Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я просто приколююсь, заспокійся :smile3:

Да я и не волновался ;) Твоя рама - делай что хочешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 325
  • Створено
  • Остання відповідь

Рама є, але тут відразу ж виникло наступне питання:

думав для початку втулити гібридну вилку на цю раму, але так як в неї хід лише 63мм чи не буде вона мені занижувати кріренс і спотворювати геометрію? Висота від центру осі до нижнього підшипника стакана становить 480мм.

Яка висота від центру осі до нижнього підшипника рульової в вилки під колеса 29" з ходом 100мм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моєї ДТшки - 510мм.

Звичайно, краще ставити справжню 29" вилку. І геометрія буде правильна і ширша гума влізе.

Хіба перших порах можеш просто перекинути гібридну зі свого здрапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, там ще з рульовою явно буде якийсь сєкас. Ця що на гібриді напевне не підійде на нову раму ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!

Ну так мова і йде про першу пору.

Потім щось купиться, а катати хотілося б вже!

2 Андрюха

Секас буде з підшипником, він на новій рамі напівінтегрований, а в гібриді неінтегрований, тому думаю, що тра буде брать новий.

Ще буде статистика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше сразу возьми такую рулевую как на надо в новую раму. Потом колечко с вилки просто перекинешь на новую вилку и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критично геометрия не завалится. Ну, поездишь, пока, на гибриде с крутой рамой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бергамонт - 520 мм

Но я могла и промахнуться слегка. Клиент под рукой вертелся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рульову придбано! Заодно переміряв висоту вилки в зібраного АІМ-па, таки так 520мм

Вирішив, що ставити "гібридну" вилку не буду, щоб не перетворювати раму "хартейла" навіть не в "гібрид", а скоріш за все в якийсь "уродтейл" :_20: . Мені вистачило уяви, коли я приклав нову раму до теперішньої, щоб це зрозуміти :0091: .

45мм різниці між вилками це багато :0141: , тут пливуть всі кути, кліренс -20мм, висота керма - 20 або 60мм, тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, на жаль ні. Ти собі хочеш?

Не собі. Буду збирати вел брату, тож думав одразу найнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що перебиваю ваше найнер-гібрид обговорення, але мені (зріст ~170 см, вага ~58 кг) з ашана на найнер варто пересідати (і в скільки він мені для початку обійдеться), чи краще щось на 26 колесах шукати? (хочу до весни на "біднішій" комплектації зібрати для початку вел на рамі Giant axt)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мені зрозуміло, але з моєю висотою (зростом) краще на 26 колесах шукати чи вже на 29? Дуже подобається ATX, але він на 26 колесах, просто цікавлюся чи мені норм буде чи мало? Якщо хтось знає, де знайти недорогу "не ашан" раму, прошу, напишіть в ПП.

Для початку маю якусь недорогу "сантоур" на 26 (80 чи 100 мм)

Дуже хочеться так, щоб потім не переживати про заміну рами, тому команчі не підходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки-спортсменки по 145 росту ездят на найнерах и не жужжат. Рост тут не при чем.

Насчет рамы поинтересуйся у Кетмастера, он еще недавно продавал свой Сталион. Отличная рама, тебе подойдет идеально на твой рост. Может быть и под Ви-брейки, и под диски.

Дуже хочеться так, щоб потім не переживати про заміну рами, тому команчі не підходять

Команчи есть очень разные. Есть на таких же рамах, что Джаинты и прочие. Не разбираешься, не гони зря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую! Ця рама?

http://board.lutsk.u...entry1052851072

Команчи есть очень разные. Есть на таких же рамах, что Джаинты и прочие. Не разбираешься, не гони зря.

Не гоню)) Чомусь навіть напис Giant більш цікаво виглядає, тому чогось подобається атх, але запитаю про того bergamont-а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, это тот Бержик. Там 17-я ростовка. Сталионы себя отлично зарекомендовали в свое время. Сейчас таких не найти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як гадаєте, норм буде найнерська вилка з ходом 80, на раму Cube, таку ж як в Ukrainec ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...