Перейти до змісту

Продам велосипед


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Хай зніме гальма і продає їх окремо....

Вони там всерівно нах не треба...(в смислі на гібриді), а продасть швидше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Зіберс, слухай, тобі ж тра навеска на байк, думай як би то дельце провернуть, ще й собі гідрачі відірвеш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь. Готов посмотреть на раму-вилку.

ЗЫ. По фотке мне кажется что рама больше моей.

post-426-1245265242.jpg post-426-1245265392.jpg

Может ктонить в фотошопе сравнить размеры? Ободья одинаковые.

Готов не глядя отдать за фреймсет модемчики ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь. Готов посмотреть на раму-вилку.

TreNeR, ти читаєш що я пишу? :sq_ye: вилка мінус, її здоров'я підірвано гідрою в гафно... рульова в рамі те саме. ще не факт що з самим стаканом в рамі все гут... з зажатим переднім тормозом шат такий що мама караул, шток вилки просто видно як гуляє, при зажатому болті "розочки"...

хатя дивись - за це ж гроші не беруть :)

ps шановний Martenzzz певно краще зорієнтував би даного товарісча продати вел скажем в ковель чи ще куди. ну не нашим ж калєгам таке сунуть... встидно :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарищи-господа, харе обливаться слюнями, давайте скинемся и выкупим байк, а потом раздерибаним. Мало того, что хорошее железо простаивает, дык еще и профит получить можно. Самолично готов вложить 1000 грн. Есть еще акционеры? Айда, ОАО "Выкупим хренов гибрид, а то надоело уже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо фреймсет убацаний то навіть незнаю чи воно того вартує.

Хоча подумаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо фреймсет убацаний то навіть незнаю чи воно того вартує.

Хоча подумаю.

Ежели вилке .опа, то конечно вопрос моего участия в концессии под большим уапросом. Да и остальные компоненты може ушатаные. Но может все-таки просто пипец рулевой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С тормозных ручек еще не сняты наклейки, на шатунах тоже ни единой потертости, что в купе с топталками указывает на их нульсовость. Выходит, на убитую вилку с рамой навесили новых з/ч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок вилки - а давайте поставим перед Ursa реальну задачу, а то панімаш сіди з ребами перебирать то одно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок продажу в ковель або другім состоятельним гражданам, яким пох на чому їздить, я йому вже говорив неодноразово, тут же я розмістив цю пропозицію тупо через навіску, вартість якої виходить значно нижче ніж нової, при тому що вона таки майже нова, навіть якшо викинути нафіг вилку. на крайняк тренеру залишиться непогана рама, яка певно таки вище класом бегемотовської, і обода з гумою, практично на халяву. якщо таки назбираеться народу ну купить велік - вмовлю продать за 3000 грн.

2TreNer: та домовся ти сам про оглядини, то й будеш знати і ростовку і стан вилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договорился вечером на осмотр. Есть желающие присоеденится. Ориентировочно на 18-30 - 19-00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, я все просчитал.

Если Тренер забирает колеса в сборе(еснно без роторов) за 400 грн(если они практически новые, то цена им никак не меньше 700), рама и вилка нахаляву(!), то остальное я заберу, будем барахолить.

Предлагаю так:

цепь Shimano, CN-HG53 114 звеньев, 9-зв. (DEORE) 160 грн. 100 грн.

кассета Shimano CS-HG50 11-32 9-зв. 245 грн. 150 грн.

манетка Shimano Deore, SL-M530, левая 3 -зв.+тросик 1800мм 230 грн. 150 грн.

манетка Shimano Deore, SL-M530, правая 9 -зв.+тросик 2050мм 230 грн. 150 грн.

шатуны Shimano Deore, FC-M532, с интегриров осью, 175мм, 44(Al)x32x22, +компоненты каретки BSA, серебр 897 грн. 600 грн.

перекл передн Shimano Alivio, FD-M413 Down-Swing, 34.9 (31,8мм адапт) универс.тяга (48/42T) 132 грн. 50 грн.

Гальма дискові гідравлічні Avid Juicy 5 перед 900 грн. 650 грн.

Гальма дискові гідравлічні Avid Juicy 5 зад 900 грн. 650 грн.

перекл задн Shimano Deore, RD-M530SGS, 9 звезд, Low-Normal, длинный рычаг, серебр 430 грн. 300 грн.

седло+подседел ~200 грн. 50 грн.(Shkoder)

фреймсет+колеса: ~700 грн. 400 грн.(TreNer)

Руль+вынос ~100грн. 30грн.

если согласны, то все цены торгуемы немного, хотя еще раз подчеркиваю: это большая и толстая ШАРА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти сам дивився на нього?

так само як ти, на фотках, ну і з того шо він виїзджав два-три рази. а вилка дійсно може бути тупо не затягнута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, я все просчитал.

візьму винос+руль

і застолблю до завтра передній переклюк, бо треба переміряти трубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шатуны Shimano Deore, FC-M532, с интегриров осью, 175мм, 44(Al)x32x22, +компоненты каретки BSA, серебр 897 грн. 600 грн.

Откуда такая цена?

post-1486-1245319638.jpg

post-1486-1245319649.jpg

заберу за 300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з Тренером поїду і гляну на цей вел.

Візьму рулетку і фотік.

Як подивлюся нанього приїду відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шатуны Shimano Deore, FC-M532, с интегриров осью, 175мм, 44(Al)x32x22, +компоненты каретки BSA, серебр 897 грн. 600 грн.

Откуда такая цена?

post-1486-1245319638.jpg

post-1486-1245319649.jpg

заберу за 300

цена из каталога "Паул Ланге Украина". А конкретнее будем знать, когда будет точная модель системы. Единственное, что сразу скажу: за 300грн. её не получит никто :)

Поглядим, пофотаем. Будет видно.

Посмотрите на втулки :) По-моему, это Деор :) Вот и получишь ты гибрид диск-реди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверніть увагу на ногу вилки, ту де стоїть сам джус. минулого разу на ній було просто дюже багато масляних підтікань і "сала"... що виглядало дуже дивним, бо зі слів господаря вел проїхав км з 300-500...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавлять на даний момент - переклюкі і манеткі..але задню Діорку за 300 це децл забагато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...