Перейти до змісту

Вылет с трассы на скорости 60+


ursa

Рекомендовані повідомлення

Вход в поворот на скорости более 70 км/час, притормаживание до 62 км/ч - и полёт... Гонщик явно в рубашке родился...

Frank Schleck crashes - Tour de Suisse

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фигня!

Я в Словакии на спуске от Герлаховского Штита вылетел на 63,6, пролетел вниз метров пять и только стекло от очков потерял!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у него с тормозами что-то случилось?

а то он котактом пытался тормозить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З гальмами там все ок..

Скоріше за все питання в тому, що не втримала гума.... почався занос....

От він і спробував погасити його нахилом вела (щоб ципанути більш мяким компаундом), але швидкість була велика/покриття слизьке/гума не правильно підібрана (швидкісна наприклад).... а місця для маневру не було.. от і вилетів.

Повірте мені на таких швидкостях шосейний вел не керований. Нема за що і чим зачепитися. Сили гальм вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на такій швидкості сам відторможувався в суботу...

дорого мокра була, дощ, швидкість 60+, валив за ЗІЛом, таку він мені кишеню аеродинамічну зробив гарну, важко було втриматися...

спробував відтормозитись, зрозумів що краще рух за ним не продовжувати, таке враження що після натиску на гальма швидкість ще більше набиралась...

дамой приїхав весь в крапочку, на жопі полоса по саму голову :D :D :D

зате щасливий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дамой приїхав весь в крапочку, на жопі полоса по саму голову :D :D :D

зате щасливий ;)

+1 зате щасливий ;)

Я теж катнувся в неділю в напрямку Дубно до поста.

Макситальна швидкість в Новоукраїнці 62,3 км\год.

Місцеві на мну дивилися як на щось дивне, що летіло на макій швидкості, обігнавши тітоньку на Україна, вона думаю була здивована щото було , а мені оглядатись не було коли....

2 гий тягун в Зеленому, але там не так швидко, спускався макс 50-52 км\год.

Вся дорога суха і мене гума для сухого асфальту, якби мокра була дорога то літав би як це й хлопака і гальмував би на тільки вібреками але всім чим попало :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...