Перейти до змісту

Джунгарские Хомячки


netiwolf

Рекомендовані повідомлення

До речі. недавно знайшов зоо-магазинчик прикольний.) спочатку зайшов в караван. подивився там клітки і тп. але ціни просто ужас. спустився з каравана прямо під ним такій собі магазинчик, причому джунгарики по 15 грн!. одним словом в рази дешевше все)

а щодо безпеки джунгарика) Старайтеся не класти в клітку багато ниток різних або тканини. хом"як хоч хороший і пухнастий а дурний :0001: мій заплутався лапкою в нитку, то відгризав

ЛАПКУ :ohmy: ледь врятував. я читав про це, але не думав що то так і буде)

P.S. :0024:

Джунгар-кунфу

post-5798-1263894890.jpg

і джунгар-розвідка

post-5798-1263894944.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обожнюю джунгариків...шкода що живуть так мало...

Недавно померла моя улюблениця Льолічка, жила 1.5 року ....

От вроді така маленька, але так звикаєш і так шкода потім...

Щоб довго жили, головне годувати правильно(почитайте в неті), бо нагодують ковбасою і макаронами, а потім...ой ...а чого????

Ще їм не можна падати, бо відбивають внутрішні органи і капець...Таких шустряків треба добре тримати в руках )))

Хтось писав, що люблять митися....кхе....хомяка мити? це ж...ппц...

А щоб не кусався і не був агресивний, не можна лякати, робити різких рухів. поводитись дуже акуратно і ніжно...бо може взбіситися і потім кажуть, якийсь він в мене не нормальний!

Може в когось буде лишній, то візьму з задоволенням, бо клітка пустує...(((

В самої колись було поповнення на 6 штук, то не знала куди подіти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм не можна солодкого, вони діабетики, не маожна жирного, солоного). Треба чим по більше фруктів, овочів свіжих ( капусти багато не можна), мій найбільш любить грецькі горіхи, моркву і сметану обожнює.

а мити то нів'якому разі не можна! в них слабенький імунітет. хворіють і померають =( . вони самі миються. ( дуже чистолюбиві тваринки) ну в крайньому випадку мити піском можна.

Скрізь пишуть що "гратися" :) з ними потрібно при слабому світлі, і говорити шепітом. по більше брати на руки, щоб він запам'ятав запах "хазяїна" :) бачуть вони погано, орієнтуються на слух і нюх здебільшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У нас є двоє джунгариків - хомками звуть. Вже більше ніж півроку у нас, дуже хороші, слухняні і товстенькі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникло запитання,може хто підкаже - наш хомяк нормальний чи неряха :) ,справа в тому що він "гадить" там де спить.Спеціально купили йому таке "кубельце" так він там і запаси складає,і спить,і гадить там же . Хіба вони не повинні ходити в якийсь куток ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а як заставити чи спонукати хом'ячка бути більш активним вдень? А то він вдень з хатки не виходить, при чому "зашторює" шматками паперу і вхід і віконечко так, що його і не видно, спить там цілий день, а насильно його звідти виганяти шкода... А вночі, коли ми всі спимо, чуда витворяє, ганяє по клітці, пів ночі бігає в колесі. Спочатку виносили клітку подалі, бо шум колеса спати заважав, а зараз трохи звикли. Хотілося б, щоб він трохи вдень гуляв, щоб можна було його на руки взяти, щоб діти з ним побавились.

Може в нього на ніч провізію забирати, щоб він "на полювання" вдень виходив? :)

І ще -- десь в луцьку можна купити прозору кульку для хом'яка, таку як в мультику "Вольт"? Колись знайомим з-за кордону присилали, дуже кльова штука! А в нас я такої в продажі не бачив.

VitaliyS, мій також гадить лише в хатці. Клітка практично чиста і не смердить, зате як відкрити хатку.... не французькі духи, це точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене хом"ячок зазвичай прокидався десь о восьмій вечора. коли чуть раніше, коли чуть пізніше. Я його зазвичай випускав бігати в ту пору по кімнаті (правда треба слідкувати - бо в мене по кутках шпалери понадгризені і в дивані є дірка :))

якщо хом"як поганяє по кімнаті трохи (з годинку), то впустивши його назад в клітку він вже себе поводить відносно тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я в себе випущу його бігати по кімнаті, то потім прийдеться совати меблі, щоб забрати його назад в клітку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а як заставити чи спонукати хом'ячка бути більш активним вдень? А то він вдень з хатки не виходить, при чому "зашторює" шматками паперу і вхід і віконечко так, що його і не видно, спить там цілий день, а насильно його звідти виганяти шкода... А вночі, коли ми всі спимо, чуда витворяє, ганяє по клітці, пів ночі бігає в колесі. Спочатку виносили клітку подалі, бо шум колеса спати заважав, а зараз трохи звикли. Хотілося б, щоб він трохи вдень гуляв, щоб можна було його на руки взяти, щоб діти з ним побавились.

Може в нього на ніч провізію забирати, щоб він "на полювання" вдень виходив? :)

І ще -- десь в луцьку можна купити прозору кульку для хом'яка, таку як в мультику "Вольт"? Колись знайомим з-за кордону присилали, дуже кльова штука! А в нас я такої в продажі не бачив.

VitaliyS, мій також гадить лише в хатці. Клітка практично чиста і не смердить, зате як відкрити хатку.... не французькі духи, це точно :)

1. Клетку выносить не нужно, достаточно снять колесо на ночь. Хомячок постепенно привыкнет и будет бегать днем.

2. Прозрачный Шар можно купить на Варшавском рынке в магазине Зооmix (есть в продаже от 15 до 50грн. в зависимости от производителя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Клетку выносить не нужно, достаточно снять колесо на ночь. Хомячок постепенно привыкнет и будет бегать днем.

так вдень він не виходить з хатки :(

2. Прозрачный Шар можно купить на Варшавском рынке в магазине Зооmix (есть в продаже от 15 до 50грн. в зависимости от производителя)

супер, дякую за інформацію! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а як заставити чи спонукати хом'ячка бути більш активним вдень? А то він вдень з хатки не виходить, при чому "зашторює" шматками паперу і вхід і віконечко так, що його і не видно, спить там цілий день, а насильно його звідти виганяти шкода... А вночі, коли ми всі спимо, чуда витворяє, ганяє по клітці, пів ночі бігає в колесі. Спочатку виносили клітку подалі, бо шум колеса спати заважав, а зараз трохи звикли. Хотілося б, щоб він трохи вдень гуляв, щоб можна було його на руки взяти, щоб діти з ним побавились.

Може в нього на ніч провізію забирати, щоб він "на полювання" вдень виходив? :)

І ще -- десь в луцьку можна купити прозору кульку для хом'яка, таку як в мультику "Вольт"? Колись знайомим з-за кордону присилали, дуже кльова штука! А в нас я такої в продажі не бачив.

VitaliyS, мій також гадить лише в хатці. Клітка практично чиста і не смердить, зате як відкрити хатку.... не французькі духи, це точно :)

Ітак, заставити хом"ячка бігати і гратися в день легко :) достатньо лише занести клітку в темніше місце. він думає що ніч і починає жвавішати. ну не обов!язково в зовсім темне, але з придавленим світлом. ( хоча якщо не дуже втомться то буде і вночі трохи бігати)

а на рахунок туалету. в мене спочатку ходив. (і то по "великому") потім якось сам перехотів. зараз постійно "мітисться" в колесі. більш ніде!.

P.S. Зооmix справды дешевий і класний магазинчик. і шар там є) я от теж хочу купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сьогодні кульку для свого Мишика. Прикольно так бігає!

Правда, купив жовту (звісно прозору), просто безколірної не було.

Хом'ячок від кульки був в захваті, досить швидко зрозумів що потрібно робити і ганяв по всій кімнаті. Правда ця пригода стала для нього справжнім шоком, він почав труситись всім тілом, так що перший сеанс ми перервали через хвилин 30-40, завтра буде бігати довше :)

Ще купив пляшку-поїлку, таку що з трубочкою, в якій є кулька-клапан, але вона в мене чомусь прокапує, менше як за годину викапав весь вміст пляшечки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сьогодні кульку для свого Мишика. Прикольно так бігає!

Правда, купив жовту (звісно прозору), просто безколірної не було.

Хом'ячок від кульки був в захваті, досить швидко зрозумів що потрібно робити і ганяв по всій кімнаті. Правда ця пригода стала для нього справжнім шоком, він почав труситись всім тілом, так що перший сеанс ми перервали через хвилин 30-40, завтра буде бігати довше :)

Ще купив пляшку-поїлку, таку що з трубочкою, в якій є кулька-клапан, але вона в мене чомусь прокапує, менше як за годину викапав весь вміст пляшечки :(

поилка немецкая(trixe) или ровенская(Лори)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас, але якось мені не зручно йти міняти таку дрібничку

А просто опущу носик пляшечки в посудинку, і воно не буде капати, поки хом'ячок не вип'є воду з посудинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В мене теж така поїлочка капала, але там є один секретик...все залежить від того під яким кутом вона висить. Має бути трохи нахилена і тоді вона не капає. Поексперементуй. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та поїлочка то таке.. меніб якось колесо замутити, щоб не тарабанило... :rolleyes: бо то жах якийсь! може десь купити краще..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Джунгарські хомячки дуже забавні, дуже цікаво спостерігати за ними коли вони у парі, абож їх багатенько :D у мене зараз 10 штук ... маю джунгариків білого забарвлення, та сіренькі, хто бажає продам за 20 грн біленького та за 10 сіренького. за більш детальною інформацією прошу писати на електронну адресу та у особисті повідомлення:

[email protected]

Порода: Джунгарики

Колір: Сірі, білі

Стать: не визначена

Кількість: 6 – 3білі

3 сірі

Поява: 17 січня

Вартість: 20грн. білі

10. сірі

Невже у нікого нема джунгарського чуда??? mellow.gif

post-10509-0-11770800-1329073954_thumb.j

post-10509-0-52368000-1329074145_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продаю джунгарських хом’ячків

Характеристика: потішні,смішні, забавні, не вибагливі шустрі джунгарики, люблять бігове колесо,прогулянки по кімнаті,свої щічки запасають їжею, захищають свою територію, привітні та милі створіння.

Хом’ячок 1( а, б )

Вид: джунгарики

Колір: сапфір

Стать: чоловіча

Вартість: 20гр.

Вік: 1місяць

Хом’ячок 2

Вид: джунгарики

Колір: жемчуг

Стать: не визначена

Вартість: 20гр.

Вік: 3 місяці

Хом’ячок 3

Вид: джунгарики

Колір: жемчуг

Стать: не визначена

Вартість: 20гр.

Вік: 3 місяці

Маленькі джунгарики

Хомячок маленький 1,2

Вид: джунгарики

Колір: жемчуг

Стать: не визначена

Вартість: 20гр.

Вік: 2 тижні

Кількість 2

Хомячок маленький 3

Вид: джунгарики

Колір: сапфір

Стать: чоловіча

Вартість: 20гр.

Вік: 2 тижні

Контакти : м. Луцьк у кого з’явилось бажання придбати цих забавних хом’ячків?аби отримати більш детальну інформацію про них прошу писати у мої повідомлення або на електронну адресу: [email protected]

post-10509-0-34152000-1330980355_thumb.j

post-10509-0-68655300-1330980367_thumb.j

post-10509-0-56685600-1330980379_thumb.j

post-10509-0-49585900-1330980397_thumb.j

post-10509-0-65652400-1330980412_thumb.j

post-10509-0-13963400-1330980485_thumb.j

post-10509-0-01244900-1330980551_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...