Перейти до змісту

крадіжки в маркетах!


kotykS

Рекомендовані повідомлення

Знайомого знайомої за такі пустощі ПОСАДИЛИ в тюрму і посадили не по приколу (як він тирив), а по справжньому на 2-ва роки... За 2-ва роки від буде мати час обдумати всі свої вчинки такого роду і зможе вдосталь почитати інформації про те, що може охорона супермаркету на виході з магазину і що не може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забагато взяв, бідняга...

знайомий відбувся тим, що віддав охорі 25 грн і розійшлись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно я був затриманий в одному з рівненськи супермаркетів. Моєму обуренню не було меж.

Відповідь охоронцю була така:

"Добре, я покажу сумку. Давайте сюди книгу скарг і тільки в присутності начальника зміни начальника зміни."

В результаті безперешкодно пройшов до виходу.

В противному випадку залучив би до огляду стороннійх свідків, потім зробив би відповідний запис, вказавши їх координати, а також прізвища співробітників супермаркету, що брали участь. І вимагав би начальника зміни, щоб він підписався під моєю скаргою.

Потім в присьмовому вигляді вимагав би компенсаці моральної шкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чому, але під час проходження детектор контролю стає не пособі :) Таке складається враження, що ніби зараз має запищати датчик. Це у мене одного така паранойя??? ( незалежно від того чи заходжу я у Там-Там чи виходжу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте простіше, відносьтесь до охорони як до людей (все рівно ви ДУЖЕ недалеко від них пішли) і буде вам щастя...

Понти типу "це моя власність не покажу" мене смішать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що значить "понти" Я, особисто, вважаю надвичайно принизливими підозри в дрібній крадіжці, а тим більше обшук. Чай не пацак з рогаткою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це ще залежно від того як питають. Якщо з викликом і по хамськи - то так.

Але ж можуть і нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чому, але під час проходження детектор контролю стає не пособі :) Таке складається враження, що ніби зараз має запищати датчик. Це у мене одного така паранойя??? ( незалежно від того чи заходжу я у Там-Там чи виходжу)

Колись був прикол. Купив у Там-Тамі флешку у магазинчику при вході. За каси ще не заходив. Пройшов чере ті ворота і вони запищали. Підійшов до мене охоронець (він 100% не бачив, що я купував флешку) і питає:"Що флешку купили"? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понти типу "це моя власність не покажу" мене смішать...

Це не понти, це мінімальна самоповага. По-перше я ніколи в житті нічого не крав ні з яких магазинів, не так вихований, і мене ображає, коли мене підозрюють в таких речах. По-друге я вже виріс з того віку і соціального положення, коли мене можна було б запідозрити в таких речах. Та і взагалі прикольно так -- я везу в візку з магазину покупок на кількасот гривень, а вони будуть перевіряти чи я бодай йогурта не стирив :)

Цікаво, Ющенка охоронці супермаркетів також перевіряють на виході? Якщо ні, то чому? Бо "ці руки нічого не крали"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і взагалі прикольно так -- я везу в візку з магазину покупок на кількасот гривень, а вони будуть перевіряти чи я бодай йогурта не стирив

Це вже інше питання

Коротше треба бачити ситуацію на власні очі, по всякому буває. Але і заганятись не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина у такому віці і при такому соціальному становищі могла би здогадатись, що навряд чи президент по супермаркетах шаройобиться:) а шахраї вони зазвичай виглядають респектабельно, на цьому навіть у інструкціях з безпеки при здійсненні банківських операцій наголошують;-) і маньяки зазвичай у природі виглядають виховано і привітно:)допоки маньячити не починають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чому, але під час проходження детектор контролю стає не пособі :) Таке складається враження, що ніби зараз має запищати датчик. Це у мене одного така паранойя??? ( незалежно від того чи заходжу я у Там-Там чи виходжу)

Колись був прикол. Купив у Там-Тамі флешку у магазинчику при вході. За каси ще не заходив. Пройшов чере ті ворота і вони запищали. Підійшов до мене охоронець (він 100% не бачив, що я купував флешку) і питає:"Що флешку купили"? :huh:

Так я не зрозумів! На. що дзвеніло? З флешками не заходити чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був прикол (чи ситуація) в магазині "Вопак" який раніше знаходився в "Сільпо". Йду з товаром. Стоїть п"яний охоронець, без бейджика без форми (просто не його зміна а знаю що охоронець бо туди часто ходив). Він хотів новому охоронцю показати як треба працювати (чи тупо пантанутись). Каже покажи чек і товар.

Я -ти хто?

Він - охоронець.

Я - який ти в дупу охоронець, де форма, де бейджик і ще щось.

Пацик потух за 5 сек і каже щасливої дороги.

Я до чого веду. Деколи охорона тупо чіпляється від нєфіг що робити і таке падло треба відразу ставити на місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був прикол (чи ситуація) в магазині "Вопак" який раніше знаходився в "Сільпо". Йду з товаром. Стоїть п"яний охоронець, без бейджика без форми (просто не його зміна а знаю що охоронець бо туди часто ходив). Він хотів новому охоронцю показати як треба працювати (чи тупо пантанутись). Каже покажи чек і товар.

Я -ти хто?

Він - охоронець.

Я - який ти в дупу охоронець, де форма, де бейджик і ще щось.

Пацик потух за 5 сек і каже щасливої дороги.

Я до чого веду. Деколи охорона тупо чіпляється від нєфіг що робити і таке падло треба відразу ставити на місце

А в Києві в багатьох закладах працівникам забороняється з'являтись в неробочий час... За порушення правило - звільнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чому, але під час проходження детектор контролю стає не пособі :) Таке складається враження, що ніби зараз має запищати датчик. Це у мене одного така паранойя??? ( незалежно від того чи заходжу я у Там-Там чи виходжу)

В мене також :) Правда, останнім часом менше.

Чомусь детектори, що піщать, найчастіше бувають в книжних магазинах, і реагують навіть на куплену книжку. Ще й охорона стоіть, перевіряє чек...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Zheny@, дружно пожелаем всем шоплифтерам анонимного визита от их коллеги, флэтлифтера, а в толпе побольше воллетшифтеров за спиной.

одно дело, когда какую-нить консерву крадет бомж, потому что жрать охота и другое - когда этим занимается нормальный на вид человек ради развлечения. imo, редкостное нищебродство :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...