Перейти до змісту

Що до організації перегонів в рамках Вело дня/Вело форуму


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Дякуючи Ярчику, народився такий документ.

Організаторів перегонів прошу перечитати внести свої корективи.

Для оформлення і оприлюднення документу на сайті асоціації та тут на форумі в остаточному його вигляді.

Майбутнім учасникам, ознайомитись з остаточною версією документу. По можливості роздрукувати заповнити відповідні поля і надати перед гонкою організаторам.

Особам до 18 років обов'язково мати довідку від батьків, без неї ваша участь у перегонах буде не можливою.

Враховуючи що перегони організовує офіційно зареєстрована організація "АВЛ" ми повинні дотримуватись рамок закону і відповідних норм.

Для тих хто не має можливості роздрукувати сам.

В процесі реєстрації учасників, безпосередньо перед гонкою усім бажаючим учасникам буде роздано цей документ для заповнення. Тільки після заповнення документу учасника зареєструють та видадуть номер.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Організаторам кросс-кантрійних велоперегонів:

«Асоціація велосипедистів Луцька»

від: ______________________________________________________________________ ПІБ

Дата народження: ____________________

Адреса фактичного проживання: ________________________________________________

Телефон ___________________________

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до участі в крос-кантрійних велоперегонах, які відбудуться 24 травня 2009 р. в c. Гаразджа Луцького району Волинської обл. , як учасника категорії (групи)________________________.

Зобов'язуюся провести належний технічний огляд велосипеда. Під час участі зобов'язуюся дотримуватися встановлених організаторами правил, використовувати особисті засоби безпеки (наголовний шолом, _______________________________), та своїми діями не заподіювати шкоди життю, здоров'ю і майну інших учасників велоперегонів.

Я попереджений про екстремальний характер велоперегонів, та заявляю, що у випадку заподіяння будь-якої шкоди моєму здоров'ю або моєму майну із-за дорожнього покриття, дій учасників перегонів третіх осіб та з будь-яких інших підстав не маю і не матиму претензій до організаторів перегонів.

У разі нещасного випадку прошу сповістити ________________________________ по телефону ___________________.

підпис,_______________________

прізвище, ім'я, по-батькові____________________________________________________

«_______»________________ 2009 р.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Особам до 18 років. ОБОВ'ЯЗКОВО

ЗГОДА БАТЬКІВ НА УЧАСТЬ ДИТИНИ В ЗМАГАННЯХ

Організаторам кросс-кантрійних велоперегонів «Асоціація велосипедистів Луцька»

Мати:_________________________________________________________________________ ПІБ

Батько:_________________________________________________________________________ ПІБ

Дата народження: ________________

Адреса фактичного проживання: ________________________________________________

Телефон: __________________________________________

ЗАЯВА

Я, Мати:_________________________________________________________________________ ПІБ,

Я Батько:_________________________________________________________________________ ПІБ

не заперечую проти участі мого сина (доньки) в крос-кантрійних велоперегонах,

які відбудуться 24 травня 2009 р. в c. Гаразджа Луцького району Волинської обл,

як учасника категорії (групи)________________________.

Мене та мою дитину попереджено про екстремальний характер велоперегонів. Заявляю, що у випадку заподіяння будь-якої шкоди здоров'ю або майну дитини із-за дорожнього покриття, дій учасників перегонів третіх осіб та з будь-яких інших підстав не маю і не матиму претензій до організаторів перегонів.

«_______»____________________________________________________ 2009 р. підпис, прізвище, ім'я, по-батькові матері

«_______»____________________________________________________ 2009 р. підпис, прізвище, ім'я, по-батькові батька

Працюємо, до перегонів залишилось дуже мало! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І так, трасу затверджено.

Траса технічна з тягунами технічними і швидкісними відрізками.

З ніхілими перепадами висот.

Карта

post-1-1242293830.jpg

Трек. Зконверчу карту виложу в нормальному вигляді.

post-1-1242293865.jpg

Висоти

post-1-1242294014.jpg

Старт

post-1-1242294040.jpg

Гравійка після старту

post-1-1242294085.jpg

Міст гравійка

post-1-1242294118.jpg

Швидкісний гравійка

post-1-1242294141.jpg

Початок тягуна (грунт)

post-1-1242294171.jpg

Тягун (Грунт)

post-1-1242294197.jpg

Ліс вертольоти

post-1-1242294218.jpg

Спуск в ліс тропа коряги

post-1-1242294250.jpg

Спуск в лісі тропа коряги. Технічний відрізок

post-1-1242294648.jpg

Супус, захід на ще одну гірку.

post-1-1242294337.jpg

Гірка, затяжна розрахунок 1/3 (рігалама :)

post-1-1242294388.jpg

Тягнемо гірку, їхать довго :)

post-1-1242294491.jpg

Останній ривок. За ним вертольотик і на бездоріжжя під лісом.

post-1-1242294515.jpg

Трава ямки глиби. Повний кайф :)

post-1-1242294596.jpg

Ліс стежка :)

post-1-1242294625.jpg

Стежка, ліс грунт.

post-1-1242294291.jpg

На ліво вздовж забору. Грунт ями, з права забор. Страшнувато :)

post-1-1242294677.jpg

Міст, перепарва. Накритий досками!

post-1667-1242585527.jpg

Грунт глиби, ями. Сосіс рулить.

post-1-1242294796.jpg

Грунт, пісок. Швидкісна до фінішу.

post-1-1242294811.jpg

Фініш.

post-1-1242294897.jpg

post-1-1242294910.jpg

Розмітка траси буде по всьому периметру.

Відповідальні люди будуть стояти на контрольних точках, і на небезпечних ділянках.

Поки що все.

post-1-1242294724.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На обслуживание гонки нам понадобится 26 человек. Это кроме медиков и главного судьи.

5 судей на финиш и остальные на трассе: регулировщики, на пунктах питания и пр.

Кто желает, сообщайте уже.

Надо учесть, что человек 10 из обслуживающих трассу не будут участвовать в велопробеге. В это время мы будем размечать трассу. Для этого нам нужны 5 топоров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to kmd

дві фотки перепутанні місцями

фотка "Спуск в лісі тропа коряги. Технічний відрізок" 9-та по рахунку має бути 16-тя (насправді це спуск після другого тягуна)

а фотка "Стежка, ліс грунт." 16-та має бути 9-тою (а це після 1-го тягуна)

а то я втика на 9-ту фотку і не міг догнати де такий спуск зі строни дач є :)

to odna

як бронхітно хворий студенчег гонка мені несвітить

буду скаутом добровольцем, можу і трасу розмітити (і без мене на велопробігові народу хвататиме)

і втикать на страждання гончегів, фоткать рожі і лузгати насіння B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таакс, записую.

Осталось еще 25 набрать.

Те, чьи контакты не имею, оставляйте их в личке, или у общих знакомых. Для координации наших действий.

Пока могу только сказать, что разметку начнем в воскресенье 24.05. В 8.00 сбор, непосредственно на месте старта.

і втикать на страждання гончегів, фоткать рожі і лузгати насіння B)

Пункт питания - это место, где воду гончегам роздают на гонке, а не там, где скауты семачки грызут :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танюша, можеш мене кудись записати, але я вже в регулювальники подався...якщо згожусь в лісі, я ваш...в гонках участі приймати не буду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собирается команда понемногу.

Люди еще нужны.

Учтите, что велопробег по времени с кк не совпадают. А, стало быть, загонщики-регулировщики велопробега теоретически могут быть потом помощниками на гонке.

Может у кого есть друзья неовелосипеденные, но очень хотят участвовать в событии, приглашайте. Моя сестра, к примеру, вызвалась быть секретарем на финише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99% буду, але в цьому році від участі відмовлюсь, просто привезу малого, буду помаленьку долучати до здорового способу житя, так що можемо на точці постояти (з фотоапаратом) Якщо так підтвердіть реєстрацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я задумуюся над актуальністю приказки: "якщо робота заважає відпочинку, то ну нафіг ту роботу". Хотілося б прийти, подивитися, пофоткати, але мушу арбайтен :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работа делается. Но работы еще много.

В среду надо будет собраться еще разок.

Убрать упавшие новые деревья и навести порядок на месте старта.

На обслуживание гонки по прежнему еще требуются люди.

В том числе и крепкие, комуникабельные ребята, для возможных переговоров с нервными дачниками, мимо огородов которых будет пролегать трасса. Необходимо будет перекрыть участок дороги на время проведения гонки.

Пишите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так тепер виглядає переправа:

post-1667-1242585527.jpg post-1667-1242585559.jpg

А так вел, який проїхався по мокрій трасі:

post-1667-1242585616.jpg

Розмокла лише ділянка дороги вздовж забору перед фінішем, а в інших місцях траса цілком нормальна. Якщо перед гонкою буде така-ж погода, доведеться об'їжати цю ділянку лісом, на щастя, стежка там є.

Бачу ти геть не хочеш щоб я приймав участь в гонці... :D :D :D

А ми потім влаштуємо гонку між своїми ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місток просто пістець..

Зробили досить швидко за допомогою молотка, підонів, сокири і таї-то матері.. само собою..

Я умудрився йо...тись в воду.. добре, що тільки 1 ногою.. :D :D :D

Розбирались піддони важкувато..... цвяхі були як сверло... мля..

Молоток не витримав лихої долі і був, при черговому ударі збитий з держака... і ввійшов в вологу землю добряче.

КМД засунув в ту діру кисть руки повністю... і це все в 40 см від Славіка..... ))

Помісили гівно, чуть поганяли, приїхали рівненчани, поговрили з ними, пройшов Ігор нашу трасу.. (дуже йому сподобалась).

Дуже мені сподобався суп .... мммммммммм...)))) ну просто те .., що організм хотів цілий робочий .. мля .. тиждень.

Помилися, болота було просто пі...єц... потім біля ВЗ повитирали, попротирали вели силіконом.. (респект Танюшці...) не чекав я такого ефекту... реально вел став дуже гладеньким на дотик, пплівка ніби утворилася.. а галіма пласмаса.. (карбон :D ) так взагалі блищала, як собачі кіндери і всім своїм виглядом показувала як їй це подобається..

З купою позитивних емоцій приїхав додому .... де мне чекали шмотки, які передав для всіх АнрійХР, ну і приємний подарунок для мене... :wub:

Одним словом... класно катнули, попрацювали, погомоніли, поржали..... ДЯКУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б прийти, подивитися, пофоткати, але мушу арбайтен :(

В неділю? :huh:

Комп'ютерний магазин працює без вихідних, а зара один з працівників пішов на сесію, то вихідними і не пахне :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В першому пості текст угоди між учасником та асоціацією.

+ Згода батьків якщо учасник не повнолітній. до 18 років!

Нагадую, що без цих повністю заповнених бумажок до гонки не допустять.

Так що хто не хоче заповняти прямо пере гонкою, можете друкувати собі і заповняти.

+ прошу всіх, хто має можливість і бажання приймати участь в перегонах відмітитись тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...