Перейти до змісту

Rock&Metal? Вам сюди!


Rakot

Рекомендовані повідомлення

Jordan23

Закинув в обмін в папочку music\For_Jordan23 е що просив крім Мейдена. Завтра докину Мейден

+1 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
Є усі альбоми Burzum, любителям дуже тяжкої музики! :)

Заливай на обмінник,послухаємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинув все що було з Мейден на обмінник в папку:

Music\Iron Maiden\

Щиро вдячний :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де любителі металу. Що, переходимо на попсу та комерційну музику. Забули підвали, "запрошення" в кабінет директора школи за сєрьгі в вухах та потерті джинси? Запис "забороненої" музики з телевізорів та приймачів на бобіни та касети? Чи ні в кого не було такого? Чи виросли всі з цієї музики. На мою думку з неї не виростають. Чи ніхто не збирався в свій час в підвалах або в когось на квартирі заценити черговий альбом Кісів чи ДіСі записаний кимось в Москві на студії чи привезений з Польщі, Прибалтики? Чому мовчимо? Тема класна, а пише в неї всього пару чоловік. Нехарашо, однако :-(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Є усі альбоми Burzum, любителям дуже тяжкої музики! :blink:

гиги мега нагрузняк :)

Може для когось все що тажче ABBA ,дуже тяжка музика.

перші альбоми Burzum можуть бути ,а коли Граф Гришнак загримів на нари,

рекордова компанія просто видавала все що вони натворили раніще .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут метнувся по нету і побачив, що 5 числа цього місяця офіційно виходить в продаж новий Альбом КІШ! Оце була для мене несподіванка! вже давно нічого про них чути не було! ( Ну крім того, що Маша пішла з групи!) Це радує! А то я почав боятись, що за своєю сольною карєрою Горшнєв(Горшок) І Князєв(Князь) забудуть про спільну діяльність. Ну якщо в когось зявиться цей альбом відразу кидайте в Фтп! буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Де любителі металу. Що, переходимо на попсу та комерційну музику. Забули підвали, "запрошення" в кабінет директора школи за сєрьгі в вухах та потерті джинси? Запис "забороненої" музики з телевізорів та приймачів на бобіни та касети? Чи ні в кого не було такого? Чи виросли всі з цієї музики. На мою думку з неї не виростають. Чи ніхто не збирався в свій час в підвалах або в когось на квартирі заценити черговий альбом Кісів чи ДіСі записаний кимось в Москві на студії чи привезений з Польщі, Прибалтики? Чому мовчимо? Тема класна, а пише в неї всього пару чоловік. Нехарашо, однако :-(((

Не правда ми незабули Метал! (Metal forever) Багато тих хто починав слухати Метал спригнув на ПОП або

ПОП-Рок але залишились такі що будуть до смерті слухати Метал І момруть металістами!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile-zachot:

Наприклад взяти такі групи як Iron Maiden, Slayer,Metallica ніколи не старіють в нових поколіннях металістів !!!!!

А тепер візьмемо АВВА, Boney-M нове покоління попсовиків про них вже забули!!!!! ;)

ПОП старіє А Метал ні!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут метнувся по нету і побачив, що 5 числа цього місяця офіційно виходить в продаж новий Альбом КІШ! Оце була для мене несподіванка! вже давно нічого про них чути не було! ( Ну крім того, що Маша пішла з групи!) Це радує! А то я почав боятись, що за своєю сольною карєрою Горшнєв(Горшок) І Князєв(Князь) забудуть про спільну діяльність. Ну якщо в когось зявиться цей альбом відразу кидайте в Фтп! буду дуже вдячний!

На ЛМі уже є КІШ. лови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.vasyaimmortal.ho.com.ua/index.html

просто класний метал-сайт. є багато прикольних фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

КОРОТКИЙ СПИСОК :(

ЗУРУБІЖНЕ: Judas Pries, Motorhead, AC/DC, Deep Purpule, Pink Floyd, The Doors, The Beatles, Nirvana, Alice in Chains (гранж рулить), Black Sabbath, Creedence Clearwater Revival, FinnTroll, Fleetwood Mac, GRAND FUNK RAILROAD, Janis Joplin, Jefferson Airplane, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Sex Pistols, Soundgarden, The Velvet Undergrount, Uriah Heep, Godsmack, GratefulDead

З нашою люблю КАРНУ, скінхейт, анна, Верховна Зрада, ТОСТЕР, KOMU VNYZ, Pussy Grinder, VOPLI VIDOPLIASSOVA, Борщ, БРАТИ ГАДЮКIНИ, Вій, Мертвий Півень, Пікардійська терція, Сокира перуна, Эйфория, Бульдог, Нахтігаль і т.д. ............великий список.......... :):):) можу поділитися всім чим маю.......пишіть приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Metallica, slipknot, Children of bodom, In Flames, Therion, My Daying bride, Appocallyptica

...Hevein послухай.... Ін Флеймз + Апокаліптика....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

dance.gif

мої улюбленці:

System of a Down, Limp Bizkit, KoRn, Linkin Park, Papa Roach, Evanescence, Godsmack,ACDC, tool, Metallica, depeshe mode, HIM, Appocallyptica, nirvana, Staind, Drowning Pool, Pink Floyd, PAIN, Scorpions, Rage Against The Machine, Audioslave.super.gif

З нашого:

Fakultet, Нумер482, КИНО, naytilus pompilius, агата кристи, Кукрыниксы, Король и Шут, Флiт, Сплин, тол, карна, ...super.gif

Терпіть не можу: всілякої сопливої попси....(Поплавський, Брітні Спірс і остальних гоблінів)bayan1.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А це слухаю я:

SEPULTURA, Pantera, Napalm Death, Children of Bodom,

Cannibal Corpse, Angel Corpse, CATASTROPFIC, DEATH,

IRON MAIDEN, Obituary, Slipknot, Cradle of filth, Necrophobic, Diabolical Masquerade, Vital Remains, Dismember, Morbid Angel, Sodom, SLAYER..............ітд. :ok::huh::ok:

Поважати потрібно всі стилі музики якщо вони змістовні а слухати потрібно те що дійсно тебе ВСТАВЛЯЄ!!!!! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому не влом скинте на обменник металику ... хотелося бы все альбомы и клипаки если есть ! плиЗЗ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене десь була на діску, але шось так і не знайшов ! вона вроді на лмі є в принцепі тут http://muz.lutsk.ua/eng/M/Metallica/ є пару альбомів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лей альбомы! а клипаки в каком какчестве? у мя тож есть парочка - но качество не радует...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я слушаю: Арию, Metallica, Nirvana, AC DC, Marilyn Manson, Alice Cooper, System of a Down и т. д. :( Может я старомоден, но детскую попсу типа slipknot слушать немогу, просто невыношу.... без обид кто любит эту круппу, я просто пример привел ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно всякі ці гурпи тіпа корнів і сліпихЄнотів слухають малолітні "панкі" з драми........ Metallica, Nirvana, AC DC рулить......СОАД це в принцепі те саме що і сліпнот............

З.І. послухай таку групу як Judas Priest, Grand Funk Railroad, Iron Maiden і тоді ти взнаєш хто така арія.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...