Перейти до змісту

Електронний замок на магнітній катрці


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Загорівся придбати такий девайс (не дорогий, без усіляких примочок типу контроль через ПК, до 1000 карток) Просто потрібен електронний замок типу такий як у банках встановлюють, та декілька карток-ключів 2-3. Чи можливо хтось знає де це можливо купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай на фірмах що займаються домашніми сигналізаціями.

Я трішки порискав в інеті. Але предлагають як корпоративному клієнту (тобто мінімум 10 замків) ;) А мені потрібно 1-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай на фірмах що займаються домашніми сигналізаціями.

Я трішки порискав в інеті. Але предлагають як корпоративному клієнту (тобто мінімум 10 замків) ;) А мені потрібно 1-2

Невже справді ніхто не знає де купити такий девайс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На радіоринку в києві такі девайси є, якщо це тобі допоможе.

Гм це Київ, а в Луцьку немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990, ще один такий "ап" теми як в пості №4 і ще один пост з оверквотингом -- отримаєш бан на 10 днів. "Апати" топік кожен день не потрібно, якщо хтось захоче то і так відповість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку є фірми, що встановлюють домофони і т.п. - от шукай по оголошенням і питай в них. Зараз у всіх кожен клієнт "на вагу золота".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загорівся придбати такий девайс (не дорогий, без усіляких примочок типу контроль через ПК, до 1000 карток) Просто потрібен електронний замок типу такий як у банках встановлюють, та декілька карток-ключів 2-3. Чи можливо хтось знає де це можливо купити?

Написала в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загорівся придбати такий девайс (не дорогий, без усіляких примочок типу контроль через ПК, до 1000 карток) Просто потрібен електронний замок типу такий як у банках встановлюють, та декілька карток-ключів 2-3. Чи можливо хтось знає де це можливо купити?

Написала в ПМ

І мені ще напишіть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...