Перейти до змісту

Ви курите?


Zheny@

А ви курите?  

188 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не курю, не курив і не буду! По тих простих причинах, що цигарки дорогі, та це не головне, найдорожче - здоров'я, яке курець травить за свої ж гроші(немалі гроші!). Також зайняття спортом несумісні з курінням, на мою думку. Не можу зрозуміти людей, які водночас займаються спортом і курять! Сам займаюсь велоспортом, раніше захоплювався рукопашним боєм, і зустрічав людей, які переконані, що куріння ніяк не впливає на досягнення у спорті... Це на перший погляд, потрібен лише деякий час, так званий "досвід куріння" проявиться в тих же досягненнях, погіршуючи їхні результати. Ще одна актуальна проблема нині - куріння серед дівчат, на мою думку дівчина з цигаркою вже втрачає своє природне значення майбутньої матері, "берегині роду". Тим більше, кожна дівчина слідкує за модою, намагається бути модною... А коли бачиш дівчину, одягнену в наймодніший фірмовий одяг, а в руці - цигарка, то одразу така "мода" здається огидною, відразливою. Адже шкідливі звички нині не в моді, поширюється здоровий спосіб життя, який потрібно підтримувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Не палю. Нас і так оточує стільки ядів, включаючи повітря, що добровільно додавати до цього великого списку ще один і за це ще й платити просто безглуздо...

Хоча в цьому питанні є інша психологічна сторона... навіть філософська я б сказав... і якщо комусь так жити легше краще... наздоров"я паліть....тільки подалі від мене ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосовалка не повна, нема вайпiнгу (во яким вумним словом парiння можна називати) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Николай Владимирович, а ты чай когда нибудь курил?

- Нет - но, судя по твоему вопросу, табак ты уже заваривал...

ая чай курив колись ))) диму багато але еффекту ноль :)

Ліптон кажуть харашо пробирає :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі свого досвіду.Курці поділяються на дві категорії - ті кому подобається курити(запах, відчуття) і на тих ,що курять для пантів(статус, дєвкі і тп.). Другій категорії кинути не дуже складно, першій вже проблема.

1.Наскільки я знаю , за куріння відповідає та ділянка мозку, що і за сєкас, там-же і наркоманські речі(центр задоволення). Комусь легко зав*язати з сєкасом?

2.В організмі є якась залоза, вроді печінка, що виробляє нікотинву кислоту в мізерній кількості, яка потрібна для функціонування організму.При довготривалому курінні ця функція припиняється, оскільки нікотину хватає.Відновлюється вона з часом, який і треба перетерпіти курцю.

Але це теорія.Питання до теорії - чому мій дід, якому зараз 91 рік, курить мінімум пачку в день, почуває себе як молодий олень, а Турчинський ні? І таких прикладів багато, що не пив, не курив, а уне дожив.Таких прикладів може навести мабуть люба пенсіонерка.Моя особиста думка - що у кожного є дата як і коли.Особисто я хочу вже кидати тільки із-за ранкового сморода з рота.Пробував багато варіантів, але безуспішно.Ален Карр - взагалі брєд і маразм як технологія, це збірка того, що знає кожен школяр.Мабуть єдина надія на якогось чарівника,Якщо в когось є позитивний досвід поділіться адресою.А ще дивує така активна боротьба з курінням на фоні массової реклами пива і вадяри.Є статистика скільки скоєно злочинів під впливом тютюнового диму, або гоп-стоп, щоб догнатись сігареткою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iiron Таких як твій дід небагато, як то кажуть дав Бог здоров'я...

Якщо Аленн Карр тобі не допомагає тоді як то кажуть про горбатого...

Ти кажеш у кожного є своя дата так? аля ж для чого її на 20 років підвигати?

Ні для кого не секрет що кірці не доживають 20 років життя

113-3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Один раз кидав по Алену Кару. Рік не курив. Потім знову 2 роки курив.

Зараз не курю, але "п№%:ц* як курить люблю" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Николай Владимирович, а ты чай когда нибудь курил?

- Нет - но, судя по твоему вопросу, табак ты уже заваривал...

ая чай курив колись ))) диму багато але еффекту ноль :)

Ліптон кажуть харашо пробирає :D

І хто ж тобі таке сказав? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти кажеш у кожного є своя дата так? аля ж для чого її на 20 років підвигати?

??? якщо кажуть "у кожного є своя дата", то під цим розуміють дату вже з врахуванням всього... куриш-не куриш-бухаєш-не бухаєш - предначертано скопитатись тоді-то, значить ні днем раніше,ні днем пізніше. а про "піддвигання" це брєд. зараз головне дожити до 20, щоб на 20 піддвинути.

кстаті, погоджуюсь, що писали тут про бухло...бля, всі масово ринулись вести здоровий спосіб життя... там зал для курящих, там для не курящих...а те, що в залі для не курящих можуть сидіти в гавно пяні малолєткі - так всьо ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащьот брєда я би промовчав :_07:

маладєц... от і мовчи

Братишь, а ты уже знаешь свою дату смерти?? Тогда иди посиди около ядерного реактора-он тебе точно ничего не сделает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащьот брєда я би промовчав :_07:

маладєц... от і мовчи

Братишь, а ты уже знаешь свою дату смерти?? Тогда иди посиди около ядерного реактора-он тебе точно ничего не сделает.

цуко... спочатку зрозумій в контексті чого я то писав, а тоді вже сам щось пиши.

і да...П.С. я тобі не братіш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащьот брєда я би промовчав :_07:

маладєц... от і мовчи

Братишь, а ты уже знаешь свою дату смерти?? Тогда иди посиди около ядерного реактора-он тебе точно ничего не сделает.

цуко... спочатку зрозумій в контексті чого я то писав, а тоді вже сам щось пиши.

і да...П.С. я тобі не братіш

Прости братишь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брати й сестри !! тiльки не треба ото тут черговий срач розводити, бо :)срачующiмся:) стане непереливки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...