Перейти до змісту

А Ви готуєте вдома йогурт?


Olesya

Рекомендовані повідомлення

так , насправді виходить смачний і корисний йогурт, але діткам його можна давати з 8 місяців, тому і шукаю наріне, порадили нам починати знайомство з молочнокислими продуктами саме з нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mukolaychik, запитайте в аптеці в дитячій поліклініці на Чорновола. Кума здається там бачила йогуртові закваски для бейбіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mukolaychik, запитайте в аптеці в дитячій поліклініці на Чорновола. Кума здається там бачила йогуртові закваски для бейбіка

Вони там точно є - "Симбітер" називаються. Аптечний кіоск на 4 поверсі. Але ціна упаковки - десь більше 100 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки досліду Olesі стало відомо, що в наших магазинних йогуртах таки є йогуртові бактерії! Ітс амейзінг!

Бо я, чесно говорячи, думав що там одна хімія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хімії там теж хватає (так сказати щоб бактерії довше виживали)

Взагалі пробував робити по даному рецепту, суміш вийшла, однак схоже більш на кефір чим на йогурт, але все ж нічого, нічого.. треба дістати сец добавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки досліду Olesі стало відомо, що в наших магазинних йогуртах таки є йогуртові бактерії! Ітс амейзінг!

Бо я, чесно говорячи, думав що там одна хімія.

І я так думала, а виявилось не все так страшно:).

Взагалі пробував робити по даному рецепту, суміш вийшла, однак схоже більш на кефір чим на йогурт, але все ж нічого, нічого..

Такі да, домашній йогурт і зовнішнім виглядом, і смаком відрізняється від магазинного. Так само, як і домашнє морозиво, і випічка, не кажучи вже про ковбаску. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони там точно є - "Симбітер" називаються. Аптечний кіоск на 4 поверсі. Але ціна упаковки - десь більше 100 гривень.

Там теж продються і вже готові йогурти - з тих самих бактерій. Також сирочки для найменших :smile-zachot: Термін придатності - тиждень. Кума купує малій на тиждень вперед, бо на магазинні йогурти в дитини алергія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили в поліклініці 1 баночку симбітера ( коштує 12,5 ) і зараз щодня готуємо з нього симбивіт. виходить густенька однорідна масса, трошки схожа на йогурт, більш ніжна. Головна що однієї ампулки вистачає на 6 днів. Попробувавши готувати йогурт вдома , якось до магазинного змінилось відношення. :0049:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

по тій же схемі заквасив ряжанку і о чудо!Вийщла ряженка!!!!

А я все мудрую, як би ряженку приготувати?:rolleyes: От дякую за підказку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я беру кисле молоко і добавляю в нього якогось варення, потім розмішую і готово.

Швидко і смачно і без хімії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...