Перейти до змісту

Джунгарские Хомячки


netiwolf

Рекомендовані повідомлення

Характеристика

Джунгарский хомячок вырастает примерно до 10 см., достигает веса 45 гр. и предпочитает после наступления полового созревания одиночный образ жизни. Из всех карликовых хомячков джунгарский хомячок (Phodopus sungorus) больше всего подходит для приручения. Он не такой кусачий как хомячок Кэмпбелла, и не такой нервный как хомячок Роборовского. Но все-таки он, как и все карликовые хомячки, больше подходит как объект для наблюдений. У джунгарского хомячка подошвы лапок слегка покрыты шерстью, его шерсть меняет свой цвет при продолжительной температуре ниже 16 град. Цельсия. Шерсть в этом случае становится местами светлее. Белоснежно она становится крайне редко. Выведены два вида джунгарских хомячков: со светло-серой шерсткой (сапфировый) и вариант с белоснежной шерсткой. Во втором случае даже были получены хомячки почти полностью без полосок на спине и по бокам. Если продолжительно получаются хомячки черепахового окраса, можно сделать вывод, что речь идет о хомячке Кэмпбелла.

Условия содержания

Джунгарских хомячков можно содержать в клетке, основа которой имеет размеры минимум 30х70 см. Иногда в продаже встречаются клетки меньшего размера. Они непригодны для длительного содержания хомячков. Как у всех видов хомяков у джунгарских хомячков ярко выражена тяга к движению, отсутствие которого может привести к нарушению в поведении и здоровье. Джунгарский хомячок (как все другие хомяки) любит пробегать большие расстояния, на протяжении которых есть много интересного.

На фото мій хомячок джунгарскій Пуня,як не дивно прожила 3 рокі.дуже кмітлива! нажаль пішла з життя...дуже сумую за нею...

post-5114-1243925148.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще фото!!! :P

взяті з сайтів ^_^

і ше про них з власного досвіду:

їдять усе! люблять купатися,розумні і войовничі-захищають свою територію на всі сили,дуже смішні і гарні ^_^

не вибагливі, люблять невеликі клітки(у великіх почюваються дискомфортно)

post-5114-1243926041.jpg

post-5114-1243926050.jpg

post-5114-1243926063.jpg

post-5114-1243926073.jpg

post-5114-1243926080.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Невже у нікого нема джунгарського чуда??? :mellow:

був. не знаю "чому?", але за 2 тижні після того як придбали, нажаль, хомяка не стало. все було добре і тут "на тобі!". спочатку почав кульгати, потім судоми і все...

дуже миле створіння, та після неприємного досвіду якось боязко заводити цю милу тваринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж був такий звір. Прожив біля 1.5 року. Дуже сподобався, маленький і прудкий...)

Зараз подумую про ще такого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

джунгарік це кльово!воно мале.шустре...в мене зара накачаний бландін живе=)))з біговим колесом не взмозі розлучитися ^_^ ^_^

скоро його фото викладу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мій син завів собі такого,дуже радий,ухажує за ним.Поставили клітку з ним в залі,в першу ж ніч дружина прийняла рішення на ніч виносити його з кліткою в вану . Чому - цей звір як почав бігти в колесі в одинадцять годин вечора так в пять ранку тільки заспокоївся ,жінка не могла спати від цього шуму.

А так їм цікаво,побачим на скільки в них хватить терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій син завів собі такого,дуже радий,ухажує за ним.Поставили клітку з ним в залі,в першу ж ніч дружина прийняла рішення на ніч виносити його з кліткою в вану . Чому - цей звір як почав бігти в колесі в одинадцять годин вечора так в пять ранку тільки заспокоївся ,жінка не могла спати від цього шуму.

А так їм цікаво,побачим на скільки в них хватить терпіння.

джунгарик нічний хомяк...а колесо це для нього рай!!!

раджу купити в каравані спеціальну сферу...кожного дня в день на пів години(не більше) і тоді він не буде так шалено бігать...

колесо можна змазать масломабо на ніч зняти і тоді з часом ваш хомяк буде знати шо бігати можна тікі ранком або ввечері...

post-5114-1250784961.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого така штука?

Ще питання,в нас кішка,така собі кімнатна,на вулицю не ходить,мишей не знає... спочатку цікавилася,що там таке,та вже втратила всякий інтерес до хомяка,чи не цапне через клітку,коли нікого немає дома ?(тільки раз щось пробувала,та більше не замічаємо)

Таке враженя,що вони подружилися,іноді зберутся з різних сторін клітки і нюхають один одного,причому хомяк облизує ніс кішці...якось дивно . <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого така штука?

Ще питання,в нас кішка,така собі кімнатна,на вулицю не ходить,мишей не знає... спочатку цікавилася,що там таке,та вже втратила всякий інтерес до хомяка,чи не цапне через клітку,коли нікого немає дома ?(тільки раз щось пробувала,та більше не замічаємо)

Таке враженя,що вони подружилися,іноді зберутся з різних сторін клітки і нюхають один одного,причому хомяк облизує ніс кішці...якось дивно . <_<

ця штука для того що б хомяк міг вільно пересуватися по кімнаті або вулиці(у теплу погоду),а Ви не переймаетесь за те що ваш подопічний може втікти та забитис кудись і погризти електрику=) дивитись за ним тре час від часу що б не застряг десь між стільчиками абошафами=)

може і не цапане...якшо інтерес втратила...та і джунгарик не дурень...при внезапному вторгнені на свою територію не погано захиститися зможе-цапане за лапу... :D

а якшо й здружились це дуже добре!лиже ніс-це може бути що показує свою дружбу=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене була династія хомяків =). Спочатку прості, потім джунгарьські:) З кішкою подружилися, навіть моя персюня катала хомяків на собі по квартирі. Сам то вже десь 2 джунгарьський хомяк. Старенький вже правда. От годуєш, поїш, чистиш, а тут бац. Вранці дивишся і ... Якось не по собі. Кожна тваринка має душу.

Ось мій гарнюня:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото якесь колесо дивне,як драбина,в хомяка лапи не провалюются?

"Ось мій гарнюня :D " - а вот так і я можу сказати про нашого,бо так і не знаємо якого воно полу,дружина і син кажуть -вона,а я кажу що він.

А про цю штуку - якось воно не гуманно його туди засунути,щоб хомяк там бовтався зі сторони в сторону,чи може це мені так здаєтся.

В любову випадку,нам ще не вдалося його (чи її) взяти в руки,втікає і сичить,то ми його і не трогаєм,тільки дивимося...кинули йому трохи туалетної бумаги,так воно порвало на малі куски і позапихало в домік,зробило собі кубло .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото якесь колесо дивне,як драбина,в хомяка лапи не провалюются?

спочатку хомяк буде адаптовуватися до такого типу колеса,коли проживе десь тиждень в нов1й хатин1 тод1 буде б1гать як шалене!!!

"Ось мій гарнюня :D " - а вот так і я можу сказати про нашого,бо так і не знаємо якого воно полу,дружина і син кажуть -вона,а я кажу що він.

коли мале-по характеру можна уявити...а коли п1дросте по поп1 можна-якщо в1дтянута то хлопець

А про цю штуку - якось воно не гуманно його туди засунути,щоб хомяк там бовтався зі сторони в сторону,чи може це мені так здаєтся.

Вам здаэться ^_^ м1й почав б1гати коли м1сяць йому був!

В любову випадку,нам ще не вдалося його (чи її) взяти в руки,втікає і сичить,то ми його і не трогаєм,тільки дивимося...кинули йому трохи туалетної бумаги,так воно порвало на малі куски і позапихало в домік,зробило собі кубло .

приручайте що б не одичв малий, а то буде кусатись пот1м! перший этам буде 1мя-кличте його,стукайте по кл1тц1,тре що б приб1гав...пот1м бер1ть на руки-2 этап...давайте йому 11жу з рук-3 этап...а вже пот1м буде така дрсура-як сид1ти,мертвий,або 1нш1 команди...3 этапи це основа приручення-це вже перев1рено!!! :rolleyes:

на рахунок бумаги це трох1 не безпечно-може подавитись куском коли вона розмякне...я кидаю невеликий шмат тряпки...1 шмат-лтом,2-зимою...легше прибирати пот1м=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні чистили клітку і я вирішив сфотогорафувати,поки син спить,а то він не дозволяє,каже спалах фотоапарата може

злякати хомячка,то я спалах закривав,поки примірявся зфотографувати то прибігла подруга і влізла в кадр. :D

post-6552-1250925936.jpg

post-6552-1250925966.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні чистили клітку і я вирішив сфотогорафувати,поки син спить,а то він не дозволяє,каже спалах фотоапарата може

злякати хомячка,то я спалах закривав,поки примірявся зфотографувати то прибігла подруга і влізла в кадр. :D

хороший хомяк!!! ;)

ще молодий,к1шки не бо11тся-це добре!!!

я скоро до свого викладу а то шось не завантажуэться в мене... :rolleyes:

а чим годуэте якшо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим годуэте якшо не секрет?

Взагалі то кормить дружина,каже дає потрохи - варене яйце,сир,яблуко,насіння сонячника.Купили якийсь спеціальний корм для них -так його не їсть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мне корм як коли 11сть...бо з малку кормили овочима...дуже любить борщ...а ось сир не очень... ^_^ пом1дори лупить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті пишуть що неможна кормити їх цитую "з людського столу", я маю на увазі борщ .

Взагалі то ми такі знавці :( ,що в інтернені прочитаєт - то й знаєм,свого досвіду мало... єдине що згадую - в сестри був хомяк,жив в трьохлітровій банці,частенько випускали побігати по квартирі,одного разу заліз за "стінку" та там і здох.

Сестра тоді ще мала була,щоб не травмувати дитячу психіку- сказали,що віддали його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті пишуть що неможна кормити їх цитую "з людського столу", я маю на увазі борщ .

Взагалі то ми такі знавці :( ,що в інтернені прочитаєт - то й знаєм,свого досвіду мало... єдине що згадую - в сестри був хомяк,жив в трьохлітровій банці,частенько випускали побігати по квартирі,одного разу заліз за "стінку" та там і здох.

Сестра тоді ще мала була,щоб не травмувати дитячу психіку- сказали,що віддали його.

в інеті є багато чого <_< в мене власний досвід завжди, або живий досвід інших людей ^_^ в мене перша хомячиха довго жила-їла з людського столу...кожен хомяк сам вибирае для себе раціон їжі...

в мене їсть ранком овочі/фрукти,а ввечері міняю воду і годую сухим і мокрим кормом-трохи сухого насіння і творог(борщ,картопля,варена капуста)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Хочу купити синові на ДН таке чудо. Розкажіть -- де, по скільки, що варто знати перед купівлею, як вибирати, чи варто купувати парочку, яка краща клітка і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купити синові на ДН таке чудо. Розкажіть -- де, по скільки, що варто знати перед купівлею, як вибирати, чи варто купувати парочку, яка краща клітка і т.д.

На Варшавке около валютчиков магазинчик есть. Там расскажут и покажут всё что надо. У кума есть парочка, живут вообще в банке. Недавно в тот магазин пучок потомства сдал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажу про кліточку і про утримання: якщо планується їх тримати в кімнаті де хтось буде спати - то ліпше щось на кшалт акваріума. Бо хом"ячки люблять робити революції вночі. у мене жив в кліточці, то привчив мене спати в навушниках :)

в акваріумі вони шуміти сильно не будуть. але кліточки ліпше.

кліточки - є дуже класні в каравані (з можливістю монтувати труби - ходи). так як джунгарські хом"ячки значно активніші за інші породи, то відповідно їм і треба де розвернутися і поганяти. та й то самому цікаво поспостерігати як вони крутяться в колесі (а колесо ду-у-у-уже бажано для них), як лазять по проходах...

також можна в кліточку купити додатковий туалет. причому наповнювач туди, не знаю як оті штучні, а звичайна дрібна тирса чудово поглинала запахи.

чистити клітку бажано раза 2 в тиждень. раз в тиждень - може починати "пахнути".

в клітці має бути щось типу "гнізда" для них. тобто не просто пластикова хатинка там має бути. я різав на невелички шматочки "нетканку" (такий матеріал типу прошитої вати) а хом"ячок вже перетрублював її на пух і в тій пластиковій домівці вже мостив собі гніздо.

ще варто пам"ятати що хом"ячки не люблять перестановок.

тобто кліточка бажано щоб в кімнаті була завжди в одному положенні. не варто розвертати :)

харчування.. хом"ячок тварь запасліва. його достатньо годувати 1 раз в день, але з надлишком. щоб у нього завжди в коморі була заначка харчів (ну така вже в хом"яків натура). поїлка.... не знаю. дехто каже що хом"якам достатньо тієї вологи що вони отримують зі свіжих кормів (типу яблучко, морква і тд). в мене поїлка нічуть не шкодила :)

ще про запаси - якщо хом"як вирішив в якомусь кутку робити собі склад, то при чистці клітки його варто не зачіпати.

тобто вийняти те все скоріш за все доведеться, але бажано покласти назад.

ще варто хом"якам давати щось типу невеличких обрізків негрубих гілочок, щоб вони мали де зуби зточувати... ліпше так, аніж має пластик гризти... хоча пластик все одно гризтиме. на то вони і гризуни :)

не знаю чи все згадав.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сьогодні. Хлопчика вроді :)

Такий прикольний -- сіренький, на спині вздовж хребта темніша полоска, а пузік світліший, при чому лінія поділу по боку йде прикольною хвилькою. Дарувати буду не сьогодні, так що поки його разом з кліткою заховав в приміщення, в яке діти не ходять. Подарую -- тоді сфоткаю і викладу фотки сюди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...