Перейти до змісту

Потрібно придумати назву торгівельної марки


PR-Nick

Рекомендовані повідомлення

Фублин, какая тошнотная банальщина. А ведь столько хороших вариантов было.

як же ж буде страждати від цієї банальщини естетичне сприйняття покупців крупи і цукру - жесть... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь
diezel

у нас всі слова "общеупотребітєльні" крім матюків, напевно.

Тане, "Колосвіт", например, не особо услышишь в общеупотребительном смысле. А вот, "Пятірку"....

- Що це у тебе у щоденнику?

- Пятірка

- От ти ж неуч.

И пошла раздача низашо. А сын/дочь просто пачку крупы в дневник завернул/а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

торговую марку можна зарегить любую, если она не занята конечно и смотря на какой рынок ориентироваться, если международную то название нужно уникальное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торговую марку можна зарегить любую, если она не занята конечно и смотря на какой рынок ориентироваться, если международную то название нужно уникальное

Я смотрю, ты второй раз отмечаешься в темах, в которіх ничего не понимаешь. Не буду вешать ярлыки, просто попрошу: зарегистрируй пожалуйста товарный знак "Министерство внутренних дел Украины"(такого знака нету, я тебе точно говорю) и торговую марку "Вугільна промисловість". Если возмешься - отпиши, договоримся о финансировании.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу оголосити переможця :)

Поки що замовник обирає між двома остаточними варіантами.

Не думав, що цей процес так затягнеться в часі.

Як тільки буде рішення - буде і нагорода, і викладена інформація про переможця як я вище й писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Востаннє приймав участь у подібному. повна безвідповідальність.

Чи не забагато хоче автор топіку. І справедливіше булоб поряд з обраною маркою вказувати нік того хто подав ідею.

Ато не зрозуміло, чи автор зі стелі взяв слова, і серед них кілька пропозицій форумчан.

Чи просто маскує своє небажання довести діло до кінця.

Якщо було бажання, в ступорі, знайти натхнення, то треба було так і писати. Якщо мова йшла за винагороду - то вибачте, не водіть за носа. Або розділ у флеймі відкривати - тоді б творчості не було би кінця і краю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как можно придумывать название торговой марки не зная особенностей товара и целевой аудитории...

благодар блин....

ткните в словари пальцем и называйте скока хотите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Фініш.

Виграла людина, що придумала назву "Долонія".

Візуалізацію робив також дизайнер з форума.

logoneqkq.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не очінь візуалізація, це в жмені якась зграя хробачків?

я вже вище писав що і по нейміінгу, на мою думку, кращі варіанти були.

Але хто платить - той і замовляє музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесне слово, ця назва, а особливо ця так звана "візуалізація" викликає у мене єдину асоціацію - ПОПРОШАЙКА.

І чогось воно мені якось на російський манер чується....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фініш.

logoneqkq.jpg

Долонія - весов ніту, атсипаю на глаз :D

Долонія - семкі братве

Долонія - це твій обід кріпак

Долонія - тіхо, рахую зернятка

і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені та візуалізація асоціюється з кадрами про голодомор...

Точно. +100. Ти дуже вдало продовжив і впринципі логічно завершив асоціативний ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долонія - весов ніту, атсипаю на глаз biggrin.gif

Долонія - семкі братве

Долонія - це твій обід кріпак

Долонія - тіхо, рахую зернятка

Пишу вам изпацтала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після наших політиків цей дизайн тримається на рівні, може це знову Онаній, а ні - це ДолоніЯ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто Голодомор не нагадує, але спочатку здалося, що це хтось в руках якихсь комашок тримає :)

Колись одна фірма мала крупного боржника, який займався виготовленням олії. І борг міг віддати тільки готовою продукцією, практично по собівартості. Фірма подумала-подумала, і погодилася на таку пропозицію. Маркетологи фірми придумали торгову марку, розкрутили - і вся олія була продана.

Так що правильне просування товару, враховування всіх нюансів - це ой яке значення має.

Інший випадок. В одному кафе на обід люди з сусідніх офісів любили замовляти червоний борщ. Але після зміни кухаря народ перестав замовляти. От просто не йшов борщ - хоча на смак все один в один.

Виявилося, що новий кухар нарізає буряк стружкою, а попередній нарізав кубиками. І кубиками борщ без проблем доходив від миски до рота, а коли стружкою - то часом падав назад в миску, і оббризкував білі сорочки відвідувачів... здавалось би - нюанс, та все-таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...