Перейти до змісту

Величезне прохання до Ярчика


fedot

Рекомендовані повідомлення

Від імені усіх постраждалих і можливих в подальшому постраждалих у ДТП на перехресті Глушець і Бринського.

Потрібно юридично правильно і грамотно написати чи то лист, чи то потужну скаргу у відповідні міські органи стосовно знаку ПДР 2.1 "Дати дорогу", який розміщено перед перехрестям.

Знак не видно за листям і гілками дерев

Знак встановлено занадто близько до перехрестя.

Потрібен як мінімум дублюючий знак, який можна ідеально розмістити на стовбі ЛЕП, за 150 метрів від перехрестя, де він буде безперешкодно видимий всім учасникам руху.

Потрібно або звільнити вже встановлений знак від дерев та гілок, подовживши його тримачі, або спилявши кілька дерев (що небажано, взагалі-то), або перенести його над проїжджою частиною по центру.

Ідеальним варіянтом була б заміна знаків "Дати дорогу" на знаки "STOP", розмістивши їх за вищевказаною схемою та нанесенням стоп-лінії перед виїздом на перехрестя.

Ото ніби і всьо, що мені бачиться правильним для тої ділянки дороги. Хто може щось додати по суті - буду лише вдячний, а в Ярчика ще раз прошу допомоги в оформленні і направленні цього всього....Не хочеться, щоб з"явились жертви, та і без того шкода і людей, і авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Треба:

1. Фото знаку, місцевості.

2. Фото місця, де варто вчепити знак.

3. Інфа з ПДР і ДБНів, яка передбачає вимоги до встановлення дорожніх знаків.

4. Інфа про те, що були постраждалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Треба:

1. Фото знаку, місцевості.

2. Фото місця, де варто вчепити знак.

3. Інфа з ПДР і ДБНів, яка передбачає вимоги до встановлення дорожніх знаків.

4. Інфа про те, що були постраждалі.

1&2 - будуть завтра ж.

3 - сьогодні спробую щось нарити.

4 - а от того не знаю як зробити...Єдине що доступно мені - це фотки ДТП, які там відбулися і розміщені на Борді....Але там далеко не всі ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДБН В.2.3-5-2001 п.п.1.10; 1.11; 1.12.

ДСТУ 2586, ДСТУ 4100-2002, ДСТУ 2587-94.

ПДР України. п. 34.1-1.12; Додток 1 до ПДР 2-2.1; 2-2.2

Ніби так воно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема видимості знаків/світлофорів зараз актуальна. Дерева вкрилися листям і поховали їх. Їдеш і придивляєшся де ж то той світлофор і що на ньому зараз горить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема видимості знаків/світлофорів зараз актуальна. Дерева вкрилися листям і поховали їх. Їдеш і придивляєшся де ж то той світлофор і що на ньому зараз горить.

повністю з тобою згоден, кожен третій знак або не видно, або встановлено не коректно. це просто не повага до учасників дорожнього руху. сюди ж можна додати світлофори, в яках зазвичай із трьох, горить лише два кольори (можна було б і звикнути, але ж в конжому випадку вони різні :sm128: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема видимості знаків/світлофорів зараз актуальна. Дерева вкрилися листям і поховали їх. Їдеш і придивляєшся де ж то той світлофор і що на ньому зараз горить.

Сьогодні їхав по проспекту Перемоги в напрямку стадіону. Світлофор, що знаходиться поблизу Західінкомбанку, можна помітити, лише майже порівнявшись з нам, до того ж, коли я під"Їжджав до нього, ніяке світло не горіло, ні справа, ні зліва. Коли я вже проїжджав це перехрестя, загорілось жовте світло :blink: З таким станом регулювання до аврії недалеко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Луцьку поки не знаю більш аварійного місця з-за знаку, ніж то злиденне перехрестя. Уже не менш як 23 ДТП різного ступеня тяжкості...От тому і хочеться то всьо припинити....Або хоча б зменшити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Треба:

2. Фото місця, де варто вчепити знак.

+ місце, де можна нанести стоп-лінію.

post-3660-1242968556.jpg

post-3660-1242968603.jpg

post-3660-1242968683.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не по темі, але все ж - чудно Жужик вийшов ;)

Та ну тебе :D:D То його постійне місце на роботі - так вийшло, що він в кадр попав ;)

А взагалі - тема серйозна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Samsung цікаво передає кольори зелені...

Чим? І це зйомка не моїм Дуосом, а цифровим Samsung Digimax S500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому адресувати? Луцькій міській раді? Службі автомобільних доріг? Луцькавтодору? УДАІ? Дорожні знаки і розмітка - це чия парафія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Писати треба всім. Міська рада разом з ДАЙ - творець а Луцькавтодор - виконавець

відповідальність за правомірність встановлення дорожніх знаків, їх відповідність стандарту та обслуговування несе власник дороги.

...

Контроль за правильністю розміщення знаків та їх станом покладено на органи ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особо не умнічав, законами не грузив. Просто, і по-чєловєчєскі.

Підписуйте zayava.docЗаносьте-відправляйте, викладайте на борду скани з підтвердженням того, що скрізь відправили-вручили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особо не умнічав, законами не грузив. Просто, і по-чєловєчєскі.

Підписуйте zayava.docЗаносьте-відправляйте, викладайте на борду скани з підтвердженням того, що скрізь відправили-вручили.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцькавтодор знаки рідко ставить, є спецфірма або ж управління ЖКГ.

Писати треба в Департамент житлокомунального на імя Стемковського, а також можна в ДАЇ на імя начальника (те що на набережній, розбирати справу буде Косинчук :----)))

НОООО Вчора там проїжав на швидкості 70 км год реально 30 м перед знаком почищено, знак видно, все ОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Ярчик!

Роздрукую і в суботу всім повідправляю.

Прошу підтримати всіх, кому не байдуже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...