Перейти до змісту

Треба робота


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

ВІЗЬМІТЬ МЕНЕ НА РОБОТУ, НУ ПАЗЯЛУСТА!!!

Я ж вся така замічятєльна і всьо магу, і всьо умєю.

Ну візьміть.

Дивіться:

1. Я магістр хімії з червоним дипломом, звідси витікає, шо я спеціаліст по неорганіці і хімії напівпровідників. Маю навіть досвід роботи з високотемпературним обладнанням і всякими не дуже харошими речовинами.

2. Магу балакать англійською і польською (ну, українською і російською краще).

3. В мене красівий почерк і я вельми грамотна (даже пишу всякі там статєйкі-расказікі, вже навіть досвід роботи в писанині назбирався).

4. Я набираю близько 250 знаків на хвилину.

5. Я маю права (правда, не маю машини).

6. Я очінь сімпатішна (правда, товста), комунікабельна, харизматична, лідерська, відповідальна, старанна, ну додайте шо там ще (ну, канєшно, не без бзіків), можу держати словесну оборону годинами і при цьому міло улибацця.

7. В мене вже є двоє дітей одного (!!!) віку, а, значить я не піду в декрет.

8. Я вмію шукати інформацію (ну, в смислі, там реферат якийсь чи протяжність оріноко, наприклад), вмію її складати у звязний текст.

9. Маю досвід педагогічної роботи, маю досвід громадської роботи.

10. А ше я красіво вишиваю і плету з бісеру.

11. Ну, і до решти. Я дуже швидко вчусь, маю гарну пам.ять і спокійно реагую, коли мене критикують (майже завжди).

12. А, і о! Я ж комп можу зібрати на рівні харошого юзера, і не роблю на нього круглі очі, тіпо не знаю, шо то таке. Можу і простенький сайт в хтмл накльоцати і його підтримувати і презентацію зробити в паверпоінті (прастітє мой французкій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"штоби купіть шо-нібудь нінужнає, нада прадать шо-нібудь нінужнає, а у нас дєнєг нєт!"

Це про мене. Щоб починати бізнес, треба його починати з ЧОГОСЬ, а в мене НЕМА нічого, крім власного організму. Фрі-ланс відверто задовбав своєю нестабільністю.

Або підкинь ідею... Може, я хожу повз і не бачу очевидного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к списку бесценных качеств не хватает указания суммы компенсации за

возможность лицезреть представительницу оных на рабочем месте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можеш попрацювати так би мовити в мене на таких засадах.

Шукаєш клієнта на покраску-рихтовку автомобіля, записуєш його дані (марка, держномер авта), посилаєш до мене, після заключення договору на рем роботи і їх оплату отримуєш 5% вартості робіт. календариками забезпечу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юль, солідарний з [nd] нащо тобі шукати роботу ? думаю в інеті мона шось знайти на баксів 200-300 в місяць згідно того що ти можеш )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванус, дякую. Я подумаю. Правда, не думаю, що саме це в мене виходило б, хоча... я ж не займалася, значить можна було б спробувати.

Люди!!! Який бізнес?! Про шо ви? Да, я вся така звізда, аж самій страшно, бєз пяті мінут прахвєсор, але, окстітєсь. Бізнесом можуть займатися 2% людей, які це мають в крові. Повірте, я не маю. ... По-моєму. Ну чим, чим я можу займатись? Для писання сайтів в мене замало знань і забагато конкурентів, та й не дуже то мене цікавить, писати реферати з дипломами - я можу, але це дуже не стабільний заробіток, манікюрний салон відкрити? Так тут гроші тре. Б/у хард з польщі возити аналогічно, те саме з софтом. Велосипеди... аналогічно. Щоб відкрити власний садочок чи школу тре таке бабло, яке вже давно пораховано, що це просто ппц. о_О. Репетиторство і журналістсько-пісатєльській фрі-ланс я бізнесом не вважаю. Прибирати-займатись ремонтом я тож не буду. А для вишивання тре мати дуже багато терпіння і часу, а також з одної людини в цій справі бізнесу не зробиш, а шоб брати кількох, тре гроші. Карочє, або я не бачу очевидного, або ви прикрашаєте дійсність.

ЗІ. Торгівля як така мене, до решти, не цікавить, як і системне адміністраторство. Да, я можу цим займатися, але ж ну нафіга? Я й так багато можу, без цього :).

А вапчє, мерсі, шо відгукнулись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше тебе написать резюме под конкретную профессию, которая тебя на

самом деле мотивирует. И больше в этом резюме кроме тезисов по этой самой

профессии ничего не пиши. Тогда есть шанс найти работу.

Угадывать и упрашивать тебя никто не станет.

p.S. И еще напиши стоимость своего времени. Например за месяц. при пятидневке по 8 рабочих часов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Harvester

4 дні тому вернувся сусід з Фінляндії, який пропрацював там 7 років і не збирався вертатися в сім`ю.

Якщо хто не знає, то криза загальносвітова і у багатьох країнах проходять мітенги з приводу працевлаштування іноземців.

2 Юлямпочка

Вибач за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куда небудь в Америку по спеціальності не пробували ;)

Що за йо-ма-йо! Не встигла українська жінка попитати про роботу, так її відразу за бугор посилають :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куда небудь в Америку по спеціальності не пробували ;)

мене отправ, я сагласЄн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, так от. Я хімік, журналіст, офіс-менеджер і сисадмін в адном ліце. Ужоснах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, так от. Я хімік, журналіст, офіс-менеджер і сисадмін в адном ліце. Ужоснах.

ого... я тіко сисадмін і то не докінця асІліЛ... :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...