Перейти до змісту

Потрібен мережевий сніфер)


paranoik

Рекомендовані повідомлення

Заміни файл скрінсервера файлом запуску командної стрічки, перед тим змінивши назву на відповідну. Після того як адмін відійде ти отримаєш повний доступ і роби що хош.

З.І. Притянуто за вуха, але працює.

Ну наприклад я навіть вдома за звичкою перш ніж встати з-за компа ЗАВЖДИ натискаю Win+L. Так що "притягнуто за вуха" -- це ще легко сказано ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наприклад я навіть вдома за звичкою перш ніж встати з-за компа ЗАВЖДИ натискаю Win+L. Так що "притягнуто за вуха" -- це ще легко сказано ;)

Ну раз пішла така п`янка, то спробуй зробити те, що я сказав.

При лоці тачки всеодно через якийсь час включається скрінсейвер, а в нашому випадку це буде командна стрічка.

"Притянутоза вха" - малось на увазі що в реальному житті це реалізувати важко, але сам спосіб дозволяє під адміном отримати командну стрічку, а цього достатньо для подальшої діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

по дефолту політиками заборняються заставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене скрінсейвери виключені. Увімкнуто лише вимикання монітору після хх хв простою.

Варіант не самий.

Було ж описано вище, якщо вже є безпосередній контакт із машиною, то сів за комп загрузився із будь-якого LiveCD чи BootCD, WinMinioPE, etc,. Загружаєш прогу типу SamInside, яких, як правило, в комплекті таких зборок чимало, і матимеш щастя. Хіба що грамотний адмін вимкнув загрузки з CD та USB і на BIOS стоїть пароль. :) Тоді шанси суттєво зменшуються. Інакше аиймаєш батарейку, обнуляєш БІОС, заходиш і вмикаєш загрузки із вищевказаних пристроїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я зрозумів, то питання на к-ть варіантів, а не на "мистетство" виконання.

Щодо грамотного адміна, то він не сидить під профілем адміністратора, а його профіль не кеширується на робочій станції, а грузиться з сервера (хоча є/може бути ще локальний адміністратор).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(хоча є/може бути ще локальний адміністратор).

Он есть на всех виндовых ОСях, за исключением контроллеров домена :)

про его взлом и идет речь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по дефолту політиками заборняються заставки.

Какими политиками? ;)

И какого шаблона?

стандартная винда SP2 идет с шаблоном обычной рабочей станции и там не определены параметры рабочего стола.

post-476-1242653612.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...