Перейти до змісту

Анонсовано новий iPhone!


Рекомендовані повідомлення

З онлайн-репортажу на сайті Lenta.ru:

22:50 iPhone 3GS распозгает голосовые команды. Достаточно подержать подольше Самую Главную Кнопку и он приготовится слушать.

22:48 Теперь айфоном можно снимать видео. 30 кадров в секунду, разрешение VGA. У всех обычных телефонов что-то подобное уже есть. iPhone особенный.

22:47 SimCity загружается в 2,4 раза быстрее, файл Excel просматривается в 3,6 раза быстрее. Новая трехмегаписксельная камера с автофокусировкой и поддержка 7,2-мегабитного HSDPA.

22:46 Как и обещали, называется новинка iPhone 3GS. Насколько я понимаю, S - от Speed. Он в два раза быстрее предыдущих моделей. По крайней мере, так говорят в Apple.

22:45 ОН АНОНСИРОВАЛ НОВЫЙ iPHONE!

22:42 Снова вышел Фил. Значит, сейчас будет крупный анонс. Но пока Фил Шиллер говорит о том, что на iPhone приходится 65 процентов мобильного трафика. Это у них, надо понимать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22:50 iPhone 3GS распозгает голосовые команды. Достаточно подержать подольше Самую Главную Кнопку и он приготовится слушать.

22:48 Теперь айфоном можно снимать видео. 30 кадров в секунду, разрешение VGA. У всех обычных телефонов что-то подобное уже есть. iPhone особенный.

22:47 SimCity загружается в 2,4 раза быстрее, файл Excel просматривается в 3,6 раза быстрее. Новая трехмегаписксельная камера с автофокусировкой и поддержка 7,2-мегабитного HSDPA.

Які "революційні" досягнення )) Копі-пейст він вже вміє чи ще ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22:54 Дальше идет прямиком по слухам. Встроенный компас. Увеличенное время работы от батареи. 9 часов Wi-Fi, 5 часов разговоров в сети 3G. 199 долларов.

copy/paste вміє вже давно. Не знаю, чи це штатна фіча, чи за допомого стороннього софта, але на iPhone в Shkoder'а я бачив як це працює

22:58 И да, 199 долларов стоит модель с 16 гигабайтами памяти. Новая, 32-гигабайтная модель - 299 долларов. Расцветочка старая - черный и белый.

22:56 А вот обычный iPhone 3G - 99 долларов. Но для России это бесполезно, у нас не субсидированная стоимость аппарата. Но если опустят до 15 тысяч, скажем, будет совсем замечательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штати дуже відстали в плані технологічності мобілок. Колись читав роман Джона Грішема "Брокер" (написаний в 2005 році), так навіть в художній літературі присутня хвалебна ода тому, які в Європі апарати:

Он попросил продавца показать ему карманный смартфон "Анкио‑850 ПК", величайшее технологическое чудо, появившееся на рынке месяца полтора назад. Продавец вынул аппарат из демонстрационной коробки, ловко переключил языки использования и описал изделие:

– Полная клавиатура QWERTY, работа в трех диапазонах на пяти континентах, встроенная память восемьдесят мегабайт, скоростной обмен данными с помощью EGPRS, беспроводной доступ LAN, беспроводная технология Bluetooth, двойной стек протоколов IPv4 и IPv6, инфракрасный порт, интерфейс Pop‑Port, операционная система Symbian версия 7.0S, платформа серии 80.

– Автоматическое переключение диапазонов? Совместимо с европейскими сетями?

– Конечно.

Смартфон был немного крупнее типичного бизнес‑телефона, но его оказалось очень удобно держать в руке. Гладкая металлическая поверхность, грубая задняя стенка из пластика, предотвращающая скольжение во время использования.

– Он покрупнее, – говорил продавец, – зато напичкан множеством полезных функций – электронная почта, мультимедийные сообщения, камера, видеоплейер, полноценный текстовый редактор, Интернет‑браузер, а также полный беспроводной доступ чуть ли не в любой точке мира. Куда вы с ним направляетесь?

– В Италию.

– Тогда он в полной готовности. Вам надо будет лишь открыть счет у провайдера.

Открытие счета подразумевало документы. А документы тянут за собой шлейф, чего Нил ни под каким видом не собирался оставлять.

– А можно купить СИМ‑карту у вас? – спросил он.

– Да, у нас есть подходящие. ТИМ – "Телеком Италия мобайл". Это крупнейший итальянский провайдер, он покрывает девяносто пять процентов территории страны.

– Беру.

Нил приоткрыл нижнюю часть упаковки, чтобы посмотреть на клавиатуру. Продавец объяснил:

– Лучше всего держать аппарат обеими руками и печатать большими пальцами. Все десять пальцев на панели не поместятся. – Он взял аппарат и продемонстрировал самый удобный способ набора текста.

– Понятно, – сказал Нил. – Беру.

...

Здесь смартфон, то есть "умный телефон", последнее слово техники. Европейцы впереди нас по части сотовых телефонов и технологии беспроводного Интернета, поэтому у тебя там это будет работать отлично.

Думаю, ні для кого не секрет, що Анкио - це Нокіа, в назві якої переставили літери: "Анкио - Нокиа". Тільки ось в цьому нюансі:

операционная система Symbian версия 7.0S, платформа серии 80
автор забрехався :)

Тому не дивно, що такі "досягнення" нового АйФона, як 3,2 Мп камера, запис відео - це в Америці тіпа ого-го які фічі! Він там конкурує з БлекБеррі, Палмом, який пробує піднятися своїм новим апаратом, і з Моторолою. В нас на них не особо навіть дивляться на фоні смартів від Нокії і комунікаторів від НТС і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо в гамериці анкіо-нокіа це диковинка? Сумніваюсь. Інша справа, що в них GSM стандарт майже не використовується, звідси і модельний ряд відрізняється. Зверніть увагу на Японію і їх моделі для свого ринку СЕ, Нек, Тошіба і тд. Для Європи СЕ такі моделі ще роки 3-4 не буде робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу на Японію і їх моделі для свого ринку СЕ, Нек, Тошіба і тд. Для Європи СЕ такі моделі ще роки 3-4 не буде робити.

а можно ссылки на модели?

для сравнения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо в гамериці анкіо-нокіа це диковинка?

Реально дуже рідкісна річ, відсотків 50 це моторола, хто круче в того Blackberry.

Як всі бачать Nokia, це просто ульот для них. Хоча після Iphone ситуація дещо змінилась, для них це революція.

Це як шкода октавія після 412 москвіча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо в гамериці анкіо-нокіа це диковинка?

Практично так.

Ни для кого, наверное, не будет сюрпризом успешный дебют iPhone. Этот аппарат был продан в количестве 3,7 миллиона единиц при общем объеме продаж мобильной техники на территории США в 146 млн. аппаратов. И это несмотря на позднее начало реализации iPhone, пришедшееся на лето. Заслуживающие уважения 2,5% от суммарных продаж принесли фирме Apple шестое место в табели о рангах производителей мобильной техники в США.

Несмотря на переживаемые трудности, гигант Motorola заняла первое место с 32% продаж. Значительно отстают от американской компании корейские фирмы LG и Samsung, поменявшиеся местами по сравнению с 2006 годом: Samsung перешла на второе место с 17%, а LG теперь на третьей позиции с 16% от общего объема реализации.

Nokia, исторически доминирующая на европейском рынке, в США находится всего лишь на 4-й позиции с 10% уровнем продаж. Замыкает лидирующую пятерку компания Sanyo с четырехпроцентным показателем.

Це небагато. У нас Нокіа має 42%. І не всі моделі підтримують американські мережі.

В Штатах є своє "коріння" - це Motorola, Apple, General Electrics, Palm... Ці марки і купуються "там". По великому рахунку, я переконаний, що Apple iPhone там вважається найтехнологічнішим апаратом. І не знаю, чи чули американці про дво- і трисімні апарати від китайців...

Зрештою, варто глянути на продажі продукції Apple (ноутбуки, комп'ютери, плеєри) там і тут. Це небо і земля.

Цікаво, а в АйФонах укр.мова є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу на Японію і їх моделі для свого ринку СЕ, Нек, Тошіба і тд. Для Європи СЕ такі моделі ще роки 3-4 не буде робити.

а можно ссылки на модели?

для сравнения...

Ну, ось, наприклад, можеш по тому ж сайту пошукати, ключові слова "NTT DoCoMo" та "KDDI".

Та в них ВСЕ є.

http://www.nokiausa.com/

А це для решти:

http://de.fishki.net/pics2/nokiavale.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

copy/paste вміє вже давно. Не знаю, чи це штатна фіча, чи за допомого стороннього софта, але на iPhone в Shkoder'а я бачив як це працює
17 июня станет доступной прошивка iPhone OS 3.0

Несмотря на то, что внешне iPhone OS 3.0 довольно похожа на предыдущие версии, список ее улучшений очень объемен. Он включает в себя ландшафтную виртуальную QWERTY-клавиатуру, функцию «копировать/вставить»...

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українська мова доставлялася стороннім софтом ще до 2.2.1.

"копировать/вставить" теж добавлялась сторонім софтом.

Щодо Нокії тут все просто: кожна фіРМа має свій ринок де і створює підгрунття для своїх мегапродаж. Нокія обрала Євразію, тому наші "зомбовані" (без образ) купляють апарати які по начинню старенькі і при цьому ще й навіть морди бють іншим хто Нокію ображає.

Хто знає що хоче - вибирає з усього спектру трубок: найчастіше НТС, Огризок, блекбері, якщо є лишні гроші і нехочеться вищеперечисленого, то класний смарт від Нокія/СЕ/Самсунга і назад не повертаються. Чомусь як тільки мірятись телехфонами то після 5хв порівнянь можливостей мого Універсала і смартів від Нокія/СЕ/Самсунга, власники тупо ховали свою Нокію/СЕ/Самсунга за 450 баксів і втикали що Юнік ще вміє.

Коротко напишу і порівняю з ідеалом кожен апарат:

Смарти від Нокія. Мав в лапках і користувався Нокія Н81, Н72, Е50, Самсунг Д720.

Отже нопогані смарти - порівняно компактні, зразу з майже безглючним софтом, гарна батарейка, вище середнього швидкість роботи, частіше непогане виконання корпусу і конструктивно продуманні матеріали виконання, класна оптика.

Мінуси - геморойна настройка софта/сертифікатів, мала потіжність заліза, конвертація відео для перегляду, не багато задачність, без сенсорного екрану, Т9 клава, Кверті з маленькими кнопками (тільки недавно зявились клави типу Хермеса).

Комуніки від НТС - модельний ряд дуже широкий, тому називаю загальні риси. Були в користуванні Qtek 2020, 2020і, 9000, 9090, 9600 - гарна потужність, великі сенорні екрани, зручні в більшості клави, наявність всіх безпроводних майже завжди, гарні корпуса сильні, повна мультимедійність відео/інтернет/ігри, комун настроюється під себе як завгодно, не треба ковертувати відео.

Мінуси: слабенька батарейка, порівняно повільний запуск прог, вінда (поки не підбереш безглючну прошивку), розмір, огріхи конструкторів, бажання виробників експлуатувати 10-річну ОС до победного кінця, так само як і Симбіан.

Аррle огризки - є 2шт. Гарна майже безглючна ОС, великий сенсорний екран, гарно збитий апарат, клава сенсорна задовільняє потреби на 90%, гарна ігрова консоль/відеоплеєр/кращий інтернетбраузер/кращий плеєр ИМХО, порівняно дружелюбний інтерфейс.

Мінуси - батарейка (краща за комунікаторні і гірша за Смартфоні), необхідність ставити спецпрогі, після чого крякнуті проги стають зразу як і на вінді, заливка всього через айтюнс/менеджери, порізаний стек блютуза, повний автомат на ВайФай, потрібно конвертувати відео.

Як наслідок зараз Огризок + Моторола В3х. Одне для того щоб чисто звонити. інше щоб лазити по неті/гратись/слухати музику/ відео. Батарейки хватає на 2 дні з 4годинами музики, 1год ігор, 40хв розмов. Поки сам в шоці, китайська бата робить дива, головне від ЮСБ не кормити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смарти від Нокія. Мав в лапках і користувався Нокія Н81, Н72, Е50, Самсунг Д720.

...

Мінуси - геморойна настройка софта/сертифікатів, мала потіжність заліза, конвертація відео для перегляду, не багато задачність, без сенсорного екрану, Т9 клава, Кверті з маленькими кнопками (тільки недавно зявились клави типу Хермеса).

Гооониш....

Геморойна настройка софта/сертифікатів - один раз отримати сертифікат, залишивши свій ІМЕІ на одному з багатьох сайтів, де ці сертифікати роздають, і тратити 5 секунд на підписання проги - це не геморой.

Конвертація відео для перегляду - Е90 і смарти серій N85, N86, N95, N96 прекрасно тягнуть неконвертоване відео H264. Я колись в кораблику демонстрував, як йде на екрані Е90 відео з роздільною сдатністю 800х352. Трохи гірше ситуація з форматами avi та ін., але CorePlayer чудово витягує і їх.

Не багато задачність - ти гоооооониш... Якщо ти просто не знав, як переключатися між задачами - то треба всього лише секунду-дві потримати натисненою клавішу "МЕНЮ"...

Без сенсорного екрану - а як тобі 5800? N97? До речі, мені особисто сенсорний екран - це незручність. Я люблю лежати на дивані, і читати щось. Звичайний, несенсорний смарт керується однією рукою. А сенсорний - вимагає, щоб обидві руки були задіяні.

Т9 клава, Кверті з маленькими кнопками (тільки недавно зявились клави типу Хермеса) - клавіатура сама Е90 може слугувати еталоном КВЕРТІ-клав до мобільних пристроїв. Недарма на Mobile-review.com багато кверті-фонів порівнюють візуально і по зручності з клавіатурою від Е90.

Але в топіку мова не про смартфони від Нокіа. Це холівар. Я колись одному з форумчан, який доказував мені переваги свого комунікатора на вінмобайлі запропонував влаштувати змагання - на тему де що зручніше. Виклик не було прийнято. Так що не треба далі розпалювати ці війни.

Я собі давно приглядаюся до АйФона. Але до цих пір моя зв'язка N85 + HP iPAQ 214 дають мені те, чого не в змозі дати АйФон. Наприклад, якісно фоткати документи (на двох мегапікселях, які були до останньої моделі - це нереально). І навіть збільшення мегапікселів до 3,2 дає мінімально допустиму якість таких знімків, але не комфортну.

Купувати ще один гаджет, який і так обтягував би мою важку торбу - я не хочу. Якщо щось і купувати - то все-в-одному. А такого поки що немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щось і купувати - то все-в-одному. А такого поки що немає.

и никогда не будет (не буду долго расписывать почему, хотя бы потому, что это не выгодно производителю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепробував дуууууже багато смартів і комунікаторів на вінді і симбіані. Не знаю, чи багато тут на форумі людей, які користувались такою кількістю апаратів. Впевнено можу сказати, що єдине, що на даний момент зручніше на вінмобайлі - це навігація і робота з офісними документами. У всьому іншому вінмобайл - це глючна іграшка для людей, в яких дуже багато вільного часу для перебирання прошивок, тестів софта і ковиряння настройок, щоб підігнати апарат під себе. А також для любителів перегружати девайс мінімум раз в день. Про настройку і використання ММС на більшості вінмобайлівських девайсів я взагалі мовчу.

Нарахунок багатозадачності, сенсорного дисплея і зручної клавіатури. Зараз пишу з Нокії 5800. Одна з самих зручних екранних клавіатур які я щупав (при чому з безпроблемним переключенням між десятком різних розкладок, а також з можливістю без стороннього софта переключитись на "телефонну" клавіатуру з Т9 або на рукописний ввід, і те і інше в тому числі з українською мовою), великий і якісний екран, а в фоні висить ще аська, плеєр, немаленька ігрушка і читалка книжок. І оперативки вистачить на ще один такий же комплект. А НТС з цінами на свої цяцьки вже давно заганяється значно більше, ніж Нокія, хоча функціонально нічим за Нокію не краща. Знайди мені комунікатор на вінмобайлі, який коштує менше ніж 400 баксів і по функціональності/комплектації хоч приблизно на рівні з 5800.

Айфони крутив в руках лише кілька разів по кілька хвилин, тому не можу нічого про них сказати. Точно знаю що мені в них не вистачає класичного робочого столу з можливістю "тихого" виведення нагадувань з календаря і нотаток.

Для мене вінмобайл - це вчорашній день, принаймні до виходу 7 версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гоню рік назад якраз була така проблема. Для початківця юзера Симбіана - це було важко!

Багато задачність якраз на Н81 організована була, але вона крива. Я це точно не назву багато задачністю.

5800 думав брати, оскільки спалив свого Юніка, потримав, але почитавши відгуки в неті викреслив. Н97 незнаю. На вінмобайлі ну назву мій Юнік, 1600грн в Києві. Так вибач коли 5800 вийшла? На вінмобайлі таким балуються ще з 2003 як мінімум. Я почав точно в 2003-му =)

Нокія як завжди позаду. Щодо НТС згоден на всі 100% так само як і Нокія зажрались.

Е90 - це та що в Міцному горішку 4.0? Якщо та то тримав і навіть клаву тицяв, але з 9600 чи 9000 точно не зрівняєш.

Так тепер по поводу 5800 вона тільки зараз вийшла, так що фанати нокії отримали те що так чекали, але тільки зараз =)

2Plum

Ну я зараз теж категорично проти Вінмобайла, зараз є кращі варіанти, ну проти сімби я зразу був, бо тоді Сімба нічого не вміла і ціна була як на легке Б/У НТС, + відсутність сенсерного - це зразу вганяє для мене ОС в мінус.

Зараз слідкую за Андроїдом, а знаючи Гугл можна чекати непоганих результатів. Ну а тимчасово користуюсь Б/У айфоном, назад на вінмобайл тільки якщо це Юнік.

Як бачите я нейтральна сторона оскільки користувався всім потроху, тому я зараз шлаком майже все вважаю.

2Yarchik

Можу дати покористуватись Огризком поки пью пиво ^_^

Заодно можна пофілософствувати про життя/тел/баб - заодно пощупаюш Мак ОС... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, з 2002 чи 2003 року користуюсь симбіаном (з Нокії 6600 починаючи, як тільки вона вийшла) і не знав, що там немає багатозадачності, не знав що її реалізцвали тільки в н81 ;)

Я тобі по секрету скажу, що ти гониш ;)

Нарахунок ціни гониш в тому числі. Я в свій час НТС S100 не купив тільки тому, що в порівнянні з Нокіями він був як трофейний месершміт. А по функціональності в симбі не було фактично тільки того, що можна було реалізувати лише з тачскріном. А якщо рівняти з смартфонами (без тачскріна) на вінмобайлі, а не з комунікаторами, то Нокія набагато попереду. Експерементував я колись з T-mobile SDA, коли це був самий прогресивний смарт на вінді -- не знав потім куда його подіти :)

Нарахунок сертифікатів -- один раз за три хвилини крякнув смарт і ставлю любий софт без підписування. Що я роблю не так? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я очень активно пользуюсь айфоном уже полтора года и, как человек перепробовавший больше десятка различных коммуникаторов и столько же смартфонов/телефонов на различных платформах, могу сказать, что лучшего коммуникатора, чем айфон у меня еще не было. особенно после начавшегося полгода назад бума программирования под эту платформу. сейчас выбор софта не меньше, чем под винмобайл и намного больше, чем под нокии, кроме того софт в большинстве своем качественнее, так как проходит фильтрование непосредственно производителем (iphone store) или пользователями (рейтинги на cydia или installer). не хочу вбрасывать Г в вентилятор, но на мышиную возню с симбой/винмобилой/андроидом я смотрю сочувственно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, ну чесно скажу - на сьогодні я не бачу жодної переваги, яку б мені дав айфон. Весь потрібний мені софт є під симбу, по зручності вона мене також влаштовує на 100%. Крім того ну не готовий я відмовитись від повноцінної навігації (карт України під айфон немає), повнофункціонального блутуса, стандартного mini/micro usb з можливістю робоит в якості флешки, автофокуса в камері (в новому айфоні це пофіксили), карток пам'яті і навушників з пультом, а носити багато девайсів не люблю.

Можливо програмно айфон і справді одне з кращих рішень на ринку, а от стандартні епловські приколи з апаратними обмеженнями мене чогось поки не пруть. Може ще не доріс... А може мені просто треба десь взяти айфон на тиждень покористуватись, щоб влюбитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні Plum Н81 я просто найбільше користувався, а вибирав в той час серед тих аналогів, напиши що там було на противагу S100, в мене вроді тоді був якийсь кітаєць. Ну незнаю, колупався із сертифікатами тоді на багатьох форумах, багато часу, даже айфон зайняв 20хв із закачкою включно.

Частково згоден із зі Шкодером і Plum-ом. Айфон дійсно зручна штучка, починаю привикати до хорошого. Підхід в яблочників саме той що й треба до клієнтів, хоча мені не вистачає саме тих обвесок зі сторони Вінмобіла. Але маю надію що Андроїдовці таки все-таки стануть в опозицію до Вінмобайл і Яблочників. Так сказать щоб агресивно старалась сама і заставляла інших старатись для НАС хороших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про настройку і використання ММС на більшості вінмобайлівських девайсів я взагалі мовчу.

А шо там є якісь проблеми? :_40: Не знаю про більшість, у моєму і780 все прописано у проші для усіх операторів, які у нас працюють по дефолту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В єнотах, в НТС тач, в асус Р525 ММС настроюється через танці з бубном(на деяких тематичних форумах є цілі інструкції з цих танців), а в асус Р750 в більшості абонентів МТС так і не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дякуючи Songoku пощупав АйФон (правда, не самий новий :) )

Я розумію, що АйФон - це до певної міри імідж. Мій доход дозволяє мені без особого напряга купити по АйФону на кожен день тижня. Від цього зміниться мій імідж? Ню-ню...

Але ну НЕ ПРЕ МЕНЕ АЙФОН. Він мені не подобається ні зовні, ні начинкою. Софт? Так, але далеко не все. На смартах Нокії багатозадачність реалізована "з коробки", на рівні ОС. А в АйФоні для цього треба ставити якийсь "Бекграундер". Смішно...

Сенсорний екран? Так, в ньому хороший сенсорний екран (якщо не брати до уваги неможливість цокати по ньому нігтями - актуально для жінок; погану роботу з "холодними" пальцями, неможливість юзати в рукавицях). Сподобалося масштабування веб-сторінок двома пальцями. Але особисто для мене сенсорний екран не є перевагою телефона. За кермом всліпу не знайдеш контакт, не набереш номер телефону. Так що я просто не є фанатом сенсорних цяцьок. І навіть незважаючи на сенсорний екран АйФона - я не зможу швидко написати стілусом невеличку замітку, дату судового засідання, якусь фразу, думку, номер телефона. Тому що стілус не підтримується, а писати пальцем...

Все, що мені треба - я колись знайшов на Симбіані і ВінМобайлі. Яким би не був екран в АйФона - але 4" з роздільною здатністю 640х480 мого АйПака все одно мені більше подобається як для перегляду фото чи відео, так і для роботи в неті. АйФон не дасть мені можливості відмовитися від КПКшки, а, отже, він мені просто не потрібен.

Чесно кажучи, мене більше влаштовує девайс на зразок останнього ультрапортативного Соні Вайо. Якби його можна було б прикласти до вуха і розмовляти, а також фоткати з автофокусом в макрорежимі не менше, як на 3,2 Мп - цей девайс зміг би мені до певної міри замінити все наявне. Але й то не повністю. Основною перевагою ВінМобайла для мене є "миттєвість" запуску, і робота на ньому навігаційної системи iGO. На комп'ютері цього не буде.

Так що для кого мишина возня - це симба з вінмобайлом, а для мене - це АйФон і його культ. Я стараюся підходити практично до своїх задач, і використовувати різні системи для різних завдань, а не піддаватися одній (далеко не ідаільній) ідеології.

зі. Да, а найбільше сподобалося відображення телефоном логотипа оператора. Мабуть, в таких фішечках і є успіх Еппл. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди мені комунікатор на вінмобайлі, який коштує менше ніж 400 баксів і по функціональності/комплектації хоч приблизно на рівні з 5800.

http://rozetka.com.ua/ru/products/descript...9356/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...