Перейти до змісту

Що сталось з Трьошкою???


eNyk

Рекомендовані повідомлення

Пару днів пізно проїзджаю повз клуб "21 століття", а там ніфіга не світиться і п'яних обриганих юнаків і юначок на зупинці не видно... ^_^

Що сталось? Ремонт там якийсь чи шо? Я явно не "клабер", а знайомі і товариші всі поголовно тусуються в Метро, тому буду дуже вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні мені одна дівчинка сказала, що це мабуть через те, що десь місяць назад (чи навіть давніше) там одного штруля зарізали. А потім після цього випадку ще й перевірки всякі налетіли, ну і прикрили лавочку. Мені здається, що так воно і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
місяць назад (чи навіть давніше) там одного штруля зарізали

Зарезали там не "штруля". Там зарезали человека. Включай голову перед тем, как ляпать что-то...

А по сабжу. Если в трёшке действительно затеяли ремонт, то, боюсь, он надолго затянется. Потому как дядя Нежур заканчивает строительство офисного центра напротив Фокстрота на пр-те Воли. Все финансовые мощности на данный момент скорее всего будут задействованы там... Сейчас ему не до "Трёшки"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяць назад (чи навіть давніше) там одного штруля зарізали

Зарезали там не "штруля". Там зарезали человека. Включай голову перед тем, как ляпать что-то...

А по сабжу. Если в трёшке действительно затеяли ремонт, то, боюсь, он надолго затянется. Потому как дядя Нежур заканчивает строительство офисного центра напротив Фокстрота на пр-те Воли. Все финансовые мощности на данный момент скорее всего будут задействованы там... Сейчас ему не до "Трёшки"... :)

Может этот "ШТРУЛЬ" и был хорошим "человеком" - но тусняк там ещё тот ------- одни ШТРУЛИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по сабжу. Если в трёшке действительно затеяли ремонт, то, боюсь, он надолго затянется. Потому как дядя Нежур заканчивает строительство офисного центра напротив Фокстрота на пр-те Воли. Все финансовые мощности на данный момент скорее всего будут задействованы там... Сейчас ему не до "Трёшки"... :)

Якби йому було не до "трьошки", то навіщо в такому випадку затівати ремонт?!

Хоча згідний, ремонт може затягнутись надовго. Підозрюю, що потреба в ремонті має об'єктивну причину, а не суб'єктивне бажання власника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б спалив.

Ой про що це я? А точно - я про ремонт як ніби після пожежі. Оббити все до цегли і переробити - гадюжник, ще той! І вбивства і траханина по кущам, і трава з порошками в туалеті..

про що говорити. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по сабжу. Если в трёшке действительно затеяли ремонт, то, боюсь, он надолго затянется. Потому как дядя Нежур заканчивает строительство офисного центра напротив Фокстрота на пр-те Воли. Все финансовые мощности на данный момент скорее всего будут задействованы там... Сейчас ему не до "Трёшки"... :)

Ух ти, а я все думав, що там готель будується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готель там будувався ще до Нежура. Якщо не помиляюсь, власником був "Мавекс". А потім будівлю викупив Нежур, перепрофілював трішки, та й будує. Ось тільки добудувати ніяк не може...

Женя, якщо тебе послухати, то треба позакривати всі нічні клуби в Луцьку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власником був Амексім

Зараз там будується комплекс, в якому має бути готель (якщо не помиляюсь -- на третьму поверсі, з прикольними терасами з видом на парк), нічний клуб, кінотеатр, бутіки, офіси, кілька точок фастфуду, власна пекарня, конференц-зал і ще багато цікавого. Для "рядових" лучан цікавим буде ресторан на верхньому ярусі будівлі з великою терасою і чудовим краєвидом на парк і замок. Такого рівня закладів по всій Україні лише кілька штук. І це лише "перша черга". Є проект на зведення ще однієї будівлі за нині існуючою. Вона має бути ще більш шикарною, в проекті є навіть вертолітна площадка. Також на місці трьошки за проектом має бути комплекс, в порівнянні з яким комплекс "Волинь", за словами Нєжура -- "дєцкій садік" :)

Нєжур якось робив мені екскурсію по тому комплексу. Якщо воно буде хоча б на 50% відповідати його планам -- це буде БОМБА! Бровін з його закладами будуть в дупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Бровина, кроме его заведений, есть еще очень грамотный менеджмент. А у Нежура, как я понимаю, с этим проблема... Часто бывает что хорошие начинания владельца гибнут из-за непрофессионализма манеджеров....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи буде там готель, але зараз там все переробляється під бутікі і розважальний комплекс - автомати, більярд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...