанням.

Я патріот, але патріот який розуміє ситуацію яка склалался на даний в Україні. І хід президента одобрюю (ЮЩ тепер президент України а не президент Західно-Центрального регіону).

А протести завжди будуть, від них нікуди не дінешся.важливо знайти здоровий компроміс тоді і буде все гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довіра до президента у мене висока, але мені гірко. Хоча за стільки років історії (якщо хто вчив історію) то видно що вперше в ній (історії україни) було зроблене рішення на зєднання двох гетьманів, чого не було досі. А ще я вірю в те що без волі на те зверху (наприклад Бога) цього б не сталося.

ПРОТЕ ЯКЩО НАС БУДУТЬ ОБМАНЮВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!

Я зоставляю над собою право

НА БУНТ

але вже зовсім не мирний!

Ваш Ванус!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже сьогодні голосування за суддів показало що то буде за коаліція

шанс розпуску парламенту ще досить високий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

През сам винуватий. Треба було після виборів не слухать Пороха і прочих "любих друзів", а таки визначитись, що Тимошенко -- менше зло, ніж Янук. (Жулька на його здоровий глузд ДУЖЕ розраховувала, кста.)

Тим більше, що до виборів у помаранчевих була домовленість -- хто більше набере -- того і прем'єр.

Эх, ніззя з презом в карти грать садіцца, ніззя.

І Морозу, "світочу конституційної реформи" _зразу_ пообцяти омріяну табурєтку, хай заткається. А то опять -- Порох поліз на спікера, аргументувавши, що НУ залишається ну _зовсім_ без влади.

ДурачокЪ. Спікер -- імхо це більш прокляття, ніж м'яке крісло.

А тепер що? "Маємо, що маємо" (с). 5 років будем наблюдать злобну рожу Богатирьовой, а Ахмед-ки, Допкіні, Шкірі і прочі обладатєлі ларькофф, спортівних штанофф і дішових пантофф у 90-х керуватимуть країною, по своїм "раскладам". Амінь :(

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...