Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ну про -40 навіть не думаю)

просто не знайшов бюджетних варіантів з ходом 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 325
  • Створено
  • Остання відповідь

2 TreNeR, краще вже з такою ніж без ніякої :D

Думаю вона розлочиться до 100мм? хоча ХЗ?

Я то мрію про Рок Шокс, а куплю не знаю що.

Що це за вилка: http://www.bike-disc...fork-black.html ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 TreNeR, краще вже з такою ніж без ніякої :D

Думаю вона розлочиться до 100мм? хоча ХЗ?

Эти вилки и заявленных 80 дают с трудом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можите сказати про таке чудо ССИЛКА - на вигляд гарненько й ціна по карману)))

А що всередині??? І порівняйте будь-ласка з наведеним нижче Kellysом)))

І питання до odna - коли максимальні знижки на наприклад ось такий апарат (зараз вже -10%), просто цікаво, бо напевно неспішно куплю щось 29" на наступний рік)) дякую))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велозона дает максимальную скидку на все, а это 10%, на зимние праздники. Остальные скидки, как на Келлисы, например, дают сами производители. Велозона дает с их подачи, как официальный диллер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отстой

напевно так і є

а можеш щось порадити з не дуже дорогого??

Що це за вилка: http://www.bike-disc...fork-black.html ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можеш щось порадити з не дуже дорогого??

Ту что Ukrainec предложил. Можно еще смотреть в сторону рекона(лучше голд), ну и выше - рэба, сид, фокс ф32.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можеш щось порадити з не дуже дорогого??

Ту что Ukrainec предложил. Можно еще смотреть в сторону рекона(лучше голд), ну и выше - рэба, сид, фокс ф32.

Ні, ну ви даєте... Звичайно, що всі можуть дозволити такі вилки. Що там. пішов і купив, аж нудно...фе

А в нас, пересічних українців (TommyEmmanuel & Ukrainec :friday: ) завдання неординарніше буде:

знайти нову вилку за 100грн з 100мм ходу і щоб не розвалилася за сезон. а так, ще бажано повітряна, але на худий кінець і пружинна піде! :D

Во! :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вона заявлена як жіноча!

у ростовках 17" і 19" є характерний вигин верхньої труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну моє діло попередити...

;)

Їду сьогодні з "епіцентра", обганяє мене авто, а на багажнику зверху два вела: один з вигином другий без. І все стало зрозуміло - велосім"я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можеш щось порадити з не дуже дорогого??

Ту что Ukrainec предложил. Можно еще смотреть в сторону рекона(лучше голд), ну и выше - рэба, сид, фокс ф32.

Ні, ну ви даєте... Звичайно, що всі можуть дозволити такі вилки. Що там. пішов і купив, аж нудно...фе

А в нас, пересічних українців (TommyEmmanuel & Ukrainec :friday: ) завдання неординарніше буде:

знайти нову вилку за 100грн з 100мм ходу і щоб не розвалилася за сезон. а так, ще бажано повітряна, але на худий кінець і пружинна піде! :D

Во! :0136:

100 грн. це звісно перебор :D,але і на ребу я поки що не назбирав))

upd:а як вам така ось вилочка http://www.velobazar.com/catalog/utility/fork/3085 , чи також "Г" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін :D

що так все сурово з тими вилками?

upd:

важко повірити що всі вилки до 1500 грн. повний відстій

а шукати на сайтах б\у варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає грошей на щось пристойне за 400$ то бери і не парся ;), Потім купиш, не стояти ж через це?!

помонітор той же ХарківТур., ти здивуєшся. коли той же сантур знайдеш новим до 100$.

Мені повезло натрапити там на таке оголошення і мені вже їде нова вилка сантур М3030 + нові дискові гальма з роторами всього лише за 620грн :0056:

Післязавтра буду вже ставити на колеса свій новий :0119:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я вже його дешевше ніж по ссилці найшов, але зараз помоніторю

просто мені здається, що таку вилку потрібно ставити на дуже агресивну їзду, я ж такого впринципі не планую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто мені здається, що таку вилку потрібно ставити на дуже агресивну їзду, я ж такого впринципі не планую

Тим більше!

але це певно поки... бо тоді навіщо таку раму брати, не для міста же?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і для міста також, просто живу трошки за містом, то на бездоріжжя припадає біля 30-35% шляху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і для міста також, просто живу трошки за містом, то на бездоріжжя припадає біля 30-35% шляху

Тоді розумію: живеш за містом, гірська місцевість, скізь каміння, непрохідне бездоріжжя, вирви... :0122:

:0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і для міста також, просто живу трошки за містом, то на бездоріжжя припадає біля 30-35% шляху

Тоді розумію: живеш за містом, гірська місцевість, скізь каміння, непрохідне бездоріжжя, вирви... :0122:

:0038:

я щось цього не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не парся...

Ти так ставишся до вибору вилки ніби будеш 120км трейлити по непересічній місцевості, чи брати участь у перегонах.

бери любе Ге з 100мм (висотою 520мм від осі) і для поставлених тобою задач, під твою раму вистачить. Та й коли не коли і для вищезгаданих теж. ;)

(звісно якщо для тебе не проблема 400$)

Потім зрозумієш і зробиш правильний вибір, чи воно тобі тра. Ти ж вел на кожен день береш, наскільки я тебе правильно зрозумів?

(та й якщо не приведи Господь зтирять, не так шкода :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вел щодня використовую, тільки на ньому по всіх справах

просто так все запутано в тих велах, покришки, вилки, і все якесь таке точне, що здається 2мм все вирішують, хоче без спору це може бути так, велоспорт і т.д.

я ж просто для себе його збираю

на свому гібридику накатав 1400+ км, за три місяці, стояли там полусліки, 40*622, вилка сама лєвакова з майже відсутнім ходом, та вистачало, тримав на дорозі 25-27 середніх

мені просто здається що якщо я зберу вел на основі цієї рами, поставлю туди такі от шини https://www.bike-components.de/products/info/p32367%7B1%7D1060390_Hurricane-Performance-RaceGuard-Drahtreifen-Modell-2013-.html, або щось схоже то точно гірше не буде

да без спору можна було б і шосера взяти на місто, але він не універсальний капец, може в мене тут і немає мега бездоріжжя, але всерівно, деколи ліси, деколи поля, мені здається буде норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...